Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Azaz egy cég kivételével senki sem büntettek meg, vagy nagyon minimális összegre. Gondolom sokkal nagyobb összeget fordítottak az ügyekre, mint amennyi bejött, és most még bonyolítják is.
Én legalábbis csak adópénzek elpazarlását látom ebben az egészben.
Gmail-en gyorsabban megy: 'Ez Spam' gomb, és többet nem kapok a feladótól, és másoknál is odakerül.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Második ok, hogy az állampolgári jogok országgyűlési biztosa pofánverje végre az nhh-t...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) bobsys válasza bambano (#2) üzenetére


bobsys
addikt

van annal tobb ok is, biztos elvannak magukban itt az elso keruletben de jo volna ha dolgoznanak is a fizetesukert nem csak vakarodzananak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#4) alien24 válasza Depression (#1) üzenetére


alien24
tag

jah, eleg a spam gomb. ha eleg sokan nyomnak ra megy global listara, atan gondolkozhat rajta megert e -e :)

http://ahapc.hu kiraly webaruhaz: reszletes es pontos leirasok, alacsony arak

(#5) Szőröstalpú


Szőröstalpú
tag

Nekem marhára úgy tűnik, mintha az nhh ki akarna hátrálni ebből az egész spam-ellenes dologból. Kezdődött ugye azzal, hogy céges címet lehet spam-elni (ez is milyen már?), aztán meg most ez az ürlaposdi (nem mintha az eddigi word nyomtatvány olyan marha egyszerű lett volna). Mi lesz vajon a következő lépés? Csak személyesen Békéscsabán lehet bejelentést tenni? Vagy közjegyzővel hitelesíttetni kell, hogy tényleg nekem jött, és tényleg nem iratkoztam fel?
De a legszebb része ez: az űrlapot postán is el lehet juttatni a hatósághoz, vagy személyesen is át lehet adni az NHH ügyfélszolgálatain :F :W
Egyébként amit a múltkor küldtem nekik, ott intézkedtek, és kiosztottak 50k büntit (mondjuk pont két hónap kellett hozzá, de akkor is)

alien24: a spam gombbal az a baj, hogy nem elég közvetlen a visszacsatolás (és nem is fogja csökkenteni a spam mennyiségét, csak hozzád nem jut el - ami persze azért fél siker). Az iskolában sem nagyon visszatartó erő, ha év végén a négyes magatartást lerontják hármasra. De ha a pedellus rögtön ad egy sallert, akkor legközelebb jobban figyel az ember :)

[ Szerkesztve ]

(#6) bambano válasza bobsys (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ok, tényleg nem teljesen azt írtam, amit akartam, tehát átfogalmazom:
második olyan ok, ami engem személyesen sért, amiért... :)
az első, hogy nem foglalkoztak egy spambejentésemmel, mondvacsinált marhaságok miatt. még viszket a tenyerem, hogy megkeresem az állampolgári jogok biztosát emiatt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Erasmus válasza Depression (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

a maximális kiszabható bírság 500e forint, tehát a kérdéses céget legalább 16 alkalommal bírságolták meg. ami jól mutatja a szankció hatékonyságát...

(#8) moli.hu


moli.hu
őstag

regen en minden magyar spamet tovabbitottam az nhh-nak, es birsagoltak is rendesen, ketszer is volt 400000ft csak az en bejelentesem alapjan.

aztan az idiota kepviseloink torvenyt modositottak, azota semmi ertelme elkuldeni, mert visszautasitjak azzal, hogy cegnek kuldtek a spamet, mert nem kovacs.bela@bla.hu az emailcim, hanem email@bla.hu. a baj az, hogy az egesz bla.hu egy maganember tulajdona (enyem), es ezt igazolni is tudom. de a torveny szerint ez igy rendben van, nem a spammernek kell elore megbizonyosodnia arrol, hogy valoban cege-e az emailcim.

gratulalok, ujra sikerult elbaszni valami jot es mukodot!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.