Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Naggggyon várós, ha megtartják azt az istentelen mennyiségű unlockolható tartalmat, ami az előzőben volt, akkor előrendelés lesz ebből. :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ha jön switchre veszem is 😊

(#3) .LnB válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az van benne, meg millió karakter. Kukorica, napraforgó meg minden. Azt se tudtam, hogy mit válasszak. Aztán maradtam a tuskóval, mert az illik hozzám. :D Kis makk-ból lehet vele átalakulni. De az tuti, hogy ha megjelenik, én pénzt nem adnék ezért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Bad Pritt válasza .LnB (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, de Izlandon gondolkodás nélkül szállítasz ki csecsemőket. :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) .LnB válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD aúúcs. :D el is felejtettem, hogy kivel van dolgom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Tényleg nagyon fun kis game, jópofa de azért a magja elég ekmyénvonalas multi FPS. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Okt 18 elvileg a megjelenés.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Wesder válasza laceszgamer (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de MS Store-ban van egy 29$-os Founder Edition, amivel màr most jàtszhatsz, és hetente bővül. Gondolom PS Store is megkapta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Bad Pritt válasza Wesder (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

PS-nél is ott van, be is húztam, megvan a hétvégi program. :)

Annyi, hogy nem a teljes neve van kint, hanem Plants vs. Zombies™: BFN Founder's Edition, én meg az alcímre kerestem, hogy ne hozza ki az összes többi PvZ játékot és úgy nem talált semmit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) .LnB válasza Bad Pritt (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még 24 óra se telt el, hogy azt írtam "pénzt nem adnék érte". De most megnéztem, hogy a FE nincs 10k, és arra gondoltam, hogy a picúr biztos örülne neki. Szájtátva nézte mikor játszottam vele, neki nagyon tetszett.
Viszont az irányítás nem megy neki még jól. Csak autós játékokkal és LEGO-val játszik. Lehet, hogy felesleges lenne megvenni, mert idegesítené, hogy nem tudja irányítani. Spyro-n is felhúzta magát. Jó lenne egy kipróbálható verzió. Lehet, hogy engednem kellett volna játszani vele a teszt alatt.

Ugyanakkor ez is EA Access-es lesz, lehet megérné azt megvárni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Bad Pritt válasza .LnB (#10) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha nem megy neki az irányítás, akkor lehet még korai lenne.
Amúgy tök jó kezdésnek tartottam anno a Garden Warfare 2-t (ez videók alapján full ugyanolyan), ha valaki tps-sel akar betanulni a kontrolleres irányításba, csak az a baj, hogy nagyon agresszív az AI, az emberi ellenfelek meg nyilván még egy szinttel nehezebbek.
Én továbbra is amúgy a Ratchet-et, Tearawayt ajánlom gyerekeknek, ez utóbbi azért is jó, mert a harc nem reflex meg ügyességi alapú. A Spyro-t is dicsérték kisgyerekesek, vagy pl sima 2D platformert szeret? Rayman, az ketten tök nagy móka, Unravel, ilyesmik a LEGO mellé. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) .LnB válasza Bad Pritt (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közben eszembe jutott nekem is a Gw2, az Access-be benne is van.
Viszont a Ratchet az meg van véve, és teljesen el is felejtettem. :) (bakker.) Megvettem, de még el se kezdtük.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) myckey válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


myckey
veterán

Az emberkereskedelem még hagyján..... :Y

Na de miféle perverzió kellhet ahhoz, hogy valaki létrával másszon hegyet. :F
Ráadásul, napkollektorral a feje tetején.....( de lehet napernyő az )

Legalább stílusa lenne.

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) manu75 válasza .LnB (#12) üzenetére


manu75
aktív tag

A Ratchet nem biztos hogy jó választás lenne, mert ha elkezditek játszani nem fogod tudni odaadni a gyereknek. :)

A játékról pedig, tegnap megvettem a kisfiam most egyébként a második résszel van most el (9 éves) és ennek nagyon örült. Mentünk pár kört közösen is nem nagyon voltunk képben rendszerint a lista alján kullogtunk förtelmes stattal, de hogy a tölgy fában együtt mentünk neki az hatalmas öröm volt. Már látszik, hogy nagyon tartalmas lesz ez a rész is. PS-en van meg 3x dobott ki úgy 45 percenként a játék szóval akad még javítanivaló benne.

(#15) Al365


Al365
tag

Nektek nem gyűlt meg a bajotok a "térképpel"?
Játszottam már vele több mint 10 órát, s még mindig nem igazodom ki. Tegnap este fél óráig kerestem a gyémánt ládás helyet, de nem találtam. Pedig már többször is jártam ott. Kikészített teljesen, pedig a játék tetszik.

Nem tudjátok mikor frissül a héten?

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#16) Bad Pritt válasza manu75 (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az új karaktereken besírok, nagyon jók mind. Persze ismerősek máshonnan, sőt, innen is, csak a másik féltől, de zseniálisak. A makk/tölgyfa páros tényleg kegyetlen, főleg így, hogy végtelen tölténye van a makknak. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) .LnB válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tölgyfa form-ban azért a rocket jump-ot hiányoltam. Szinte reflex szerűen megpróbáltam, hogy lehet e. :D Nagyon lassú a movement speed, rocket jump-pal elég op lett volna az a kari.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Al365 válasza .LnB (#17) üzenetére


Al365
tag

Rocket jump tényleg király lett volna :D

Mi a gyerekkel együtt nyomjuk, s a tölgyfa-borsó párossal elég jól elvagyunk. A borsóval halálközeli élménynél, csak beállok a fa mögé :D

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#19) Bad Pritt válasza Al365 (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én most a nindzsa gombát próbálgatom, az a naruto run ahogy szalad kiéget minden egyes alkalommal. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Battle Royale játéktípus van benne ?

Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.