Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) sb válasza Chaser (#43) üzenetére


sb
veterán

Nekem vmi könnyebb kellene (asszonynak is).
Használtüzleti nálam nem opció, jó gépek (úgy ahogy, ott is van azért bőven fikázni való azon az árszinten), de nincs rá szükségem. Kraftra se, méretben is elég a 14", akkor meg legyen kicsi és könnyű... nem dobáljuk, nem kell, hogy kibírjon mindent.

Szóval értem, hogy jók meg strapabíróbbak, de kicsit uncsi, hogy betéved az ember bármelyik topicba és csak ez jön ki belőle, hogy mást nem is szabadna venni.

Jó lenne, ha lenne konzumerben is használható. De szerintem van is, ezekkel a paraméterekkel, ha vkinek pl. nem kell nyúzásra. És visszatérve az üzleti minőségre, nekem főleg Dell Latitude-dal van tapasztalatom. Ott is egy vicc a robusztussága egy 6-7 évvel ezelőttihez képest, meg a szokásos nyűgjeim: M.2+2.5"-t 4 éve egymás fölé rakják, hogy ne tudd egyszerre használni, használhatatlan ujjlenyomat olvasó, későn jelent meg minden, M.2, Type-C... ide is bőven bekerülnek fos panelek, lásd Probook-ok, stb... és mindez milyen árszínvonal mellett.
Üzletiben egyébként tipikusan sokszor jobban átb*sznak, mert - amúgy tök logikusan - nem az sRGB-n meg a 120Hz PWM-en, gagyi SSD-n vagy egyéb amúgy semmibe nem kerülő, de fontos apróságon fogsz (vagyis a beszerző) fennakadni, hanem próbál spórolni 10 USD-t gépenként, megnézi jó-e a support és nem esnek-e szét kéthetente a gépek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.