Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

ha egy órás késsel is, de megérkeztem.

Gratula még egyszer:C

Ja meg valahogy mint ha bugos lenne a logout, a blogodban ott van a kék szöveg, hogy Az írás még folytatódik... de nem folytatódik, az egész kint van a blogban:U

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) M.Edina válasza Winner_hun (#1) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Amit én tudtam javítani, azt megtettem! Köszi! :)

(#3) gaborbol válasza M.Edina (#2) üzenetére


gaborbol
őstag

:F
Inkább írtad volna,hogy megpatad,nagyon szuper,ennyi.
Happy and.

[ Szerkesztve ]

(#4) gaborbol


gaborbol
őstag

megpatad=megkaptad :R

(#5) bLaCkDoGoNe válasza gaborbol (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezmiez ez a bejegyzés? :F
Bocs, de tényleg nem értem... Mármint hogy miről szól, mik benne az "élmények".

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) gaborbol válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


gaborbol
őstag

Írtam rá pár sort,közben levontam a következtetést a magam, majd kitöröltem az egészet.
"Nagy nehezen sikerült lejutni pécsre,1 órát késtem,nem találtam a főszervezőt,megkaptam a nyereményt,a party biztos jó volt,csak én elhúztam haza, de nem erre számítottam...."
Ez helyett, írtál vona inkább ennyit: Kössz srácok a szavazatokat,lementem pécsre megkaptam a nyereményt, ami nagyon baró,kössz még egyszer.
Nem értem az egész írást,tartalmilag felfogtam a leírtakat,de a célját nem.

[ Szerkesztve ]

(#7) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is bejegyzés nem címlapos, teljesen szubjektív is lehet. :))
Írjatok ti is a saját oldalatokon bármit oszt kész. :DDD ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) 7 válasza gaborbol (#6) üzenetére


7
addikt

Köszönetnyilvánítás, továbbá néminemű infó a rendezvényről (illetve kritika a szervezést illetően). Én például elolvastam, és teljesen korrektnek éreztem. Akár még mesélhetett is volna többet.

De ennyi erővel akkor a fél logout lehurrogható lenne. Minek vidkártyateszt? Legyen inkább ez: "Vettem GF8800GT-t. Jól futnak alatta a játékok. Kicsit sokat eszik."
Nem?

Vedd figyelembe továbbá azt is, hogy ez személyes bejegyzés, nem címlapos. Ergo tulajdonképp az iró elsősorban magának írta, illetve a hozzá közelebb állóknak.

Továbbá az írásjelek (portok, vesszők, pontosvesszők és társai) után szóköz áll (néhány írásjelnél az írásjel előtt is, mint például a kötőjel - és van egy kivétel, ami előtt van szóköz, de utána nem: a zárójelek nyitó tagja). A "kösz" pedig nem "ssz"-szel írandó.

(#9) lesaux válasza 7 (#8) üzenetére


lesaux
veterán

És kitérhetnénk még a happy and szókapcsolatra is. ;]

(#10) philoxenia válasza lesaux (#9) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért, " Boldog és egészséges" mint a pampers baba anno. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11) Panther-D válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Az "élmény" nem feltétlenül jó, sőt, nem is feltétlenül rossz. Minden "élmény" amit megéltél -- szerintem simán annyit jelent a cím hogy "én így éltem meg". Bár Edina biztos jobban meg tudja majd magyarázni. :)

Én meg megint másképp éltem meg, de nekem nincs időm megírni (egyelőre legalábbis semmiképp).

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#12) M.Edina


M.Edina
csendes tag

Igen, az élmények nem feltétlenül jók. Lehet rossz, esetleg közömbös is. Ha csak annyit írtam volna, hogy megkaptam, akkor meg azt találták volna kevésnek. Így gondoltam annyit írok, amennyit én gondolok a témáról. Ha valakinek túl sok, nem érdekli, akkor nem olvassa el, ha érdekli, akkor pedig nem hiszem, hogy sok lenne.
A köszi srácok tényleg igaz, és köszönöm is, de ezt már sokszor leírtam, de aki még nem olvasta, annak itt is köszönöm! :)

(#13) bLaCkDoGoNe válasza M.Edina (#12) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jogos, bár én akkor odarakom mellé a "rossz" vagy "negatív" szót, magában az "élmény" szó nekem pozitív, jó élményt jelent. Azt hittem, hogy itt valami hejdehujdenagy boldog áradozás lesz valamiről, aztán nem lett, ezért csodálkoztam. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) gaborbol


gaborbol
őstag

Rendben, akkor pontosítok:

Elkések valahonnan az kinek a hibája? Csak az enyém, bevállalom, nem kenem másra.

Nem találom a szervezőt...Nem tudom hová megyek, ki hívott meg? Nincs telefon 2007-ben?

Leszerveznek egy átadót nagy részben miattam, pénzt időt fordítanak rá, és arra nem veszem a fáradtságot,hogy rászánjak 1 napot az életemből. Esetleg értesítsem őket, hogy bocsi ,de nem igazán érek rá.

Party,dettó....

„vhogy nem erre számítottam” Ez nem tetszett igazán, ha mindent megtettem 100 %-ban amit tőlem elvártak,akkor .....

Sry, abból amit írtál, nekem ez jött le. Nincs bajom a negatív mondanivalóval, ott volt Ákoska-segítsetek bajban a család, utaltam. Szavazzatok rám, nyerni szeretnék, szavaztam. Számomra kicsit furcsa lett a story befejezése, ennyi.Én is arra számítottam, hogy minden nagyon szép, minden nagyon jó volt. Sajnos ez is egy isten hozott magyarországon(csupa kisbetűvel)lett.

Lehet javítgatni a helyesírási hibákat, mert amúgy is ez a fő lényege a fórumozásnak.

[ Szerkesztve ]

(#15) Wolverine válasza gaborbol (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyanítom, a késésről a MÁV tehetett. Az kikerülhetetlen... (a többi meg ebből már következett szépen sorban)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) gaborbol válasza Wolverine (#15) üzenetére


gaborbol
őstag

Késik a vonat... telefonálok, sajnos késik a vonat, mit tegyek, kit keressek, ha odaérek?
Odaértem, már zajlik az esemény, felmegyek a színpadra, jónapot kívánok, x y vagyok a közönségdíjas, elnézést a késésért......
Nem is ezzel volt a gond.
Kivételesen volt egy netes verseny, ahol nem "lopták" el a nyereményt, nem ígértek be olyat, aminek később csak a felét teljesítették. Nem küldték ki a nyereményt személytelenül postával. Sikerült ahogy sikerült, de akkor sem írnék egy szenvedő szerkezetű, magyarázó élménybeszámolót, amiben arra célozgatok, hogy mennyire inkorrektek voltak .... A fent leírt események hatására, meg pláne nem.
Nem tudtam, hogy mi a különbség a címlapos és a nem címlapos írások között, ezúton kérek elnézést, ha megbántottam vagy zavartam volna valakit a véleményemmel.

[ Szerkesztve ]

(#17) M.Edina válasza gaborbol (#16) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Én inkább már nem szeretnék semmit hozzáfűzni a történethez, hogy pontosan mi, hogy volt, mert akkor megint csak magyarázkodásnak tűnne, és ennél részletesebben nem érdekel senkit, lehet, hogy ez a részletesség is túlzás volt. :( Egyébként nem hiszem, hogy ennyire pontosan tudnád, mit hogy kellett volna csinálnom az adott helyzetben, mert nem voltál ott. Nem hiszem, hogy Te megzavartál volna egy döntőt, azzal, hogy felrohansz a színpadra műsor kellős közepén, hogy itt vagyok, és közben meg zajlik pl. egy divatbemutató. :U
Tényleg korrektek voltak, hogy odaadták az ajándékot, ez igaz, de akkor mi értelme van, hogy ide írok, ha csak annyit mesélek el, hogy "Sziasztok, megkaptam!" De máskor akkor majd ehhez tartom magam, vagy még ennyihez sem... :( Én még nagyon újonc vagyok, nem tudom mi itt a "szokás".

(#18) Parci válasza M.Edina (#17) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a saját blogodban az a szokás, amit kialakítasz. persze a fórumozók leolthatnak, de a blogod a saját "szemétdombod" (a jó értelemben mondom ;)), szóval nem kell bocsánatot kérned. akinek nem tetszik, majd olvas mást.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#19) bLaCkDoGoNe válasza Parci (#18) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nuff said...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) Panther-D válasza bLaCkDoGoNe (#13) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

De nem volt kifejezetten rossz élmény sem. Inkább tényleg csak egy leírás hogy mi és hogy történt. Szóval esetleg az lehetett volna még jó cím hogy "Így történt" vagy nemtom... persze az sem valami hű-de-kifejező :D

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#21) Panther-D válasza gaborbol (#14) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Elkések valahonnan az kinek a hibája?
Az enyém, mert sikerült pont az indulás előtti órákban elhagynom a személyimet és jogosítványomat. Majdnem nem is tudtunk ott lenni, mert én vezettem volna, és Edinának meg nincs akkora gyakorlata hogy simán bevállalt volna 200km-t az én kocsimmal (amit nem ismer). Meg persze meg is akartam találni az irataimat, így végig kellett járni az aznap meglátogatott helyeket.

Nem találom a szervezőt...Nem tudom hová megyek, ki hívott meg? Nincs telefon 2007-ben?
Sajnos nem adtak olyan telefonszámot, amit este, a rendezvény alatt lehetett volna hívni. Valószínűleg ha odaérünk még a kezdés előtt, ahogy tervezve volt, akkor sokkal tisztább lett volna a kép hogy mikor mit kell tenni. Ennek ellenére amikor odaértünk, megkérdeztük az egyetlen PDA Futáros felsőben levő illetőt akit találtunk, hogy kinek szóljunk (hogy ideértünk), de ő se tudta megtalálni az illetékest -- valószínűleg a hátsó részben volt, amit csak a színpadon át lehetett volna megközelíteni.

Leszerveznek egy átadót nagy részben miattam, pénzt időt fordítanak rá, és arra nem veszem a fáradtságot,hogy rászánjak 1 napot az életemből.
Egyrészt vettük rá a fáradságot, mert odamentünk, másrészt ez a döntő volt, és nem egy külön Edináért szervezett valami. Ez a rendezvény a döntősökről szólt, és arról hogy ki lesz a győztes. A közönségdíj átadása csak egy mellékes dolog volt, amit összevontak vele.

Odaértem, már zajlik az esemény, felmegyek a színpadra, jónapot kívánok, x y vagyok a közönségdíjas, elnézést a késésért...
A rendezvény éppen akkor kezdődött el, és így már nem tudtunk odajutni senkihez akitől megtudhattuk volna a dolgok állását, mivel ők vagy a színpadon, vagy mögötte voltak, és a végéig már nem volt egy fél perc megállás se. Ott álltunk ugrásra készen végig, de nem volt alkalom. A döntősök vonulása, esetleg a koncert alatt meg mégsem fogunk tanácstalanul felmászkálni a színpadra.

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#22) gaborbol válasza Panther-D (#21) üzenetére


gaborbol
őstag

"Nem is ezzel volt a gond.
Kivételesen volt egy netes verseny, ahol nem "lopták" el a nyereményt, nem ígértek be olyat, aminek később csak a felét teljesítették. Nem küldték ki a nyereményt személytelenül postával. Sikerült ahogy sikerült, de akkor sem írnék egy szenvedő szerkezetű, magyarázó élménybeszámolót, amiben arra célozgatok, hogy mennyire inkorrektek voltak .... "

Nem úgy sikerült amire számítottatok, csalódás, szomorúság, feszültség. Nem voltam ott tényleg, nem ismerem a részleteket, csak azt amit írtatok. Azt nem értem, miért kell a szerencsétlen Pda Futáron elverni a port. Korrektek voltak, dicsérni,pozitív példának kéne beállítani az ilyet, mert egyre kevesebb az ilyen cég kis hazánkba.A másik, miért kell ezt ekkora tragédiaként megélni. Megnyerted a díjat az ég szerelmére!

Gyakorlatilag a történet, a végkifejletet nézve sikerrel zárult, LEHETETT VOLNA egy pozitív példa is, ahol egy közösség, kis összefogással sikerre visz valamit. Te mint nyertes,a Pda Futár aki adott is kapott is, és én(mi) aki szavaztam, valamint az a csapat aki ezt oldalt üzemelteti és összehozta ezt a közösséget, egy sikeres történet részeseivé válunk.

Természetesen szívetek joga erről úgy írni, ahogy ezt ti megéltétek, hiszen ez a ti oldalatok, én meg csak beleugattam. Nem akartam nektek esni, vagy rátok támadni, csak valahogy kikívánkozott.
Írjatok bátran, nem akartam elvenni a kedveteket tőle, én meg cserébe féken tartom a pofám. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#23) philoxenia válasza gaborbol (#22) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A körítés nem volt olyan, mint amire számítottak, az élmény ezért lett felemás. Szerinted Mo-on már az is eredmény, hogy nem rázták át a nyereménnyel ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24) gaborbol válasza philoxenia (#23) üzenetére


gaborbol
őstag

Láttam már párszor személyesen élő sorsolást, ahol a sorsolással megbízott vezető, az ismerőseit válogatta a nyereménykártyák között, hogy kit fognak kisorsolni 2 perc múlva....
Láttam már a vásárlóknak szánt ajándékok 60-80 százalékával távozó promóciót lebonyolítót, a helyszínt csendben elhagyni. Oldalakat tudnék írni róla...
Nézz körül a neten, hány cég-magánember, hirdet nyereményjátékot, csak regisztráld be 5 ismerősödet, vagy küldj emelt díjas smst a regisztrációhoz, rendelj terméket, és várj a nyereményre, döntsd el abból te mennyi a korrekt...
Igen sajnos ez a tapasztalatom,sőt ....

[ Szerkesztve ]

(#25) philoxenia válasza gaborbol (#24) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát elég szomorú, hogy itt a neten is minden az átverésről szóljon :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26) Panther-D válasza gaborbol (#22) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem hiszem hogy a cégen vertünk volna el bármiféle port. :D
Amit nekik fel lehet róni, az maximum az hogy:
- ha már egyszer Pécsen vannak, miért kell csütörtökön tartni egy ilyen dolgot,
- miért nem lehet elérni egy szervezőt se az esemény alatt.
Szerintem ezen kívül nem írt negatívumot velük kapcsolatban Edina sem. Jó, számunkra az persze eleve nem szerencsés hogy Pécsen vannak, de ha egyszer ott a székhelyük, akkor ott van, nyilván nem fognak a kedvünkért ide költözni.

MOD: Az írás hangvétele azért negatív, mert mi így éltük meg. Nekem elvesztek az irataim, elkéstünk, nem találtuk a helyet ahova menni kellett (ugyanis valami hülye mellék-zsákutcában volt, ami ráadásul csak egy bejárónak tűnt, nem gondoltuk hogy az utca), Edinának nem jutott hely a műsorban (holott erre számított), és a végén a buliról is el kellett jönnünk, mert másnap reggel dolgozni kellett menni. Ezek közül egyik sem a PDA Futár hibája, mégis, számunkra eléggé elrontották a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#27) PDAFutárarca


PDAFutárarca
újonc

Sziasztok.

Véletlenül rábukkantunk Edina "élménybeszámolójára" a PDA Futár arca 2008-as versenyről, és, mint a rendezvény egyik szervezője, szeretnék némi megjegyzést hozzáfűzni a kialakult véleményekhez, elsősroban Edinának címezve a hozzászólást. A szervezésről: azért hívtunk meg a döntőre, mert szerettük volna Neked személyesen, a színpadon átadni a nyereményed. Feltételeztük, hogy legalább a kezdés előtt 10 perccel megérkezel a helyszínre, így át tudjuk beszélni a teendőket. Mikor kiderült a csúszás, és bizonytalanná vált a kezdés, a következőket tettük, a zökkenőmentes lebonyolítás érdekében. Az ajtóban lévő hosstess hölgyünknek, aki szedte a meghívókat, felírtuk a neved, és megkértük, hogy legkésőbb a kezdés pillanatában jelentse nekünk, hogy megérkeztél-e a helyszínre. Akkor azt az információt kaptam, hogy NEM. Egészen addig a pillanatig Te is szerepeltél a műsorban. Ekkor nyilvánvalóan töröltük ezt a részt a programból. Innentől kezdve valóban a színfalak mögött tartózkodtunk, és végeztük további teendőinket. Ha szerinted a profi szervezés más lépést követelt volna meg, kíváncsian várjuk a javaslatod. "Nem kaptál olyan telefonszámot, melyet a döntő alatt hívhattál volna." Legalább két telefonszámot ismertél, próbáltad ezek bármelyikét is hívni, a döntő előtt, alatt, vagy után? Hogy őszinték legyünk, a negatív élményeidet nem érezzük a mi szervezésbeli hiányosságaink eredményének. Mindenesetre továbbra is szívből gratulálunk Neked, és használd egészséggel a nyereménykészüléket.
Üdvözlettel,
egy szervező

(#28) Panther válasza PDAFutárarca (#27) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát igen, érthető ez az álláspont is. Bár még a tényleges kezdés előtt megérkeztünk, de ez valóban csak 2-3 percet jelent. Szóval alapvetően nyilván a mi hibánk, azaz az enyém, mert nem kellett volna késni, főleg nem ilyen sokat. Sajnos a papírjaim elvesztése, és az emiatt bekövetkezett csúszás azonban nem fért be az előre tervezett "biztonsági" plusz időbe. :(
Hogy Edina végül miért nem telefonált (beszéltünk róla út közben), arra már nem emlékszem tisztán, hülyeséget mondani pedig nem akarok, úgyhogy erre válaszoljon majd inkább ő.

Mindenesetre ezúton is szeretnék elnézést kérni minden érintettől a késés miatt -- nekem valahogy mindig így alakul, ezért is hagytunk rá összesen most több mint egy órát az utazásra... nem lett elég. :(

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#29) M.Edina válasza PDAFutárarca (#27) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Igen, sajnos több körülmény is közrejátszott abban, hogy nem értünk oda, és ez mi hibánk. Nem a szervezésnek szólt a negatív hangvétel, csak annak, hogy már előtte is "rossz" dolgok történtek velünk.
A rendezvény utáni bulin is jól éreztük magunkat, csak sajnos viszonylag hamar el kellett jönnünk, mivel másnap dolgoztunk. Azóta is használom a készüléket, nagyon tetszik, ezúton is nagyon köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.