Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rezme


rezme
tag

Gyíkos háttered linkelnéd?:)

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#2) -secret- válasza rezme (#1) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ami béka :D

(#3) bubi2 válasza rezme (#1) üzenetére


bubi2
csendes tag

http://www.exul-news.com/1165/edito-fleuve-exul-n%C2%B07/

(#4) Blaise


Blaise
veterán

Egyéni vélemény, de kár volt igy összerondítani a szép gyári dokkot.

(#5) twine válasza bubi2 (#3) üzenetére


twine
addikt

:R
Nincs almás gépem, de ezekért a hátterekért érdemes volt benéznem :R
Köszönettel......

(#6) kiskaktusz válasza Blaise (#4) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Idéznék: Ezzel szemben a Mac felhasználók körében jórészt eretnekségnek hangzik a gyári téma, a gyári ikonok, vagy akár még az Apple által megálmodott háttérkép megváltoztatása, testreszabása is, hiszen egy Mac úgy van jól, ahogy az teremtetett. :DDD

Fasza lett a mod Jorus! És kösz a cikket, most már teljes lesz az 1. hsz. a fórumban. :) :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Érdekes volt erről olvasni egy kicsit. Az viszont már látszik, hogy Mac-es szemmel nézve el kéne már gondolkodni merre szeretne továbblépni az OS grafikus felülete. Szerintem a Tigerig bezárólag volt igazán high-tech érzete az OS X-nek a Windowshoz képest. Most keveredik a high-tech, a szkeumorf és az a jelenség amit én "aranyos" dolgoknak hívok a rendszerben. Ahogy haladunk előre, szerintem a szkeumorf dolgokat meg kell tartani a felületek, mintázatok, esetleg ikonok szintjén, mert ott szolgál a legjobban. Ez a mostani bőrkötéses naptár elég felemás érzéseket kelt bennem. Viszont a szövetek, anyagok a háttérben nagyon jól szolgálják a Mac GUI ízléses világát. A Windows-t most kicsit modernebbnek érzem, elenben tiszta műanyag az egész, vagy mintha cukorkából lenne :) Nekem a legelső OS X grafikai ugrása az etalon GUI megújítás terén. A Panther Brushed Metal felülete is tetszett. A mostani egyszerű szürke felület szerintem fog még változni, mondjuk nem véletlenül történik ez sem, haladunk a vektorgrafikus, felbontásfüggetlen GUI felé. Nagyon bírnám, ha Ive az alu/üveg motívumokra menne rá erősen, egy-két helyen megtámogatva ízléses szkeumorf virtuális anyagfelülettel.

Ami nagyon nagy előrelépés az az igazi HDPI támogatás az OS X-ben. Számomra érthetetlen, hogy a Windows 8 ilyen szempontból nem tud semmit felmutatni, borzalmas a skálázódása. Na és akkor a retina MBP "nem integer" kettős skálázásáról még szó sincs. A másik ami GUI szempontból döbbenet a Windowsban, hogy még mindig nincs normális ablakmenedzsment. Ami van az pedig egy rossz vicc.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) kromatika


kromatika
veterán

köszi.hasznos volt.

(#9) Rics15


Rics15
csendes tag

hatalmas UP nagyon jó lett nekem egy is van egy Macbook pro-m lehet én is meg csinálom meg jött rá a kedvem ettől a cikk-től :R

(#10) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem is jó lett, bár a mac nem az én világom.

(#11) lorcsi


lorcsi
veterán

szoktam olvasgatni a desktopos topikot..ha sok időm lesz egyzerr kipróbálom miylen csiszolgatni a felületeket, nagyon jó ötleteket láttam már eddig is

(#12) rezme válasza -secret- (#2) üzenetére


rezme
tag

igaz, ami igaz:D

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#13) 33as


33as
senior tag

Mondjuk én a dokkot a "leopárd" dokk alkalmazással csináltam! Jó lett a cikk nagyon! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#14) m0h0senator


m0h0senator
őstag

A naptárt kéne még megcsinálnom és találni egy működő net sebesség mutatót...
én verzióm :B

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#15) DanielK válasza Blaise (#4) üzenetére


DanielK
addikt

Én mindent alapon hagytam, még a hátterem is a gyári. Nekem nagyon tetszik így... :D

(#16) Xero


Xero
nagyúr

Lehet ezt durvábban is küldeni :P :

Ezt kb 5 éve követtem el egy unalmas hétvégén. Akkoriban jött be a hud stílus én pedig amibe csak lehetett belenyúltam. :DDD

Ez pedig 2009-es:

Itt is egy unalmas hétvégén találtam pár template-et, amiből piszok nagy borító vadászat és ikon cserélgetés lett.

[ Szerkesztve ]

(#17) Jorus válasza m0h0senator (#14) üzenetére


Jorus
nagyúr

Naptárral mit szeretnél pontosan? Itt találsz fórumtopicokat horizontális naptárakkal kapcsolatban, illetve idő és dátum attribútumokkal kapcsolatban ezt az oldalt érdemes felkeresni.

Xero: egész pofás! :) Egyszer talán én is ráveszem magam, hogy rendbe szedjem a zenéimet, mindig irigykedve nézem, nálad milyen példás rend uralkodik e téren...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#18) m0h0senator válasza Jorus (#17) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ami ezen a desktop-on van felül olyat szeretnék vagy ahhoz hasonlót. de köszönöm a második linket sok hasznos szintaktikát. :C :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#19) nauro


nauro
aktív tag

Tényleg egyszerű ez a Docker, de sajnos nekem pl. nem tünteti el a dock hátterét, hiába állítom be. Nem tudom mit ronthatok el :)

(#20) Jorus válasza nauro (#19) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hol állítod be? Styles&Colors-on belül a 3D Dock Style menüben tudod kikapcsolni a hátteret.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21) nauro válasza Jorus (#20) üzenetére


nauro
aktív tag

Pont így csináltam, de valamiért meghagyta. Lehet megpróbálom újrarakni.

(#23) Warez94 válasza nauro (#21) üzenetére


Warez94
csendes tag

A medvés hátteret tudnád linkelni ? :)

430817 a képneve :)

Telószám : +36307539671

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.