Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs1csó


Cs1csó
félisten

20 euró? :DD

(#2) Hieronymus válasza Cs1csó (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem, már bejelentették az Optane kivezetését, mert nem fogyott rendesen. Sőt rendszertelenül sem.
Valakinek a fejlesztést ki kell fizetni, szóval marad az néhány vásárló aki hozzájutott, donornak.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Vajon menni az Aliexpress-szen a logó nélkül?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) Vartanus válasza Jim Tonic (#3) üzenetére


Vartanus
őstag

2€+ free post :)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#5) Dobrika


Dobrika
tag

Szerintem ilyen fűtőteljesítményű cuccokat hűtő nélkül árulni eleve nem is szabadna, gyakorlatilag működésképtelen a cucc a dobozból kicsomagolva. Mintha megvennéd az új autót és oldd meg bele a radiátort...

(#6) atok666 válasza Dobrika (#5) üzenetére


atok666
őstag

...gyakorlatilag működésképtelen a cucc a dobozból kicsomagolva... mutatnal egy tesztet ami ezt igazolja?

Koszi,
Atok

(#7) Dobrika válasza atok666 (#6) üzenetére


Dobrika
tag

Ha valami gyárilag nem rendelkezik megfelelő hűtéssel az működésképtelen. :) Arról elég infót találni neten, hogy mennyire visszafogják magukat mert túlmelegednek.

(#8) Cs1csó válasza atok666 (#6) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig igaza van. Intenzív, tartós használat alatt túlzott mértékben melegednek ezek az SSD-k. Elég szomorú, hogy egy külön ventit kell ráirányítani vagy valamilyen passzív megoldásként bordát rászerelni.

[ Szerkesztve ]

(#9) tibaimp válasza Dobrika (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egy csomó CPU-hoz sem adnak ma már hűtőt....csak szólok....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) waithEard


waithEard
őstag

Elképesztő innováció, hihetetlen mérnöki munka!
Alumínium hűtőborda!
Feketére oxálva!
Soha nem láttam ilyet. Ja, de. Kb mikor megvettem az első 486-os gépemet.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#11) Tetsuo válasza Dobrika (#5) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

+1

(#12) juliensorel válasza waithEard (#10) üzenetére


juliensorel
senior tag

Sőt, ugyanilyet lehet kapni évek óta "univerzális" kivitelben, több színben az Ekwb-tól ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A cím alapján azt hittem, hogy magát az eszközt sikerült konszolidálni, de ezek szerint nem. :(

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Dobrika válasza tibaimp (#9) üzenetére


Dobrika
tag

A tuningos processzorokhoz, amikhez amúgy sem lenne értelme és a vásárló tufdja, hogy mit vesz. Meg a böhöm HEDT és szerverekhez sem, de ott az OEM dolga a hűtést megoldani. Ezt megveszi a juzer, beüzemeli és néz, hogy mi a frász baja van az SSD-nek, aztán kiderül, hogy jaa hűteni is kellene, de ennek nincs meg a szabványos megoldása, minden hűtő tulajdonképpen utólagos tákolmány, leszámítva azokat, ahol az alaplaphoz van hűtőmegoldás. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Akula válasza Dobrika (#5) üzenetére


Akula
őstag

Intel. Anno a Prescott volt olyan, hogy a gyári hűtő alatt gyakorlatilag megsült.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#16) #16939776


#16939776
törölt tag

Itt a kiváltó ok:[link]

Nagyon nehezen köpte ki a honlap :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Jim Tonic válasza #16939776 (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mire gondolsz? Dinamikus az oldal, sok helyre el lehet kalandozni anélkül, hogy a link változna.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) #16939776 válasza Jim Tonic (#17) üzenetére


#16939776
törölt tag

Tegnap mielőtt a hsz.-t írtam, nem volt hajlandó az M.2-es opciókat listázni "optane 905p series" "DC P4081X series" "optane memory"-ra keresve, csak azután, hogy a products/memory&storage/consumer/Intel® Optane™ SSD 9 Series/Intel® Optane™ SSD 905P Series utat be nem jártam.

(#19) DonToni


DonToni
aktív tag

"újdonság'" ?! Ne már... kb. 1 éve van ilyen bordám M.2 ssd-re....
De ha ez "újdonságnak" számít, akkor nézzetek már rá az EKWB ventilátorokra is..!
Lehet lesz ott is meglepetés.... :)

-Anti-

(#20) ribizly válasza juliensorel (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony. Ez van nálam is rajta jóideje.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) Tidus válasza Vartanus (#4) üzenetére


Tidus
addikt

Az még sem EK. Az ezüst gombot meg kell fizetni.
Amúgy én 10€ -ért vettem EK-t, a normál méretű M.2 SSD-re.
De ezért a 20 kicsit húzós.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.