Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) syIex


syIex
veterán

Képek alapján annyira nem jön be ez az új kék, de azért jó lett volna egy full 3D képet látni róla.
Így marad az ezüst vagy grafit! :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2) bollokcs80 válasza syIex (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

En az Ipad Air4-ből fogdostam egyet kékben, az szép volt.

Egész tűrhető árak, később azért nyilván majd jobbak lesznek (i12 is egész jót "zuhant" mostanra).

B.Cs.

(#3) 485


485
aktív tag

De miért nem szálcsiszolt a keret? 5 másodperc múlva gusztustalan zsíros lesz.

(#4) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

"A hardver keveset fejlődött, de ez ..." azért az 55%-os grafikus teljesítmény növekedés szerintem nem olyan kevés :B

iPhone 13 Pro Offers Significantly Improved GPU Performance Compared to iPhone 12 Pro

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#5) Segal


Segal
veterán

A Győzikés verzió biztos népszerű lesz... ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) Essentials válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az Apple-nél sosem zuhannak az árak, a kiadott modellek a saját ciklusukban a következő széria érkezéséig fixen tartják az árukat. Se nem olcsóbbak, se nem drágábbak, amit a dupla árfolyam kockázat garantál. Mostanában nem egy gyártótól láttuk hogy emelte például a laptop választéka árait néhány hónapon belül, vagy hogy árat csökkentettek a telefon ciklusában. Az Apple egyik irányba sem mozdítja el. Amire te gondolsz, az szürkeimportos, magyar ÁFA mahinált modell lehet.

(#7) Essentials válasza Segal (#5) üzenetére


Essentials
aktív tag

Ahogy minden évben az, különben már nem létezne a választékban :)

(#8) Essentials válasza syIex (#1) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az ezüst brutál szép a 12 PM-ből is, nekem sikerült szereznem tavaly. Festetlen polírozott keret oldalt, hátul pedig a frosted glass az általában haloványan pislákoló alma logo-val olyan, mintha jégbe fagyott volna. Szerintem gyönyörű. :R Sokkal szebb mint az X/X🅂/11 Pro-n volt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Razzul válasza xZer0kidx (#4) üzenetére


Razzul
senior tag

Igen, ezt az állítást jó lenne azért alátámasztani a cikkekben. Feltehetően a single core CPU mutatóban látható eredményekre gondolt a költő, mert ott most nem 20% körüli lett az előrelépés hanem 10%, de ez mihez képest kevés?

(#10) emeron


emeron
tag

Vajon szolgáltatókon keresztül is ma 2 órától indul az előrendelés? 🤔 Egyiknél sem találni erről semmi infót. 🙄

(#11) syIex válasza Essentials (#8) üzenetére


syIex
veterán

Azóta csomó képet néztem meg videót is erről az új kékről és egyre jobban bejön egyébként... :DDD Mostmár tanácstalan vagyok a grafitot elengedtem, mert az előző is az volt. Még van majd' két órám ki gondolni. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#12) xZer0kidx válasza Razzul (#9) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen nem ártana odaírni, hogy mire alapozzák ezt. Oké aki nézte a keynote-ot az sejtheti az okokat, mert az A14 helyett a konkurensekhez mérték a teljesítmény növekedés mértékét, plusz az A14 sem volt egy teljesítmény duplázás az elődjéhez képest. A cím alatti szöveg viszont úgy pontosabb lett volna, hogy a hardver (pro) keveset fejlődött, de a sima 13-as széria meg még kevesebbet lévén, hogy a gpu ott csak 4 magos az 5 helyett. Persze hova nem elég ez a teljesítmény és emellett a hőtermelésre is oda kell(ene) figyelni.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#13) Essentials válasza syIex (#11) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az ezüst valami ilyesmi lesz. Árnyalatban, és dimenziókban is. A kéket nem láttam én sem élőképeken.

Sajnos lebutítja a minőséget. Ezt még unboxingkor készítettem tavaly.

Szerintem a kék az hasonló lehet, mint a Huawei P30 Pro-nál az a bugyikék árnyalat. Nekem amúgy bejön a rendereken, biztos hogy élőben ütős a festés! Általában eltalálják az új színt, a 11 Pro-nál az a katonazöld nagy kedvenc volt, és a 12 Pro-nál az óceánkék is. De nyilván ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#14) stewe780 válasza Razzul (#9) üzenetére


stewe780
őstag

10% előrelépés mihez képest kevés? Mondjuk az árához képest... :U

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#15) Essentials válasza xZer0kidx (#12) üzenetére


Essentials
aktív tag

Már vannak tesztek a neten. Azok szerint 55%-os GPU növekedés, és nagyjából 15% körüli CPU az A14-hez képest. Szokásos előrelépés, a GPU-nál a szokásosnál magasabb.

De pontosan ahogy írtad, itt már rég nem a nyers erőről szól a történet, hanem az energiamenedzsment sikerességéről ekkora teljesítmény mellett. Tehát hogy az üzemidő, és a hőtermelés miként alakul. Ebben bukott nagyon a Snapdragon sorozat idén, és az előrejelzések szerint a jövőre érkező csúcs chipjükkel is mossa kezeit Qualcomm. Ők lerakják a kívánt előrelépést teljesítményben, a többi meg legyen a gyártók gondja.

[ Szerkesztve ]

(#16) pandor


pandor
tag

Sziasztok,
egy 1.gen SE-t cserélnék le a közeljövőben 12mini vagy 13mini-re.
Van ennek jó időpontja, azaz várható a 12 sorozat árainak csökkenése vagy az új sorozat megjelenése nem befolyásolja az előző gen. árait érdemben?

(#17) syIex válasza Essentials (#13) üzenetére


syIex
veterán

Ezüstöm (is) volt egy ideig, imádtam csak a legjobban karcolódó oldala van, de ez pont kiküszöbölhető polírral. :K
Szerintem kékre adok le előredenlést, érdeklődést már úgyis nyomtam a Silverre aztán amelyik lesz pénteken a mellett kötök ki. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#18) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Telenornál szerintetek lesz ma előrendelés?

(#19) Gubu0101 válasza emeron (#10) üzenetére


Gubu0101
veterán

Telekomnal mar van info,ar meg nincs,az majd 2-tol.Szerintem a masik ketto nagy is kb 2 kornyeken teszi elerhetove,arakat stb.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#20) Gubu0101 válasza Ron Swanson (#18) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tuti ;) Tavaly elorendelesben vettem ott a 12 pro-t.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#21) Sanya


Sanya
nagyúr

Neked hány napot kell dolgozz, hogy megvedd az iphone 13 max pro 1tb modelt töltővel?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22) xZer0kidx válasza stewe780 (#14) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az nem nőtt 10%-ot ;)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#23) szebe válasza pandor (#16) üzenetére


szebe
őstag

"Lokális" akciókat keress/várj.
Pl: 12 mini pár hete/hónapja 230-250 körül volt MM-ban.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#24) stewe780 válasza xZer0kidx (#22) üzenetére


stewe780
őstag

Nem, azt 100%-ban újra ki kell adni :K

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25) xZer0kidx válasza Essentials (#15) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen erre irtam fentebb, hogy szerintem nem kevés az az 55%-os teljesítmény növekedés, de ugye kinek mi. Az utolsó mondattal is egyetértek, persze együttérzek velük,de én is így gondolom legyen az ő gondjuk.
A gpu-nál gondolom volt még mozgástér, hogy kimaxolják a teljesítményt ami még nem megy a használhatóság (melegedés) rovására. Gyanítom az arcade-be kerülő egyre inkább konzolszintű játékok is meghálálják a gpu teljesítmény növekedését főleg úgy, hogy vannak már appstore-on is olyan játékok amiknél követelmény a legújabb ipad air vagy ipad pro.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#26) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Idén lessz hogy visszatérek az Iphonehoz.Próbáltam sok Xiaomi csúcsmobilt,most is jelenleg egy mi10-em van (tudom ez tavalyi "csúcs" volt),igaz már hirdetem,de volt szerencsém egy Ultrához,ami nagyon jó telefon lett,de videó és fotózás terén,nekem az Iphone jön be.Igy ma előrendelem a 13 promat bugyikék színben.Az előzetes rendelésem leadtam,de mint megtudtam eznem számít.

[ Szerkesztve ]

(#27) BobChemistry válasza Sanya (#21) üzenetére


BobChemistry
őstag

Ez miért lényeges?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#28) Ron Swanson válasza Bathorypeter (#26) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én is a 128GB kék Pro-t fogom előrendelni szerintem. :) Vagy a Telekomnál (nemrég lejárt a hűségem az előfizun) vagy átmegyek a Telenorhoz számhordozással.

(#29) weberzolee válasza pandor (#16) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Minden nagy cég leakciózta. 235e -ért árulja most az edigital / emag / euronics / mediamarkt, az alza meg 240e -ért. Sufniból 205e -től már vihető. A várakozás rizikós lehet a nagy üzletláncok akciója miatt, mivel a gyártás már megszűnt. Mindenki kiszórja a készletét és viszlát 12 mini. Persze kérdés hogy van-e akkora kereslet mint amekkora készlettel bírnak a hazai üzletek. Mindenesetre a 235e elég jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#30) Sanya válasza BobChemistry (#27) üzenetére


Sanya
nagyúr

kiváncsi vagyok.

AKkor úgy teszem fel a kérdést: Hány munkanapnyi fizetést vagy hajlandó kiadni egy okostelefonért?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#31) Bathorypeter válasza Ron Swanson (#28) üzenetére


Bathorypeter
tag

Gondolkoztam én is hogy a szolgáltatomtól hozok ki,de hiába a részletfizetési lehetőség,a mobilcsomagom változna,és 1 év múlva nehezebben tudnám eladni a függőség miatt.

(#32) BobChemistry válasza Sanya (#30) üzenetére


BobChemistry
őstag

Az általad említett modell (13 pro max 1 TB) plusz egy töltő nagyjából 17-18 napnyi fizetésembe kerül (21 munkanap/hó alapján).
Jelenleg egy iPhone 8-at használok másfél éve, amit szolgáltatótól vásárolt 13 pro modellre tervezek lecserélni (kb. 70-75 ezer Ft kedvezménnyel). Díjcsomag (korlátlan) marad.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#33) Noukoum válasza weberzolee (#29) üzenetére


Noukoum
veterán

Tekintve hogy az Apple továbbra is forgalmazza az iPhone 12-t és 12 mini-t így aligha kiszórásról van szó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) ChoppR


ChoppR
tag

Beengedett valakit? :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#35) syIex válasza ChoppR (#34) üzenetére


syIex
veterán

Nekem eddig semmi sajnos. :(

iStyle:" Our queue is currently full. We need a little bit of time to process it. Play a couple of rounds and hit refresh!"

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#36) SidCorky


SidCorky
senior tag

Telenornál simán ment, űrlap kitölt, keddtől hívnak valamikor véglegesítésre

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#37) ChoppR válasza syIex (#35) üzenetére


ChoppR
tag

Kikopik az F5 :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#38) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Telenornál már kint vannak az árak
12 Pro 128GB -> 355 ezer a hiper m csomagban (100gb net, 120 perc beszélgetés, 9500 ft/hó)

(#39) syIex válasza ChoppR (#37) üzenetére


syIex
veterán

Kajak amúgy... :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#40) SidCorky válasza Ron Swanson (#38) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ugyanez a minivel 234 990, ha jól emlékszem a 12 mini is ennyi volt, hibátlan. :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#41) jbcs válasza syIex (#35) üzenetére


jbcs
tag

Az élet néha nagyon kegyetlen játékot tud űzni... :D

(#42) Bossi


Bossi
őstag

Telekom oldalán még nem rendelhető...

(#43) Luck Dragon

Részemről kivárok . Nem szeretnék úgy járni mint SE2 esetén , hogy a legelső darabot megkapva bele futók egy hibás darabba . :)
De erősen kell visszafogni magam , hogy meg ne rendeljem a sima verziót fehérben . :D

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Mr.Silkó válasza szebe (#23) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A 12 mini (és a nagyobb 12 is) már olcsóbban elérhető a hivatalos Apple weboldalon. Nyilván máshol is leárazzák majd.

A két tavalyi Pro modell szokás szerint eltűnt az Apple weboldaláról a 13-as széria megérkezésével, illetve a Xr is (utóbbi legalábbis nekem most tűnt fel), maradt a sima 11 és a második SE modell abszolút belépőnek. Mondjuk szerintem az SE-t már lassan tökön lövi a 11 és a 12 mini is, árban kicsi az eltérés.

[ Szerkesztve ]

(#45) hankock válasza Sanya (#21) üzenetére


hankock
tag

Az árához 60, a megvételhez 180 nap.

(#46) Xeon7


Xeon7
aktív tag

A nagy Vodafone oldalon a Hamarosan feliraton kívül semmi :(

(#47) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Telekom: Listaárak

iPhone13 Pro Max: 464.860
iPhone 13 Pro: 424.820
iPhone 13: 334.840
iPhone 13 Mini: 294.800

De már kint a link is: [link]

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#48) savoo válasza Bathorypeter (#31) üzenetére


savoo
addikt

A szolgáltatók is függetlenül árulják már a készülékeket egy ideje. (A Telekom legalábbis)

(#49) ChoppR válasza SidCorky (#36) üzenetére


ChoppR
tag

Nagyon szépen köszönöm, hogy feldobtad a Telenor ötletet, mert ezer éve az vagyok, csak valamiért az Apple oldaláról akartam rendelni, de igazából úgysem fogok másik szolgáltatóhoz menni, úgyhogy mondom meglesem a Telenort. Hát besz'rás.
Apple oldalan 13 pro max 256 GB 505k, Telenor oldalon 435k, amiből lejön 20k még a régi készülék beszámítás miatt, és mivel úgyis most kell hosszabbítani az előfizetésem, így bevállalom a 22 hónapos kamatmentes törlesztést. Meg is vagyok! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#50) abel0317


abel0317
friss újonc

Hello, ha előrendeltem telenoron részletre akkor kell fizetni előleget?! A 12-es szériánál ahogy néztem a napokban ott 0Ft kezdővel lehetett..

[ Szerkesztve ]

(#51) syIex válasza abel0317 (#50) üzenetére


syIex
veterán

Ez attól függ, hogy előfizető vagy-e már vagy új lennél és, hogy melyik szolgáltató.. :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52) pandor


pandor
tag

@szebe
@weberzolee

Köszönöm.
Én is a 235-ös ajánlatokat néztem. Ezért kérdeztem, hogy nagy csökkenésre már nincs mit számítani, mert elfogy és vége...

(#53) Gubu0101 válasza ChoppR (#49) üzenetére


Gubu0101
veterán

-5G meg fuggot kapsz :U Csak,hogy ne lepodj meg.Bar kivancsi vagyok,hogy lesz e 5G,mivel a 12 pron meg a kanyarban sincs.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#54) Bathorypeter válasza savoo (#48) üzenetére


Bathorypeter
tag

a Telenornál biztos nem független,a Telekomnál lehet,de a szolgáltatói telefonok tilthatóak,mert amig nincs kifizetve és van rajta hűségiső,addig a szolgáltató tulajdona a telefon.Ezért nem veszek kéz alól semmit amihez nincsenek papirok

[ Szerkesztve ]

(#55) abel0317 válasza syIex (#51) üzenetére


abel0317
friss újonc

Telenor és van már meglévő előfizum náluk, tehát a meglévőt hagynám csak részletre ott venném náluk a 13 pro-t. De ha bele kell nyomni 100-200k-t akkor hagyom is :DDD

(#56) savoo válasza Bathorypeter (#54) üzenetére


savoo
addikt

Akkor a telenor egy köcsög cég. Telekomnál nem csak lehet, hogy úgy van, hanem úgy van. :)

Nem igazán értem, hogy jön ide kéz alól vétel.

(#57) Bathorypeter válasza savoo (#56) üzenetére


Bathorypeter
tag

Úgy hogy ha egyszer eladod,akkor sokkal nehezebben és olcsóbban fogod tudni eladni,mintba vettél volna egy gyári független telefont.Sokan félnek az előfizus telefonoktól

[ Szerkesztve ]

(#58) savoo válasza Bathorypeter (#57) üzenetére


savoo
addikt

Hát én ezt nem így látom, a telenornál is simán lehet függetleníteni ha lejárt a készülékre a hűség.

(#59) Bathorypeter válasza savoo (#58) üzenetére


Bathorypeter
tag

Utána igen 2 évesen.Én évente cserélem a telefonjaimat,valaki meg félévente.És ez a nagyobb átlag

(#60) Gubu0101 válasza abel0317 (#55) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha mar tobb mint fel eves az elofizetesed,akko mar nem kell forgalmi eloleg.Max egy havi elofizu dijat kernek,meg egy havi torlesztest,amit atvetelkor kell kifizetni.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#61) janeszgol válasza Sanya (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Kevesen fognak erre valaszolni (igazabol keves ertelme van a kerdesnek), de veszem a batorsagot en is. Nem tudom mennyibe kerulhet az, legyen 600-700k osszesen.

1, harom honap netto. De mivel albiban vagyok, minimum fel ev.

2, nem vennek ilyen draga telot, mivel szamomra ertelmetlen. 64-129 GB tarhely eleg nekem.
Se tevet, se haztartasi eszkozt, se tabletet, se telefont nem vennek ennyiert. Csak PC-t vagy laptopot, ha erre lenne igenyem.
Am ha megis erre lenne szuksegem, akkor bevallalnam a szolgaltatoi reszletfizetest. (Havi 30-35k kornyeke.)

(#62) abel0317 válasza Gubu0101 (#60) üzenetére


abel0317
friss újonc

Akkor jó ez jól hangzik így Már 1évnél több is van simán az előfizum. Köszönöm a választ! :)

(#63) Ron Swanson válasza ChoppR (#49) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Amúgy komolyan a Telenor az egyetlen szolgáltató amelyik normális mértékű kedvezményt ad..
Telekomnál pl egy átlagos csomaghoz (Mobil M + 15 GB net - havi 8 ezer Ft) mindössze 15 ezer Ft készülék kedvezményt adnak.. Vodafoneról meg ne is beszéljünk (10 ezer Ft havidíjú csomagra 2 ezer Ft kedvezmény...)
Telenornál meg 70 ezer kedvezmény alapból a Hiper M csomaghoz + most ez a -20 ezres promo kód.. így szerintem jó deal a 13 Pro 128GB 330 ezerért. De a 13 Mini sem rossz 210-ért.

[ Szerkesztve ]

(#64) Gubu0101 válasza Ron Swanson (#63) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az tuti,en most a 12 pro maxra,ha epp venni akarnek 162ezer kedvezmenyt kapnek,igaz a legnagyobb csomagban vagyok :D 13-ra meg nem tudom mennyit adnanak.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#65) vdavid4


vdavid4
tag

A Telekom függetlenül adja az iphonet? Nem szoktam szolgáltatótól venni de a 13 prora kapnék vagy 80 ezer kedvezményt plusz 3 év lenne a garancia és kb addig meg is tartanám. :R

(#66) syIex válasza vdavid4 (#65) üzenetére


syIex
veterán

Független igen.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#67) vdavid4 válasza syIex (#66) üzenetére


vdavid4
tag

:R

(#68) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

A Pro modellekből biztos megint hiány lesz, mint ahogy tavaly volt az első 1-2 hónapban. Apple.hu-n már október végi szállítási időt ír.

(#69) joey04


joey04
titán

tipikus bone :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70) Schuler888


Schuler888
senior tag

Van valami preorder gift?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#71) syIex válasza Schuler888 (#70) üzenetére


syIex
veterán

Megkapod első pár napban ... :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#72) joey04 válasza syIex (#71) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#73) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Első iphone (13 pro max) vásárlásom előtt állok, és azt szeretném kérdezni, hogy az apple.hu azt írja az előrendelésnél, hogy október 19-26. között várható a szállítás, ugyanakkor az oldal tetején az olvasható, hogy szeptember 24-től kapható, az esetben az a realitás, hogy istyle/hivatalos resellernél nem lesz szeptember 24-től, csak valamikor novembertől, mert először az előrendeléseket teljesítik? Vagy lehetséges, hogy pl. istyle üzletekben hamarabb lesz elérhető, mintha előrendelném? Melyik út a leggyorsabb?

Előre is köszi a segítséget! :R

That's a real nasty habit you got there......

(#74) BobChemistry válasza corran9 (#73) üzenetére


BobChemistry
őstag

Szeptember 24-től kapható, tehát aki ma 14:01-kor megrendelte, az arra vonatkozik.
Gondolom a rendelkezésre álló készlet elfogyott, ezért az október/novemberi jelenlegi dátum.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#75) syIex válasza corran9 (#73) üzenetére


syIex
veterán

Ahogy a kolléga is írta. Elérhetőnek elérhető, de szállítani már csak akkorra tudják. Érdemes másik színt és tárhelyet megnézni úgy változhat a szállítási idő. Ha egy bizonyos kell akkor pedig érdemes több helyen szét nézni! :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#76) corran9


corran9
tag

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ha jól értem, akkor nincs értelme azzal számolni, hogy nem érdemes előrendelni, mert istyle üzletben lesz mondjuk 10 nap múlva? A leggyorsabb út tehát az apple.hu?

That's a real nasty habit you got there......

(#77) janeszgol válasza corran9 (#76) üzenetére


janeszgol
félisten

Vagy a szolgáltatók valamelyike. De lehet már ott is sorban állás van.
Dzsunka GSM-nél lehet esélyed gyorsan beszerezni egyet. Ott nincs sor, nincs előrendelés.

(#78) ChoppR


ChoppR
tag

Azért nem annyira para, ha nem lesz lesz rögtön első nap kiszállítás. Pár hetet tud várni az ember. Ps5-re fél évet kellett minimum :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#79) viharhozo válasza Ron Swanson (#63) üzenetére


viharhozo
addikt

A Telekom tegnap felezte le a keszulekkedvezmenyeket. A csomagra, amire csutortokon meg 61k kedvezmeny volt, ma 30 van.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80) 7Heads Drago válasza pandor (#52) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tavaly esett az ára még egy kicsit. A 11-es szériának októberben volt a legjobb az ára hivatalos helyeken.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#81) BobChemistry válasza viharhozo (#79) üzenetére


BobChemistry
őstag

Nekem továbbra is 71 ezer Ft kedvezményem van. iPhone esetében legalábbis, Fold/Flip készülékre 90 lenne. Ezt nem annyira értem mondjuk… :D

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#82) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
13mini Product Redet előrendeltem a Telekomnál és azt írták a kiszállításra hogy 27-én már hozzák is ha nekem is megfelel,vagy választhatok későbbi időpontot is.
Létezik hogy akkor 27-én kézhez is fogom kapni és nem kell még rá várnom heteket a készlethiány miatt??
Mert ez így nagyon jól hangzik. :) :D

(#83) BobChemistry válasza perge666 (#82) üzenetére


BobChemistry
őstag

Ha azt írtak akkor 27. :)

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#84) perge666 válasza BobChemistry (#83) üzenetére


perge666
veterán

Az jó hír. :)
Viszont emailbe már nem írták hogy mikor hozzák csak azt hogy mit rendeltem,na mind1 majd látom…..

(#85) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ránéztem már egy pro max előrendelésre,hát így egyenlőre kihagyom :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86) adamklark válasza Gubu0101 (#85) üzenetére


adamklark
senior tag

csak az előleg több mint fél milla? azért ez durva

(#87) perge666 válasza perge666 (#84) üzenetére


perge666
veterán

Közben írtam chaten a T-nek,és a rendelési szám alapján azt mondta az ügyfélszolgálatos hölgy hogy 24-én pénteken hozzák. :D

(#88) kakuk.tamas válasza adamklark (#86) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A készülék listaára. Gondolom új ügyfél, vagy van már részletre valamilye, és nincs emelt kerete. Nekem 1,7milliós a ‘hitelkeretem’ a Telekomnál.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#89) Gubu0101 válasza kakuk.tamas (#88) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pontosan :D Tvt meg laptopot fizetem,ez kb a ketto osszege amit ki kellene fizetnem most :D Csak fura,hogy forgalmi elolegnek szamolja,igy kicsit nem tiszta,mert ha ezt kifizetem akkor vagy 3 keszuleket fizetek tovabb,vagy a kettot fizettem ki ami folyamatban van ahh passz :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#90) kakuk.tamas válasza Gubu0101 (#89) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ilyenkor az adott készülékbe számolják bele. Ez a Pro Max 256GB listaára. Vagyis ha ezt kifizeted, akkor a telefont fizeted ki valójában listaáron.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#91) kakuk.tamas válasza Gubu0101 (#89) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egyébként egy halk protipp: ha nem sűrgős a telefon, várj karácsonyig. Akkor kicsit engedékenyebb a Telekom rendszere, és nem fog előleget kérni. ;)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#92) Gubu0101 válasza kakuk.tamas (#91) üzenetére


Gubu0101
veterán

Varok,most csak kivancsisagbol neztem ra :D Koszi a tippet :R Addigra siman kifizetem a tvt, aztan mehet a telo :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#93) viharhozo válasza BobChemistry (#81) üzenetére


viharhozo
addikt

A korlatlan csomagokra maradt a kedvezmeny, a tobbit felezte.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#94) bollokcs80 válasza Essentials (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem, én a hivatalos forgalmazókra gondoltam (emag-edigi-MM-euronics), ahol az idő előrehaladtával az ilyen-olyan akciók kapcsán esik némileg az ár. Azt tudom, hogy a "gyári" webshop és a hivatalos viszonteladók (pl. Istyle) fixen tartja az árakat. A szürkeimportos zónát én sem veszem számításba.

B.Cs.

(#95) bollokcs80 válasza corran9 (#76) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nézd meg esetleg szolgáltatóknál vagy "rendes boltokban". (Lásd a #94-es hozzászólásom.)

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#96) BobChemistry válasza viharhozo (#93) üzenetére


BobChemistry
őstag

Akkor ez a magyarázat. Köszönöm.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#97) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Telefon meg nincs,de mar van app ami frissit a 13-ra :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#98) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

végre van a youtuben egy normális fotós teszt az új szériáról

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.