Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Végre egy jó kezdeményezés, nagyon gusztusosan néz ki. Remélem összejön az összeg és a későbbi ár se lesz magasabb.

(#2) r4z


r4z
nagyúr

Kezdem megbánni, hogy eladtam az ITX hackintoshomat :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) Asassyen1989


Asassyen1989
csendes tag

A complete rethinking of PC design. Done by apple, not by us tho :W Kiborítóak ezek a marketing dumák.

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Ígéretes, nekem az alaplap+vga pozicionálása és az abból előkerülő hátlapi kábelek elvezetése nem egyértelmű.
A prototípuson felfelé, a modellben lefelé áll a lap. Ha felfelé áll, akkor nem fér el a ventilátor itt:[link]
Még nem láttam olyan "könyök" csatlakozókat ami alatta elférne.

[ Szerkesztve ]

(#5) Aron1988 válasza #16939776 (#4) üzenetére


Aron1988
tag

Gyerekek, ne mondja már senki, hogy eddig még egy gyártó, vagy kinai se koppintotta le ezt a gépház formát. Annyira magas labda lenne, hogy hihetetlen. Biztos már van ezer éve ilyen... Amint látom 7 nap múlva lezárult a bukott gyűjtésük. Ilyenkor az eddigi adakozóknak csókolom, ha erre hivatkozva bezár a bazár?

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#6) Vektor77


Vektor77
tag

Szerintem egyenesen csúnya és a legkisebb mértékben sem praktikus.

(#7) #16939776 válasza Aron1988 (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

A szép alu hengert drága legyártani, ezért a kici-oco kilőve. Msi-nek van "mack-pro like" gépe, az sem "az".

Amire felhívtam a figyelmet, az az, hogy nem biztos hogy jelen formájában működik ez a ház, gyanítom hogy a pénz beérkezése után foglalkoztak volna ezzel a kérdéssel is. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Jhonny06 válasza Vektor77 (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Milyen szempontból kellene praktikusnak lennie? Egyszer belepakolod, onnantól kezdve meg az számít pl., hogy mennyi helyet foglal, milyen esztétikus, szellőzés, stb. Ezekben nem tűnik rossznak.

(#9) marositech


marositech
senior tag

Hát ez ótvar kula...ahhoz, hogy kultúráltan meglegyen oldva törni kell az ITX lapot. :(

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Azért ez több, mint pofátlan. Ez tényleg egy tökéletes MacPro másolat, a társalapító Kip Kokinakis meg előadja, hogy ő jött rá, hogy nem szépek, és kellett valami. Ezek után nehéz lesz együtt érezni velük, ha pereli őket az Apple.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) Zull


Zull
senior tag

Akkor már inkább a DAN A4-SFX:[link]

(#12) Jim Tonic válasza Zull (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hmm, ez nagyon ütős!

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) pomorski válasza Zull (#11) üzenetére


pomorski
őstag

Hát inkább az!

(#14) oriic válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miert perelne? Bar a mai vilagban, ahol a szabadalmi harcok mindennaposak...

Live-Die-Respawn

(#15) clyvejhamma válasza oriic (#14) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Mert ugrásra készen áll egy sereg szabadalom sértésre szakosodott ügyvédje, akiknek egyébként úgyis ez a dolguk? :)

(#16) Béééla válasza oriic (#14) üzenetére


Béééla
őstag

A lekerekített téglalap után kiadnak egy 1:1 másolatot, és pont ne perelne?

Bélabá

(#17) Zimmy88


Zimmy88
tag

Nekem a dizájn tetszene, de ami a képeken van az biztos nem 21x21x26 cm :) Plusz ahogy már többen írták, nem világos hogyan oldják meg az alaplapi kivezetések bekötését, a VGA-ról nem is beszélve. Ja és az SSD sem lesz jó helyen a VGA-nak passzírozva...

FZR2000 ®

(#18) ki-ki


ki-ki
csendes tag

Szépnek szép, de nagyon hasonlót már lehet is kapni egy ideje:

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-computer-case-support-mini-itx-motherboard-free-2-LED-fan-without-power/32496222527.html?spm=2114.01010208.3.64.AcWF1q&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201602_3_505_506_503_504_301_10020_502_10001_10002_10017_10005_10006_10003_10021_10004_10022_10018_10019,searchweb201603_2&btsid=b4cb0a16-8cb3-4e9a-a7cd-559f992fccf8

(#19) Jim Tonic válasza oriic (#14) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ha a telefon formájáért perel, akkor ezért nem fog? Ugyan. :)

@ki-ki: LOL. Talán még praktikusabb is. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#20) Analog303


Analog303
tag

Az elején meglepődtem,hogy "Duna Case" és hogy hű! Magyar biznic :) de aztán rájöttem,hogy csak elírás ;) Viszont szuper ötlet,régóta keresek én is valami kevésbé kocka mini ITX házat ami "csini" :P hátha...hajrá!

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#21) apatyas


apatyas
Korrektor

Csak vigyázzanak, nehogy valami félreértés/baj legyen a kuka alakú számítógépből.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22) jerry311 válasza Aron1988 (#5) üzenetére


jerry311
nagyúr

Amint látom 7 nap múlva lezárult a bukott gyűjtésük. Ilyenkor az eddigi adakozóknak csókolom, ha erre hivatkozva bezár a bazár?

Hülyeségtől kíméljük már meg a fórumot! Tessék elolvasni a kickstarter manualt, egyértelműen benne van, hogy pénzt csak akkor vonnak le a számládról, ha sikeres volt a kampány.

(#23) powerwade válasza Aron1988 (#5) üzenetére


powerwade
senior tag

Arra gondolsz, hogy ha nem sikerül összeszedni a pénzt akkor a "bukják" a pénzt azok akik látták benne a fantáziát és "adakoztak"? Mert ebben az esetben, semmi nem történik, a pénz csak azután vonják le, ha sikeresen összejött a megcélzott lóvé és lezárult a kampány. Ami szerintem se jön össze, hiába a sok neves IT magazin cikkje és promoja.

Szerk: megelőztek :(

[ Szerkesztve ]

(#24) sowi


sowi
őstag

igazi kukabol meg olcsobb [link]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#25) Sanchez638 válasza sowi (#24) üzenetére


Sanchez638
addikt

Az alsó ventilátor nagyon ötletes és jól is néz ki.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#26) Aron1988 válasza jerry311 (#22) üzenetére


Aron1988
tag

Nyílván azért volt volt a mondatom kérdés formájú. Szerintem ez nekem, az utca emberének egyáltalán nem egyértelmű. Gondoltam addig is haladniuk kell valahogy a projectel, az meg zsebpénzből nem futja ki. Amúgy mi is indíthatnánk kickstarter projectet egy ilyen alakú gépházra? Igazi hungarikum lenne. KÉP

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#27) DoItYourself válasza sowi (#24) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ez legalább jól oldotta meg a feladatot, már ami a hátlapi kivezetéseket illeti.

Van ám kicsi kuka is, vagyis inkább sörösdoboz a kínaiaktól: Vensmile i10.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#28) pepeno1


pepeno1
tag

Nekem elsőre az jutott eszembe a videó alapján, hogy nemcsak az Apple design-t, de a marketingbullshitet is lenyúlták. ;)

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#29) arn


arn
félisten

Szerkezetileg a mac lenyugozo, de kulsore mint a szemetes vodor... Epp ezt a reszet masolni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#30) Sonja


Sonja
veterán

Nekem inkább a 2012-es Mac Pro design tetszik, de nagyon. :B Ez a szemetes meg broáff. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

egy henger alakú toronynál, ami tengelyesen szimmetrikus, hogyan értelmezzük a hátoldal kifejezést? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32) Szabtom


Szabtom
senior tag

Aztán az ügyvédi költségre is kellene írni egy kickstarter kampányt. ;]

(#33) Analog303 válasza DoItYourself (#27) üzenetére


Analog303
tag

Hoppá 8) köszi a tippet! Erről lemaradtam..

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#34) Puma K válasza Zull (#11) üzenetére


Puma K
veterán

Elég jó! :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35) DoItYourself válasza bambano (#31) üzenetére


DoItYourself
addikt

Az mini-itx alaplapok hátlapi kivezetésére gondoltam. Az egyszerű módszer, hogy a hengeren kivágod neki a megfelelő téglalapot (jajj bocs, a hengerpalást téglalap alakú vetületét), a cefetül túlkombinált verzió pedig amit ezek csináltak: egyedi csatlakozópanel, összekötve a standard ATX hátlapi panellel valahogy, valamivel.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#36) Barnuss


Barnuss
tag

Gyönyörű egy valami, mondhatom :U

(#37) Barnuss


Barnuss
tag

Ez gondolom egyhengeres

(#38) DoItYourself válasza Barnuss (#37) üzenetére


DoItYourself
addikt

:C

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#39) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Ha már szemetes, akkor itt egy szögletes: Gigabyte Brix Skylake UHD.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.