Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csorbajeno


csorbajeno
veterán

A mai videót még nem láttam, de én nagy örömmel fogadtam. Én szívesen látnám újra a régi jó Ma!TV-t hétfőn és szerdán :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon szuper, már hiányzott ez a fajta médium :) :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nem arról volt szó, ('16-ban, mikor Legendd távozott és csatlakozott Tech2Lacihoz, hogy ők intézik a videós teszteket és a MA marad az írásos anyagoknál? Csak kérdezem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jó hogy van újra élet a csatornán. :C

Néha tarthatná Alice is, kedvelem Bog-ot, de hát azért az esztétikum.... :D

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én támogatom teljes mellszélességgel. :C Akár unboxing-al is. :K Alice is jöhet. :K

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#6) Bog válasza fornettisuti (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Válasz benne az első videóban ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Én is örülök ennek. A mai (3-4 éve?) elsődleges közlési forma a videó. Olvasni ritkábban olvasnak (az se megy), a képeket még megnézegetik, de hát egy statikus kép nem mond annyit, mint egy videó, csak ritkán, de az nem ez a témakör.
A videót elindítja az ember, és hallgatja buszon, ágyon fekve, bárhol. Pihenve, nem lesve a képernyőt. Tech2Lacit is sokszor így "nézem". (Oké a telefonok kameratesztjeinél odakapcsolok, vagy utólag visszanézem.)

[ Szerkesztve ]

(#8) Teo.


Teo.
aktív tag

Nagyon jó ötlet!!!
Hazaérek le is darálom mind a hármat. Na nem úgy mint Dóri.

- Mobilarénát olvasom.
- Szenzort hallgatom.
- MA!gazánt nézem.

- Teljesen le lesznek kötve az érzékszerveim :D

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#9) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Felíratkoztam, ha lesz időm megnézem majd a 3 videót is, addig ez a bizalom jele. :)

(#10) csorbajeno válasza INGJOKE (#9) üzenetére


csorbajeno
veterán

Eddig nem voltál feliratkozva? :Y :Y :DDD

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá, hajrá! :C

Live-Die-Respawn

(#12) David75


David75
őstag

Jópár évvel ezelőtt már elkezdtetek videós teszteket gyártani, azt a vonalat folytatva ma már nagyon komoly YouTube csatornátok lehetne, a hírnek így is örülök. Nem kevés munka lesz, esetleg patreon-t csinálhatnátok hozzá, hogy valamennyire nektek is megérje.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#13) joey04


joey04
titán

Nagyon jó ötlet, még nem tudtam megnézni, de pár napon belül pótolni fogom. Én a régebbi videós érában is azt mondtam, hogy nem kell 625. unboxing meg teszt videót csinálni, hanem érdekes témákról véleménykifejtős és/vagy beszélgetős videókat csinálni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) INGJOKE válasza csorbajeno (#10) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mert arról se tudtam, hogy létezik... :D :D :D

(#15) pusszycat válasza INGJOKE (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel nem dicskednék. Nem vagy már kezdő. ;]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#16) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Bog, két dolog!
A Trend FM-en futó Szenzor című műsorotokat vissza lehet hallgatni podacaston?
Másik ehhez kapcsolódik... mivel igazából csak beszéd formában működik újra ez a dolog, nem tervezitek, hogy podcast formában is elérhetővé teszitek?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17) David75 válasza joey04 (#13) üzenetére


David75
őstag

+1

Így van, nem "Mobilarena Therapy" kell, hanem "Bog Later". :DDD

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#18) match123


match123
tag

Bog, esetleg ezt podcast formaban nem szandekoztok kiadni ezt?

(#19) spect80


spect80
senior tag

mehetne a főoldalra állandó linknek, így idővel elveszik a hírfolyamban

[ Szerkesztve ]

(#20) vacs


vacs
veterán

A második részben, a miért jó nekünk az 5G, tök jól elmagyaráztad, köszi.

(^)(>.<)(^)

(#21) barabbas válasza vacs (#20) üzenetére


barabbas
kezdő

Ne is mondd, már látom magam előtt az önjelölt telekommunikációs szakemberek rendkívűl megalapozott hozzászólásait

Az 5G terjeszti a koronavírust
Tönkreteszi az emberi kapcsolatokat az 5G
Többet árt, mint használ

Nem is létezik, csak a gyártók találták ki, hogy emelhessék az árakat

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#22) Graphics válasza barabbas (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szakmai fórumon ez most hogyan merült fel?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) barabbas válasza Graphics (#22) üzenetére


barabbas
kezdő

Nem szakmai fórumra, a YouTube csatornára gondoltam.

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#24) Graphics válasza barabbas (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell aggódni, nincs semmi ilyen a kommenteknél :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) pusszycat válasza barabbas (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kihagytad, h impotenciát is okoz. :))

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#26) Bog válasza barabbas (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez a típusú kontent az önjelölt hülyéknek túl szakmai még a maga egyszerűsített módján is, szóval nem bukkannak fel a konteós szakemberek egyelőre :D
Ha meg felbukkannak, akkor egyrészt biztos vagyok benne, hogy szétszedi majd őket a többi kommentelő, másrészt simán ki is tilthatom az összest a csatornáról, nincsenek ilyen aggályaim :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Trend FM-en lévő Szenzor c. műsornak van valamilyen podcast-es elérhetősége?

(#28) Teo. válasza <Adamsky> (#27) üzenetére


Teo.
aktív tag

Van hát.

https://trendfm.hu/musor?musor=7780

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#29) <Adamsky> válasza Teo. (#28) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az látom, hogy itt vissza tudom játszani, de nekem olyan rss feed kellene, amit egy tetszőleges podcast lejátszóba be tudok dobni. Pl.: https://totalcar.hu/egester/rss/podcast

(#30) Legendd


Legendd
senior tag

Bármikor megyek adást tartani hétfőn vagy szerdán 18-ra. De csak és kizárólag fentről néző webkamerával és az akkori UStream szoftverrel, amik közül az egyik mindig adás előtt okozott fejtörést :D
És Bog. Nem kérdezed, hogy a kép és a hang jó -e. Pedig ez örök klasszikus volt.

Alea iacta est!

(#31) Ricardo


Ricardo
félisten

Az elsőt megnéztem. Tetszett. Nézem a többit is, amint időm engedi. Nagyon jó ötlet ez a videós magazin.

(#32) csorbajeno válasza Legendd (#30) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én adnám, de itt nem csak Xiaomi telefonok lennének, ugye? :DDD :P

(#33) joey04


joey04
titán

4. rész után azt mondom, hogy sokkal jobb volt ez az új környezetet, nekem sokat adott az élményhez. Nem is kell feltétlen abban a steril környezetben felvenni. Olyan adás van tervben ahol a szerkesztőség több tagja ül össze egy kerekasztalbeszélgetésre?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó volt ez a videó is, kifejezetten a kutyi! 🐕‍🦺 🤣

Nem terveztek minden videónál egy rövid hírt az oldalra feldobni, hogy miről szól, ilyesmik?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#35) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hol a heti adag? 🤔 ;)

Samsung Galaxy A54

(#36) Bog válasza Viktor0610 (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Renderelés alatt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) MikeWazowski válasza Bog (#36) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Podcast formában várható?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#38) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is a Mobilarena a kedvenc oldalam! 😊

Samsung Galaxy A54

(#39) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolkodtam egy topikon a MA!gazinnak, ahol ki lehetne beszélni a műsort, aztán rájöttem, hogy ez a topik teljesen jó erre. :D

Marha jó volt a mai adás is! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#40) Ricardo


Ricardo
félisten

Az új rész (Harmony OS) nagyon tetszett. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle hosszú távon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.