Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LeventeV


LeventeV
senior tag

Végre. Már kíváncsian várom. :D
(Remélem egy hivatalos Wii U árcsökkenést is bejelentenek)

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Finally!!!! Màr tűkön ülök!!! :Y

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Erre kíváncsi leszek, és az ára ami érdekelne.

kengyel

(#4) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Jó áron érdekelne egy NX

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#5) ldave


ldave
félisten

Na, ma kiderül mi volt igaz az utóbbi idők végtelen pletykaáradatából :)

A Slime draws near! Command?

(#6) oriic válasza ldave (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy minden, vagy semmi. :D

Live-Die-Respawn

(#7) KaitouP


KaitouP
veterán

Jöjjön egy izomhardver ami leveri a PS4 Pro -t meg a leendő Scorpio -t, oszt jóvan. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) oriic válasza KaitouP (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt olyan pletyka is, hogy PS4 erossegu lesz a gep. :)

Live-Die-Respawn

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem valószínű, hogy visszatérnék konzolra, de azért kíváncsi vagyok, nem kicsit. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) KaitouP válasza oriic (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja igen, arra emlékszem is. :)
Végülis legalább egy PS4 erősségű hardver jót tenne a Nintendo -nak, talán jobban felkeltené a fejlesztők érdeklődését, és több, multiplatform cím is megjelenhetne a konzolra.

Azzal a gondoltattal játszottam el egyébként, és arra akartam fentebb utalni, hogy milyen változásokat hozna be az, ha az NX egy Pro -nál illetve Scorpio -nál (igaz utóbbi hardverét nem ismerjük) is erősebb rendszerrel érkezne, és tételezzük fel hogy ezt viszonylag jó áron árusítanák. Persze bilibe lóg a kezem, de elképzelés szinten érdekes lenne. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11) Norb€€€ válasza KaitouP (#10) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

4K-s Mario Kart :U

(#12) KaitouP válasza Norb€€€ (#11) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát azért bíznék benne hogy kihasználnák az erőt valami grafikailag szebb játékra is. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) ldave válasza KaitouP (#10) üzenetére


ldave
félisten

Ez kicsit olyan, mintha az új hazai Suzuki bejeletése során egy BMW-t várnál, de Suzuki áron. Érdekes lenne, de nem valószínű.

A Slime draws near! Command?

(#14) oriic válasza Norb€€€ (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mario VR mondjuk Mirrors Edge stilusban.:D

Live-Die-Respawn

(#15) KaitouP válasza ldave (#13) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze, nyilván, nem is várom el tőle, csak egy pillanatra játszottam el a gondolattal. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16) #10949376


#10949376
törölt tag

Bukás lesz a konzol annak fényében ,hogy a Sony és Microsoft frissített konzolokkal jön elő.

(#17) Norb€€€ válasza oriic (#14) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

(#18) KaitouP válasza #10949376 (#16) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt a hülyeséget nem értem mire alapozod, holott nem is ismerjük az NX képességeit. És mivel ez a gép most jön, ez is "frissen" jön, és egy PS4 szintű hardver, ha igazak a pletykák, megfelelő lehet bőven.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19) _cHAos_ válasza ldave (#13) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Tegyük hozza, hogy többször volt ra példa, hogy a Nintendo évekkel a többi konzol gyártó elé került, nem kicsit, nagyon. En a Snes, N64, Gamecubra emlekszem, igaz nem most volt, de tudom miről beszelek. Re4-et es a Zero-t megjelenes napjan vettem meg, Snes-em is megjeleneskor volt, amikor itthon max a C16-ok mentek.:D
Nem varhato, de siman benne van a pakliban, h a Nintendo akar 3x olyan eros gepet tesz le az asztalra, mint a Sony, sokszor megtortent mar...

[ Szerkesztve ]

(#20) .LnB válasza ldave (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem Titan X SLI és 16 magos Intel i7 lesz benne. De a grafika marad mert az a Nintendo stílusa. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ajánlom hogy sz*r legyen mert már nincs helyem a polcon :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) AxBattler válasza Sirandrish (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

És még jön idén a Classic Mini NES! Annak is kell hely! :DDD

Egyébként kíváncsi lennék a polcodra...
NES-től kezdve WiiU-ig minden ki van pakolva?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) Def26 válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem kézikonzol lesz, nem kell neki polc. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) Sirandrish válasza AxBattler (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ah dehogy is. WiiU/PS4/GC trió van csak..meg van egy N64em is, de ő nincs a polcon, ne szállja a por :N

Def26 Azzal spórolnának egy kis pénzt nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Scholes9 válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

LOL :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) cannibal


cannibal
senior tag

Hol vagy már NX? :)

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nintendo Switch

Tenyleg hibrid lett. wow

https://m.youtube.com/watch?v=f5uik5fgIaI

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) Sirandrish válasza oriic (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te ezt hol a francban látod???

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Nálam még mindig semmi a linken. Megy valakinek?

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#30) oriic válasza G**@**B**! (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a Youtube link elozo hszben.

Live-Die-Respawn

(#31) tonerz


tonerz
aktív tag

Ez nagyon ügyes lett végül, tetszik a megvalósítás, de a tartalomtól fog függeni minden szvsz

[link]

[ Szerkesztve ]

(#32) errorcode06 válasza G**@**B**! (#29) üzenetére


errorcode06
őstag

Linkelték a YT-t, mivel ez a retardált cég képtelen a normális kommunikációra. Nem is értem...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#33) Wesder


Wesder
félisten

Istenem de kiràly :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) G**@**B**! válasza oriic (#30) üzenetére


G**@**B**!
tag

Aham, kösz....

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#35) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ez...KELL!!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) lm83


lm83
őstag

Hát ezek megint kitaláltak valamit :)
Jó lehet nem teljesen újdonság, ez a mindenhol folytathatod,
De akkor is annyi féleképp lehet játszani, hogy nem semmi...

(#37) ImpersonatoR

De akkor visszafele is kompatibilis mert mk8 -al meg splatoon al is tolja. Pedig vki mondta hogy nem lesz az.
300$ ert ket konzol szerintem tok oke.

[ Szerkesztve ]

(#38) Mister_X válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szívem szerint sorba beidézném az elmúlt fél-egy év alatt elejtett "úgy se veszek NX-et rohaggyonmeganagyN mert a Zeldát is eltolja miatta" alapú kommentjeidet... :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) Sirandrish válasza Mister_X (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hallod...szívem szerint kitépném a Nintendo szívét..:DD
Hogy tehetik ezt velem? Szemét banda! :DDD

Amúgy nem a Zelda miatt nem akartam venni, hanem mert hogy kézikonzol nem kell...nah de ez..hát kinek nem kell ez? Nekem nagyon! :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Wesder válasza lm83 (#36) üzenetére


Wesder
félisten

PS vagy XBOX variàcióban is igen kiràly lehetne :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) LeventeV


LeventeV
senior tag

A Wii U-nál mindenképp jobban tetszik, de még nem győzött meg. Félek ez is csak a Nintendo szeretetét fogja élvezni, esetleg kap pár last-gen felújítást, de mostani 3rd party címek nem hiszem, hogy jönni fognak rá.

Igazán nagy dobás akkor lenne, ha a Wii U játékok mellett a 3DS játékokat is futtatná 2D-ben (mint a 2DS), és emellett 300 dolláros árcédula is valós lenne.

[ Szerkesztve ]

(#42) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Be fogja őket perelni a Lego. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) XuChi


XuChi
addikt

Ok.... megvettek kilóra. Ez KELL!!!

(#44) ImpersonatoR

Egyfelol jo hir hogy a kezikonzol resze olyan eros legalabb mint a wiiu hisz fut rajta a jatek de akkor valoszinuleg ez azt is jelenti hogy az asztali konzol resze is kb ott lesz. Remelhetoleg frame rate problemak nem lesznek mert a videon is mint ha akadna neha a gameplay.

(#45) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ötletes ez a dolog, meg jól variálható. Jól ki van találva. De szerintem a mai társadalomra nem az a jellemző, hogy ennyire mozgásban lenne. A konzolosok ulnek a szobában a konzoljuk előtt, a Pc-sek meg a Monitor előtt. A handled konzoloknak megvan a maga kis rétege. Akik ezzel a cuccal előrébb lesznek kicsit mivel fejlettebb mint az elődjeik, de a szobalakók szerintem nem. Vagy a fene tudja. Mondjuk legalább a budin is tudják majd nyomni a gamet tovább. Hardver ügyileg van infó NV tegra vagy mi van benne?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) james001 válasza LeventeV (#41) üzenetére


james001
veterán

+1.
Remélem szépen leesik a Wii U ára majd,az új Zelda úgyis jön arra is ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#47) Sirandrish válasza james001 (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eladó WiiU-t tessék :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon tetszik :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#49) Mister_X válasza .LnB (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha a pletykák igazak, egy felturbózott, egyedi Tegra, ami One szintjét is hozza és a Switch miatt nincs új Shield.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50) .LnB válasza Mister_X (#49) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennél a hírnél abu leírta, hogy mi van benne és mit tud. [link] Kommentek között még konkrétabban ír róla.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.