Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) zzola

zzola
(félisten)

Erről lemaradtam. ;]

Az XBOX szinte egyetlen értelmes előfizetéses csomagja PS-ön is elérhető lesz, így még vonzóbbá válik a PS...

[ Szerkesztve ]

(#2) GuineaPigMan

GuineaPigMan
(junior tag)

Jó szórakozást a PS tulajoknak! Én is volt, hogy befizettem rá egy-két hónap erejéig. Korrekt szolgáltatás.

Huawei P20, PC Ryzen 5 2600 / Sapphire RX 580 4GB

(#3) wesder válasza zzola (#1) üzenetére

wesder
(veterán)

Jaja, alig vàrom hogy az egész Xbox divíziò bedőljön, mert semmi értelme nem lesz fentartani ezek utàn.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#4) zzola válasza wesder (#3) üzenetére

zzola
(félisten)

S az miért lesz jó neked, ha egy olyan cég, mint a Sony monopolhelyzetbe kerül?
Szerintem köszöni szépen de jól van az XBOX divizió.

(#5) hombre[EU] válasza zzola (#1) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Szerintem kevered a gamepassal : értelmes előfizetéses csomag
*hacsak nem vagy sportfanatikus

you must be the change you wish to see in the world

(#6) zzola válasza hombre[EU] (#5) üzenetére

zzola
(félisten)

Nem keverem...

(#7) wesder válasza zzola (#4) üzenetére

wesder
(veterán)

Miért mi lesz ha monopol helyzetbe kerül? Semmi. Sokaknak màr most is úgy van hogy PS, Nintendo, PC, ja meg az MS-nak is van valami konzolja, amiből alig adtak el és jàtékok sencsinek rà.

Azért az a jòl elvan inkàbb a többi divíziònak köszönhető. Biztos vagyok hogy tömködik be a jukakat mondjuk az Azure-bòl àtcsoportosítva. Amit felépítettek a semmiből az X360 éràban azt pikpak leromboltàk egy "remek" strattal. Most kb ott vannak mint 13 évvel ezelött. Màrmint ami az Xbox megitélését illeti.

(#8) zzola válasza wesder (#7) üzenetére

zzola
(félisten)

Ekkora marhaságot már rég olvastam!
Hozom a popcorn-t, mesélj még! :DDD

(#9) wesder válasza zzola (#8) üzenetére

wesder
(veterán)

Jò a tömködés túlzàs, de kb ez lehet a helyzet. Azt ne mond nekem hogy az ingyen GamePass miatt szàrnyal az Xbox.

(#10) modd3r

modd3r
(őstag)

Most néztem, EA oldalán már vannak fent Ps4-es jatekok amik az Access-ben lesznek.

(#11) Dreimus válasza modd3r (#10) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

(#12) Rage47 válasza Dreimus (#11) üzenetére

Rage47
(addikt)

8000 huf? xboxon olcsóbb volt régen, ott is emeltek?

(#13) Dreimus válasza Rage47 (#12) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Ott továbbra is 990 ft/hó és 5500 ft/éves a magyar régióban.

(#14) Dvix

Dvix
(aktív tag)

a Trófeákat megkapod a játékokért amit bérben játszol?

(#15) zzola válasza Dvix (#14) üzenetére

zzola
(félisten)

Meg.

(#16) Infernohun válasza Rage47 (#12) üzenetére

Infernohun
(tag)

Ez egy ördögi kör,mert így 666ft/hó :C

(#17) Rage47 válasza Infernohun (#16) üzenetére

Rage47
(addikt)

inkább költeném a most akciós GOWra azt a 8ezret :D aki fifázik sokat annak jó

(#18) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

670HUF/hó? Frankó. :K

Cable management is for the weak!

(#19) Dvix válasza Dreimus (#11) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Gusztustalan a felhozataluk, az összes mikrotranzakciós játék benne van tőlük ami létezik. :( Most hogy kimondták Angliában hogy nem számít fogadásnak egyik sz@ros lootbox-uk sem. Szerintem aki támogatni fogja ezt a céget továbbra is az nem normális, tisztelet a kivételnek. :((( #FuckEA Arra törekszenek h bérelj ne legyen meg neked, így ez nagyobb profit hosszútávon. Undorító. :o
Ne mondjátok már nekem h ezért a játékokért akartok ti havonta pénzta adni? :W max 20 játékért?

[ Szerkesztve ]

(#20) zzola válasza Dvix (#19) üzenetére

zzola
(félisten)

Nekem nem is ez a bajom velük, sokkal inkább az, hogy pár év alatt borzasztóan nagyon esett a(z) elkészült (vagyi béta állapotban kiadott játékok) kiadott játékok minősége! Tel vannak hibával és nem vagy lassan/nehezen javítják őket!
Én EA játékot a megjelenés után egy éven belül tuti nem veszek ezután!

(#21) wesder válasza Dvix (#19) üzenetére

wesder
(veterán)

Miért lenne fogadàs egy lootbox?
Max zsàkbamacska.

(#22) Dvix válasza zzola (#20) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Így van. Mert kidobják hamar ésautólag foltozzák. ÉS a "foltozásért" (DLC, Season PAss) mind téged akarnak megtejelni.

(#21) wesder Szerencsejátékot akartam írni :U

[ Szerkesztve ]

(#23) wesder válasza Dvix (#22) üzenetére

wesder
(veterán)

Még mindig nem értem. Kötelező megvenni? Jò, ha szàndékosan basszàk szét a jàtékot és venni kell hogy haladj, arra azt mondom hàborogj, de egyébként?

(#24) alibaba78 válasza wesder (#7) üzenetére

alibaba78
(őstag)

Ne tévesszen meg senkit. A rangot mennyiség, nem minőség után adják. :(((

"jukakat" :O :O :O

Inkább ne szólalj meg, könyörgöm. A hozzá nem értésed egyértelmű, és siralmas. :(

[ Szerkesztve ]

(#25) wesder válasza alibaba78 (#24) üzenetére

wesder
(veterán)

Sírhatsz rajta, nem vettem észre. Ilyen hibàt nem szoktam véteni. Most megesett. Nagyobb problémád ne legyen az életben.:R

Gondolom akkor részben, vagy egészben egyetértesz velem, ha csak ebbe a kis hibába tudtál belekötni.

Kiokíthatsz, ha ennyire egyértelmű és siralmas a hozzá nem értésem. Kérlek meséld el mitől szàrnyal az Xbox divízió.

[ Szerkesztve ]

(#26) Infernohun válasza wesder (#25) üzenetére

Infernohun
(tag)

Forza Horizon sorozat+Game Pass és a vissza fele kompatibilitás.Egy olcsó erős gépezet.
Az igazság az ezt rég elengedte az MS,nekem is az általad leírt 3 kombó van használatban.
A felhozatal számít és nem az hogy mennyire erős egy hardver,lásd PS4 + Nintendo :)

(#27) Neurotoxin

Neurotoxin
(senior tag)

Az egész listából Xbox-on, egyedül a Battlefront 2 érdekelne, de eddig mindig volt mivel játszani, szóval még nem fanyalodtam rá.A kampányt szvsz 990 Forintért érdemes lesz végigtolni, mostmár legalább van benne content...Ha benne lenne az Anthem, legalább azt is kitudnám próbálni. A sportjátékok nem érdekelnek, utoljára az NBA 98-al játszottam. Hogy most ez szög-e az Xbox koporsójába?Vélhetőleg nem, plusz pedzegették a nagy MS&Sony összeborulást is...Xbox exkluzív játékok közül egyedül a Forza, ami érdekelt és tetszett úgy egyáltalán. A GOW 4-et kipróbáltam gamepass-ban, senkit nem akarok megbántani, de nekem nagyon nem jött be, se a story, se a karakterek, nem az én világom. Annak idején egyébként is a kontroller miatt vettem Xboxot, az állt kézre. Tudom lehet venni PS-hez átalakítót 20e-ért, de az is ilyen félmegoldás.

"Fly down to the beach, have a nice cold beer and just enjoy the day" Jokke Sommer .::. Within Temptation .::.

(#28) zadir1 válasza wesder (#25) üzenetére

zadir1
(tag)

Senki nem mondta, hogy szárnyal, max jól elvan.
Én xbox 360, majd ps4-el kezdtem, de a kinect miatt lecseréltem XO-ra az általad magasztalt gépezetet. Game pass(akiket régebbi játékok mozgatnak és időmilliomosok, eddig EA Acess(Bf2 miatt vettem meg az éveset), kontrollerben, főleg az elit jobb a microsoft. Exclusive játèkokat hagyjuk, abban jobb a Ps4. De ez a lenéző, becsmérlő írásod az xboxról szánalmas.

Note 8 , Gt: rosco201

(#29) tiborv válasza Dvix (#19) üzenetére

tiborv
(tag)

"Arra törekszenek h bérelj ne legyen meg neked, így ez nagyobb profit hosszútávon. Undorító"
Mivel a szolgáltatás a bérlésről szól ezen mi volt meglepő számodra?
Ha rákeresel külön-külön megveheted őket. Erre nem törekednek, sehol nem volt leírva hogy X év múlva nem veheted meg csak havidíjért cserébe játszhatsz majd velük. Ez egy plusz szolgáltatás, ami sokaknak bejön. Igaz nekem boxon van az előfizetés ott ugye 360-as címek is benne vannak (talán 50-60 játékot mutat access résznél) de simán megveszem minden évben 6kért.

A lista igaz szerényebb, viszont az új játékok benne vannak ps-re is, szerintem aki fogékony az fps-ekre vagy a sportjátékokra simán jó vétel elég nagy a játékosszám multiban.

[ Szerkesztve ]

(#30) oriic válasza Neurotoxin (#27) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"Ha benne lenne az Anthem, legalább azt is kitudnám próbálni. "

Ott a trial benne, probald ki.

Live-Die-Respawn

(#31) wesder válasza zadir1 (#28) üzenetére

wesder
(veterán)

X-em van Elite Controllerrel.
Làtszik hogy tepernek mert elbasztàk a rajtot, nem kell ezt szépíteni.

(#32) Deck válasza wesder (#31) üzenetére

Deck
(veterán)

Boxos vagy de elég jól látod a dolgokat. :)

PSN ID: deck91_x

(#33) wesder válasza Deck (#32) üzenetére

wesder
(veterán)

Kit neveztél te Boxosnak?:Y
Harlemben egy ilyenért leütnek a g*cibe;]
Szeretném hogy szàrnyaljon az X mert az nekünk jò. Làtod le vannak maradva, tepernek mint àllat hogy a nextgent jòl kezdjék. Képzeld el mi lenne Sony-nàl ha a konzol eladàsok szorosak lennének.
Én értem mit akar az MS és jò irànyba mennek, de ez még mindig kevés az ellen amit a Sony a PS3 fiaskò utàn felépített.

[ Szerkesztve ]

(#34) sp8787 válasza wesder (#31) üzenetére

sp8787
(őstag)

Egyebkent ez nem szep dolog ,hogy egy X/MS oldalon csunyakat irsz roluk.

(#35) Traxex92114

Traxex92114
(újonc)

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az ea accessben a friss megjelenésű (fifa,nba...) mikor kerülnek bele a gyűjteménybe?
Keresgettem fórumokon hol ezt hol azt irják.
Előre is köszi PEACE!

[ Szerkesztve ]

(#36) Carlos Padre válasza alibaba78 (#24) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Német billentyűzeten ír. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37) Carlos Padre válasza wesder (#7) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Nagy a hőség nálatok te fiju? :)

(#38) Deck válasza sp8787 (#34) üzenetére

Deck
(veterán)

Hazudjon inkább? :D

(#39) Carlos Padre válasza wesder (#31) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Az előző gent baszták el nem az xbone rajtját.

(#40) Drótszamár válasza Traxex92114 (#35) üzenetére

Drótszamár
(őstag)

pl a fifa19 az kb tegnap óta elérhető: [link]

Ez így kb 10 hónap csúszás.

Keresek Logitech C600 webkamerát. (o Y o)

(#41) oriic válasza Traxex92114 (#35) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Alltalaban 8-12 honappal a megjelenes utan.

Live-Die-Respawn

(#42) wesder válasza Carlos Padre (#39) üzenetére

wesder
(veterán)

Mivel sikerült az X360-at elbaszni?
Egyébként meg azt sem értem mi bajotok van azzal, hogy az MS-t és az Xboxot negatív kritikàval illetem.

(#43) Dvix válasza wesder (#33) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Nem tudsz te semmit wesder! :(( Őszintén már azt se tudja senki h mit akarsz leírni és azért mert van pár konzoljátékod, az nem tesz igazi "gémerré". Én még 286 előtt Atarival meg Segával, Nintendo Fanicom-mal nyomtam és amikor felszólalok egy cég ellen, hogy mit tesz a játékokkal, akkor annak alapja van. :((( Már bocsi de aki háborog itt az te vagy. De akármelyik Boxost kérdezem normálisan tud ide írni fórumra legyen az bármilyen téma, te meg egy "túlfűtött kezdő vagy", semmi több. :P (vered itt a nyálad hallod...)

[ Szerkesztve ]

(#44) Deck válasza Dvix (#43) üzenetére

Deck
(veterán)

Mitől lesz valaki "igazi gémer"?

(#45) Carlos Padre válasza Dvix (#43) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

"De akármelyik Boxost kérdezem normálisan tud ide írni fórumra legyen az bármilyen téma"

Neeeeeeeeeee lol ezt így kora reggel :)) :DD :C

(#46) sp8787 válasza Dvix (#43) üzenetére

sp8787
(őstag)

BC vagy AD?

(#47) .LnB

.LnB
(félisten)

Ez a komment szekció, kezd kísértetiesen hasonlít egy David Lynch filmre. Azt se érti a franc se..
Reggel óta próbálom megfejteni, hogy mi folyik itt? Ki miért írja azt amit írt? De mindhiába. :D

Tuti összeültetek egy szobába begombázni, aztán itt élitek ki a trippet.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#48) Dvix válasza Deck (#44) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Attól h szereti a játékokat és megtalálja bennük a számára legfontosabb művészeti vonalat. És a múltbeli játékai alapján tud minőséget értékelni és egy műfajt értelmes érvekkel megvédeni, ha arra szükség van. :U

Carlos Padre Na jó... :U Nagy általánosságban oké? úgy elmegy? :C
Sp8787 AD lol! :))
.Lnb Már vártalak lol! Igen, az egyik tag okoskodott itt. Mint a messiás ő majd megmondja: kb. "hogy minden "divízió" és játék szar és nem érti h miért piszkálja őt mindenki, amikor ő megmondta h minden szolgáltatás szar és egyébként is ez meg az. és nem baj az ha egy szolgáltató monopol helyzetbe kerül és miért is baj ha tele van mikrotranzakcióval egy játék, mert ő nem érti" kb. ez itt szitu. Senki nem tudja mit akar a tag mert ő maga sem képes egyenes választ adni. :P

[ Szerkesztve ]

(#49) Dvix válasza tiborv (#29) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Nem meglepő. :U Próbálják magukat életben tartani. Akinek kényelmes és 1 hónapban egyszer ki akar valamit tolni, aláírom. De nem gondolom, hogy havidíjat kéne fizetni, vagy egyáltalán játékot vásárolni ettől a cégtől. :B
Ez teljesen magánvélemény. Mert egyedül ők és a kapzsiságuk felelős azért, hogy a kedvenc franchise-a valakinek nem kap normális kivitelezést, nincs befejezve, a fejlődés rendszer korlátozva van stb stb. És most ezen játékokat "fillérekért" béreld tőlük, csak hogy még egy kis tömeg befizessen valami zsetont? :(((
A játékok színvonaláról elmond valamit ez is szerintem, "béreld-ne vedd meg mert ennyit nem ér" :(
Egyfelől ez is a videójátékok művészi értékek sárba tiprása. Egy játék nem egy végtelenségig megtejelhető lootbox-fesztiválként kéne készüljön.

[ Szerkesztve ]

(#50) wesder válasza Dvix (#48) üzenetére

wesder
(veterán)

Te még nàlam is nagyobb xbox fan lehetsz, ha így kiakadtàl a véleményemen.
Felőlem élhetsz tovàbb a kis àlomvilàgodban, ahol szàrnyal az Xbox és minden szipiszuper, csak ne lepődj meg, ha felébredsz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.