Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Šolaire


Šolaire
veterán

Kár hogy mi kimaradunk :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#2) sp8787 válasza Šolaire (#1) üzenetére


sp8787
addikt

Kesobb lesz kesz a trainer. Nem nagy ugy. :D

(#3) mike1334


mike1334
veterán

Ebből most sajnos kimaradok (nem tudtam leszedni időben a játékot), de remélem lesz belőle demó vagy trial, mert ez tipikusan olyan játék, amit nem veszek meg látatlanban.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Köszi a hírt, én meg már múlt héten letöltöttem, mert azt hittem azon a hétvégén lesz a teszt, aztán csodálkoztam amikir kiírta hogy, currently offline(vagy valami hasonlót). Aztán olvasom ám utána, hogy egy héttel később, ezen a héten lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) Šolaire válasza sp8787 (#2) üzenetére


Šolaire
veterán

Igaz úgy nem nagy ügy :D
Én sose használnék fejből fújom az első részt :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na emberek most fejeztem be a játékot, ennyi elég volt. Kipróbáltam minden kasztot, nekem a pyromancer jött be a legjobban. Ja és a 60 FPS ég és föld a 30-hoz képest! Komolyan, nagyon érezni a különbséget a Dark Souls 3-hoz képest, sokkal jobb a játékélmény.

Egyébként meg egyszerűen nem bírok továbbhaladni, a Bossig el is jutottam, de mi az már hogy lök rajtad egyet és leesel és meghalsz... :( Ismerem a franchiseot, a Dark Souls 3-assal játszottam élőtte, de ez rohadtul nem fer. Meg mi az hogy az enemyk one killelnek egy parryvel. Elmennek a búsba. :(((

A network teszt miatt gondolom egyes pályarészek le vannak zárva(ahol fog van de nem tudszátmenni), de nincsen bonfire, csak az egy ahol kezded a játékot. Ez így no go, így biztos nem kell...

Egyébként technikailag nekem abszolút rendben van, az internetes része is jól működött, háromszor beinvadeltek és kétszer pedig megidéztem valakit.

Összességében azt hiszem, hogy maradok egy TheVR végigjátszásnál és bekészítek mellé egy popcornt. ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Nagytoll válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Ez csak egy rövid részlet volt az egész nagy játékból. Alapból ezek a gorgoyle-ok a 2. Bossok, a tutorial bosst nem számítva.
Nekem érzésre fura volt, mintha lassabb, lomhább lenne az irányítás mint az eredetiben. Még 8-as sensitivity-vel is

Amúgy összességében nagyon jó, várom már hogy switch-en útközben is játszhassak. Remélem ott is 60fps lesz

[ Szerkesztve ]

(#8) Hopkins95 válasza Nagytoll (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, Dark Souls 3-hoz képest is kicsit lomhábbnak tűnik az irányítás és a rolling, de meg könnyen lehet szokni. Switchen állítólag 30 fps lesz, remélhetőleg frame pacing issue nélkül.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) kolopele válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


kolopele
nagyúr

Miért, mit vártál a játékipar legszemetebb sorozatától? Én a 3. részt megvettem anno, mert tetszett amiket láttam róla videókon, de legrosszabb álmaimban se jöjjön újra elő. Ez a játék kifejezetten mazochistáknak, rengeteg szabad idővel rendelkezőknek készült, ill. kötél idegekkel bíróknak. Nagy dolog lett volna easy, normal, hard, hardcore, overkill fokozatokat beletenni gondolom....................Az első boss után még kínlódtam vele kicsit de gondoltam több gamepadot már nem ér, mást meg vétek lett volna miatta tönkretennem :D Van még pár ilyen "remek" szösszenet a játékok között, lásd Bloodborne (ezt szerencsére sikerült kölcsönkérnem), Lords Of Fallen, Cuphead (ezek meg olyan olcsóak voltak hogy megférnek a többi között a könyvtárban). A God Of War viszont végre egy telitalálat :K

[ Szerkesztve ]

(#10) <Lacy85> válasza kolopele (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Pedig egyáltalán nem vészes a játék.
Én is megvettem a 3. részt, és kb. 2 nap volt volt leküzdeni a tutorial boss-t. :D
Viszont ha ráérzel, utána simán játszható.
Azóta tettem bele kb. 3-400 órát, és végig nyomtam a 2 DLC-t is.
Egy "kis" gyakorlás után még asszony is simán végig játszotta. Pedig ő tényleg botkezű, ha játékokról van szó. :D
Nem kell hozzá semmi más, csak kitartás, meg némi önfegyelem.
Ha ezek nincsenek meg valakiben, akkor valóban nem lesz sok öröm a játékban.
Nekem épp azért tetszett meg a sorozat, mert nem az a tipikus tucatjáték, amit kikapcsolt monitor mellett is végig tudsz játszani törött kézzel is. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) b. válasza <Lacy85> (#10) üzenetére


b.
félisten

Az elején szakadtam . :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Hopkins95 válasza kolopele (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, én is pont erre gondoltam, hogy nem igaz hogy ne lehetne Medium és Easy fokozatot berakni közé több bonfirevel, kevesebb enemyvel és gyengébb bossokkal. Ez meg maradhatna a kemény magnak. Úgy legalább egy nagyobb közönség számára élvezhetőbb lenne a játék, köztük számomra is és akkor nem érezném azt, hogy csal a játék, miközben egyszerre 3 vagy még több enemy próbál letámadni. :(( Mert így tetszene a játék, de sokszor azt kívánom, lenne több mentési lehetőség illetve valami cheat amivel tovább tudok haladni, mert ez lehetetlenség, hogy mire eljutok a bossig, addigra 10-szer biztos meghalok, 10. alkalomra meg marad 3/4 életem és 0 estusom. :(

(#10) EclipseGT 3-400 óra?? :Y A legtöbb embernek szerintem nincsen rá annyi ideje, köztük nekem sem. Egyébként ha én a Dark Souls 3-ban két napot szenvedtem volna az első bosszal(2 óra után győztem le talán), akkor a játékot már rég kivágtam volna az ablakon. :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) Šolaire válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Šolaire
veterán

Első rész ilyen. Például Ash Lake felé megátkozódsz és nincs nálad Purping Stone. Teleportálni még nem tudsz. Verekedheted vissza magad fél negyed életerővel. Ez sokkal inkább Dark Souls mint a 3. Rész.

“Praise The Sun” \[T]/

(#14) <Lacy85> válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Összesen van benne ennyi a megjelenés óta. 2 év alatt nem olyan sok az.
Néha előveszem még most is.
Az összes kasztot elvittem NG+ 3-4-5-ig, meg baromi sokat multiztam is. :D

(#15) Tian66 válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


Tian66
senior tag

Ha lenne benne easy fokozat , az már nem DS lenne! Ez attól az ami, amilyen.

(#16) Hopkins95 válasza Tian66 (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát akkor ez nem nekem való, pedig nem casual játékos vagyok, sokszor multizok is, de ez így nekem nem éri meg. Attól meg hogy beleraknának pár bonfiret vagy kevesebb ellent a gyengébb játékosok kedvéért, attól még szerintem ugyanaz a játék marad. De így sokan inkább bottal sem piszkálják, ami nem csoda. Én megvettem a Dark Souls 3-at, de a mai napig azt sem játszottam végig.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#17) Šolaire válasza Hopkins95 (#16) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha magadra húzol 3-4 ellent és bedarálnak az nem a játék hibája. Bonfire meg van bőven.

“Praise The Sun” \[T]/

(#18) sir0cco


sir0cco
tag

Emlékszem mikor kipróbáltam a 2.részt az első után.Végig is toltam majd jött a 3.
Pf ég és föld a nehézség.Nna de az elsőt a mai napig nem vittem végig, a széria legnehezebb része.
De majd most...katana build...

(#19) kolopele válasza <Lacy85> (#10) üzenetére


kolopele
nagyúr

Bennem bőven van kitartás meg minden amiket felsoroltál, amelyeket bőven kamatoztattam is eddigi életem során, de az a munkára értendő nem pedig holmi játékra, ami a szórakozásról kellene szóljon amikor az ember leül kicsit játszani nem pedig az állandó szívatásról. Részemről erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#20) kolopele válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 3. részhez van cheat, kipróbáltam, viszont az örök életet nem kapcsoltam be, mert akkor már tényleg érdektelen lett volna vele játszani, így viszont azt értem el vele hogy jött egy sima mezei ellenfél és egy ütéssel padlóra küldött, ezért nem erőltettem sokáig. Egyébként is monotonná válik egy idő után ez az állandó gurulgatás, stb. A From Software embereinek ha rajtam múlna már nem nem lenne munkájuk ;]

(#21) Šolaire válasza sir0cco (#18) üzenetére


Šolaire
veterán

Hajrá. Az első részben messze a legjobb a dex katana kari. A végére már túl erős is szerintem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) Tian66 válasza kolopele (#20) üzenetére


Tian66
senior tag

Hát akkor a világ egy jelentős része boldog, hogy nem rajtad múlik. 😀

(#23) Tian66 válasza Hopkins95 (#16) üzenetére


Tian66
senior tag

Én a 3at toltam végig. Többször neki kellett futnom mire összejött. 180 óra után állíthatom, hogy minden egyes halál a játékos hibája, nem a programé. Nehéz, helyenként nagyon, de nem csal, nem igazságtalan. Ki lehet ismerni. Le lehet győzni. De sok idő, sok gyakorlás. Van akinek ez nem éri meg, van akinek ez nem szórakozás. Nem baj, nem vagyunk egyformák. 😉

(#24) kolopele válasza Tian66 (#22) üzenetére


kolopele
nagyúr

:)

(#25) sp8787


sp8787
addikt

Egyebkent az az uberpathetic kategoria ,hogy ennyi ev utan kiadnak egy jatekot amiben a PVP cca annyibol all ,hogy Backstab-Backstab-failed Backstab-Backstab-Backstab-failed Backstab-Backstab.....
Ez a legalja, kesz rohej!

Es majd egy halom macskajancsi twink build-el probalja elvenni az uj jatekosok kedvet a jatektol mert ez a szanalmas kis eletuk legnagyobb szorakozasa. Jeeez...

Maga a jatek ettol fuggetlenul biztosan jo lesz.

Nem akarok masik jatekkal peldalozni de ott mindig azt mondtam ,hogy ha marhajonak erzed magad akkor menj be PVPzni es sirva fogsz kijonni mivel olyan skillszintu playerek vannak ott. Itt meg csak Backstab....

(#26) Hopkins95 válasza sp8787 (#25) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát igen, ez a backstap dolog szánalmas, hogy bekapsz egyet és majdnem full életről teljesen padlóra küld. :((( Ezt a hülyeséget biztos kivenném belőle.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#27) Scholes9 válasza Hopkins95 (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon jól írod, ez nem neked való játék. Én épp a DS3-at játszom és eléggé rendben van, bár a Bloodborne jobban tetszett. Ezekben a játékokban legalább van kihívás is, ami a maiakból teljesen eltűnt. Van aki imádja a Soulsborne játékokat és van aki pedig utálja. De jól is van ez így szerintem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) Šolaire válasza Hopkins95 (#26) üzenetére


Šolaire
veterán

Azt nem értem hogy egyik részt se sikerült végigjátszani és megy a fika!
Az első rész szimplán minden idők legjobb,legstílusosabb Dark fantasy akció szerepjátéka.
A játék jelmondata nem véletlenül Prepare to die! Fix szabályrendszerrel dolgozik a játék nem csal ahogy te írtad . Ha kitanulod,átmész rajta mint kés a vajon ha nem akkor büntet a game halállal. Ha nem érsz el benne sikereket nem a játék hibája,más mentalitást követel meg ha elfogadod akkor élvezni fogod,ha nem meghalsz!

“Praise The Sun” \[T]/

(#29) kolopele válasza Scholes9 (#27) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mondjuk igazad van, olyan ez mint humorban a Monty Python, vagy szereted vagy gyűlölöd :)

(#30) Hopkins95 válasza Šolaire (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Attól hogy még nem játszottam végig, attól még meglehet róla véleményem. A Steamen is kapnak a játékok értékeléseket úgy, hogy nem játszották végig. Nem nekem való akkor ezek szerint, csak ennyi. Majd ha valaki egyszer nekiáll és csinál egy ilyen stílusú játékot, amiben van nehézségi fokozat, majd visszatérek rá és kipróbálom. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) Šolaire válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Šolaire
veterán

Lehet véleményed :R viszont olyan dolgokat hozol fel hibának ami nem feltétlenül igaz. Játék nem csal,ha használsz íjjat nem húzol magadra 3-4 ellent.
Ha játszottál papír ceruza alapú szerepjátékot akkor megérted miről is akarok neked beszélni. Ne akard hogy könnyebb legyen,és ne akard hogy más szabályokkal működjön a game. Úgy fogd fel hogy a Souls a mesélő aki berak téged egy fantasy világba ahol ő írja a szabályokat.
A lényeg hogy ne végigjátszani akard hanem szó szerint le kell győzni a játékot. Ha ezt megérted és elfogadod akkor könnyű lesz,ha nem akkor ez nem a te játékod.
Elnézést ha megsértettelek :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#32) nemlehet


nemlehet
őstag

Ez a remaster az egyik legnagyobb szégyen a remasterek történetében. DSFix moddal szebb a játék mint a rohadvány remaster... A fények olyan szinten el lettek csűrve, hogy nincs rá szó, tök mosott fakó lett az egész játék, a texturákat nem cserélték nagyobb felbontásúra, clipping problémák nem lettek javítva ezért továbbra is több helyen átlátni a pályán.
A 60 FPS egy sornyi kód ami kiveszi az FPS lockot... Ez szintén benne van a DSFix-ben már vagy 5 éve. 4k felbontás szintén...Szóval biztos keményen dolgoztak a srácok.
Semmi lényegi újítás nem került bele, nagyon apró kényelmi változtatások történtek (pl egyszerre több tárgyat be tudsz adni a covenant-nak, nem kell egyesével, ugyan ez az inventoryban lévő tárgyakkal pl soul-ok). Amit nagyon sokan akartak és tényleg jó lett volna az omni directional rolling nem került be, így továbbra is kicsit bénának hat a harc a DS3-hoz képest.

Egyetlen dolog ami PC-n érdemben számít valamit, hogy a multi újra élni fog, mivel sokan meg fogják venni. Bár elvileg a netkód nem lett jobb, tehát fasza lag lesz továbbra is és a cheater problémával se tűnik úgy, hogy kezdtek valamit.

Én azt javaslom, hogy akit nem kifejezetten érdekel a multis PVP az inkább vegye meg a Prepare to Die Edition-t töredéke áron. Salen valami 1 euróért adták múltkor steamen. Felrakja az ember a DSFix-et (ami annyi, hogy kicsomagolod a játék mappájába és beírod az értékeket amiket szeretnél a txt-be.)

Mielőtt nekem esnétek, a DS1 a kedvenc Soul játékom és talán a kedvenc játékom is úgy összeségében, de ez a remaster egy szégyen, egy pofátlan pénzlehúzás és ahhoz képest még drága is 20 euróért...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#33) <Lacy85> válasza nemlehet (#32) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Miután azt pletykálták, hogy megkapja a DS3 motorját...
Egy kicsit nekem is csalódás. :)

(#34) Šolaire válasza nemlehet (#32) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi az infókat. Ezt nem jó hallani. Multi miatt fogom megvenni csak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#35) Scholes9 válasza kolopele (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így igaz. Én majd egy akció alkalmával beszerzem a játékot szerintem, de az még odébb lesz. Ráér a dolog, most DS3 megy, elleszek vele egy darabig :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36) kolopele válasza Scholes9 (#35) üzenetére


kolopele
nagyúr

Abban biztos vagyok hogy amennyiben szeretsz egy-egy pályaszakaszt 1000 - szer újrakezdeni még sokáig kitart neked a DS3 :D

(#37) sp8787 válasza nemlehet (#32) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk nem tul eletszeru ,hogy amikor kitalaltak ,hogy csinalnak egy remastered-et akkor egyaltalan szempont volt , hogy mit is szeretnenek a PC-s jatekosok. Es amugy teljesen igazuk is van mivel ez nem nagyon mervado semmilyen szempontbol.

A celkozonseg sokkal inkabb a PS4/XO DS3 tabor nem a PC-s jatekosok.

Abszolut nem ertem egyebkent miert akarja vki ezt vagy barmely Souls szeru jatekot PCn jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#38) Hopkins95 válasza sp8787 (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem is felesleges háborogni,mert csak azért adták ki újra ezt a játékot, hogy a mostani konzolokon játszani lehessen(köztük Switchen is). A PC már csak hab a tortán, gondolom könnyű megoldani, így kiadják arra is.

Miért játszaná valaki PC-n? Pl. mert a Dark Souls 3 jobban fut mindenféle frame pacing issue nélkül? :U Érezhető a különbség. Ez a felújított kiadás azonban konzolon is jól fut végre, szóval ezt tulajdonképpen mindegy, hogy mire veszi meg az ember.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) mike1334 válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


mike1334
veterán

Gondolom az irányítás miatt írta, de pc-n is lehet kontrollerrel játszani..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40) <Lacy85> válasza mike1334 (#39) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Sőt, kötelező is. :D

(#41) sp8787 válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


sp8787
addikt

Es nagysagrendekkel tobb a csalo.
Ja es persze a Trainer-ket csak ugy megirjak de soha senki nem tolti le.

(#42) Hopkins95 válasza sp8787 (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a csalók végett pl. ezt a Remastered verziót én is inkább Playstationre venném meg. De aki csak végigtolja egyszer és nem PVP-zik, annak tulajdonképpen mindegy.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#43) nemlehet válasza sp8787 (#37) üzenetére


nemlehet
őstag

Semmi bajom nem lenne azzal, hogy újra kiadják a játékot, de akkor ne hívjuk remasternek. Illetve valószínűleg az eredeti szerverek is le lesznek lőve, mondván vegye meg mindenki a remastert.
Az egy dolog, hogy offline is remekül el lehet játszogatni vele, de érdekes módon amikor a DS2-ből kijött a SoTF ott pl a multis részt az is megkapta aki nem vette meg újra. Valamint gombokért lehet upgradelni emlékeim szerint ha megvolt már a sima.

Miért ne lehetne PC-n játszani? 1001 xinputos controller létezik, pont ugyan olyan jól lehet játszani vele mint konzolon. Sőt, DSFix-el, illetve egy idő után a hivatalos patchekkel is PC-n sokkal jobban ment a DS1 mint konzolon (pl Blighttown közel játszhatatlan X360-on, ha volt 2 phantom a zónában 15 FPS-t alig izzadt ki). A DS2 és 3 meg pláne, szebb és jobban is fut PC-n.

Én örülök, hogy kiadják a jelen genre is, de ezzel kb semmit sem dolgoztak. A network testerek szerint egy csomó bug is benne maradt (pl backstab chain, phantom hitboxok, reverse rolling), bár van amit végre javítottak (tumble/move swap, dupe glitch 1 változata).

A PC-s változat esetén szerintem úgy lett volna korrekt, hogy a javításokat megkapják egy patch-ben, a "feljavított" grafika meg mondjuk HD pack DLC vagy whatever..

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#44) MikeWazowski válasza nemlehet (#43) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hetek óta várom, de most elég komolyan elgondolkodtattál, hogy nem veszem meg.
Első két rész nekem kimaradt. A hármat meg imádtam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#45) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Oké, ha ez így mard akkor ez tényleg egy vicc: Me after playing the Dark Souls Remastered Network Test :(((

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#46) Šolaire válasza sp8787 (#37) üzenetére


Šolaire
veterán

Például azért mert tudom magyarítani. Sokat multiztam főleg a 2. Résszel(Scholar) és nem vettem észre hogy sok csaló lett volna. Ugyanúgy kontrollerrel játszok nagy tv-n mint ti a konzollal.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#47) sp8787 válasza Šolaire (#46) üzenetére


sp8787
addikt

Ha egy ennel kevesbe nepszerubb jatek PS4-es verziojanak az egyik Leaderboardjan van most is perpillanat 1600db csalo. Ugyanezen jatek PCs veziojanak 2.-ik napjan egy masik leaderboardot annyival vezette egy illeto amihez cca. 2-3 het kell.

Yep soha senki nem csal.

Nincs ezzel gond de a konzolokon sokkal nehezebb csalni es kisebb a kisertes is es ezert nagyobb a kenyszer/motivacio ,hogy ha mar egyszer megvetted akkor tenylegesen magad csinald vegig.

En is PCn jatszottam sokaig es sok jatekost ismertem ha csak azt az aranyt levetitenem ide majd egy picit azert visszavennem akkor azert te sem gondolod komolyan ,hogy itt mindenki soloban trainer nelkul...etc. csinalta vegig ezeket a jatekokat.

(#48) Šolaire válasza sp8787 (#47) üzenetére


Šolaire
veterán

Én nem állítottam hogy nincs olyan aki csalt pl trainerrel. Azt írtam hogy nem találkoztam sokkal. :)

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.