Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buci21


Buci21
addikt

szerintem a CS:GO-t eredetiben kell megvenni, és competitive módban játszani. Ott nincs szerverkereső, csak matchmaking... bedob hozzád hasonló rangú ellenfeleket, és rendes 30 körös (2 perc egy kör) war van. Az aim_ mapok meg gyakorolni jók, nem lőnék ilyen fasza headshotokat scouttal aim mapok nélkül.

(#2) nakos1212


nakos1212
senior tag

hát sajna a pub olyan mint egy nyilvános wc, büdös, koszos,de ha nagyon kell rámész.
játssz inkább vmi klán szerveren,de pl az én szeróm is korrektül van beállítva.

(#3) letepem


letepem
aktív tag

Szép idők :DDD nagyon szerettem a Source-t, csak a b@zi valve megölte a GO-val... LANok sincsenek MO-n, már kicsit halott a közösség! Becupok nagyon jó kis LANok voltak. Még anno az 1.3-4-gyel kezdtem eszméletlen jók voltak a maguk idejébeb:)

DM-et arra használja az ember, hogy belője magát napi 1 óra DM aztán mehet a mix:DDD aztec pedig ben warmap azért nincs annyi belőle, pedig régen az volt :)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#4) kemotox válasza letepem (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Már miért ölte volna meg a CS:GO-val?...

(#5) nakos1212 válasza kemotox (#4) üzenetére


nakos1212
senior tag

átment mindenki a szaros skineket cserélgetni.

(#6) kemotox válasza nakos1212 (#5) üzenetére


kemotox
addikt

És szerinted a valve pisztoly fogott az illetők fejére, hogy menjenek át azonnal? Vagy ha szerinted a skin cserebere akkor hülyeség, akkor miért baj hogy átmentek a hülyék GOzni és csak a normálisak maradtak CS:S-en? Ez csak a tipikus "bedugom a fejem a homokba és mindent leszarozok ami új" szöveg. Én is CS:S-ezek, és elég sokan tolják, nincs hiány playerből.

(#7) Buci21 válasza kemotox (#6) üzenetére


Buci21
addikt

jöhettek go-zni, én váltottam, és ez is kurvajó :D

(#8) creation


creation
senior tag

Hiány nincs playerből, csak azok akik annó normális és viselkedni tudó közösséget alkotva játszottak ott fent, na azokból van igen nagy hiány.

Hogy miért ölte meg a go a cs:s-t?! Ez még kérdés? Gyakorlatilag ez orange box-al kezdődött a pszihobábjátéka a valvénak, majd jött a go és most a régi motoron nyugvó cs:s-t is "beszüntették" ezzel az igen jó frissítéssel.

Üdv.: team.urc Pr0 L4m4 - ehes

U.i.: Ja nem, nem szűnt meg azért teljesen a közösség. Csak nincs server, mert nem látjuk értelmét. A csapat átment go-ra, mert ott még van talán remény. Voltunk, vagyunk, leszünk.

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#9) rover45


rover45
senior tag

a CS felénk csak clubSEAT :DDD

(#10) creation válasza rover45 (#9) üzenetére


creation
senior tag

Ez a neved tükrében kicsit ironikus :D

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#11) rover45 válasza creation (#10) üzenetére


rover45
senior tag

Az milyen volt, mikor a clubSEATra regisztráltam ezzel a névvel ;)

(#12) h3lios


h3lios
addikt

Sosem szerettem a Source-ot, sőt még csak sokat sem játszottam vele, de 1.6 ban 1000 feletti óraszámom volt. És nyugodt szívvel ki merem állítani, hogy a CS:GO a modern kori 1.6, szinte azonos a felépítés a sok plusz funkcióról nem is beszélve. Ide valóban skill kell, mert ha csak darálsz mint a CS:S-ben esélyes, hogy még csak el sem találod az ellenfelet. A Skineket negatív dologként állítjátok be. Ez azonban nézőpont kérdése, ha nem érdekel nem kell megvenni, a játék így is droppol, amiből egyébként nem rossz pénzt lehet csinálni Steam-en, ha értesz hozzá. Ha meg tetszik valami megveszed, én is ezt tettem, mert ha 1 adott fegyvert 1000 + órákon át bámulok, akkor nézzen már ki úgy, hogy nekem is tetszik. :)

Illetve pont azt említetted, hogy nem játszanak máson, mint D2-n. Itt is nagyon népszerű map, de ha elmész PUB-ra azért itt más is szép számmal akad: Infero, Nuke, Mirage, Cache (CS:GO-s map). Úgyhogy amit keresel a változatosság itt megvan. Arról nem is beszélve, hogy szoktak lenni Operation-ok, amik átlag 5 eurba kerülnek (DLC), és itt community által készített minőségi mapokon tudtok játszani, amik mindenkinek újak lesznek. Ezen felül az ára is visszajön, mert a láda amit droppol neked simán kerül annyiban pláne az elején.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#13) letepem válasza kemotox (#6) üzenetére


letepem
aktív tag

Mert szimplán mindenki átment GO-ra! Megszűnt a közösség Sourceban csak pubok, fele így is tört szeró! Többek között, rá voltak kényszerítve a csapatok mert megszűntek az online kupák és a LANok, maradt a GO!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#14) letepem válasza h3lios (#12) üzenetére


letepem
aktív tag

Ez nem igazán így van :D teljesen más játékritmus: mások a pályák, más hotbox recoil stb, ezért játszanak még mindig 1.6-tal, nem a gépigény vagy a kinézet miatt!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#15) Buci21 válasza letepem (#14) üzenetére


Buci21
addikt

a hitbox végre nem csúszik... :D nem annyira FPS függő a játékteljesítményed. Ping sokkal fontosabb lett, 140-es pinggel most már a saját lábamat nem tudnám ellőni. LAN-on vagy lokális magyar szerveren érződik, hogy mennyire pontos a GO szinkronizációja :R és source után minimum ugyanakkora élmény a GO, és amúgy is sok CS:S-es reflex és trükk vagy taktika működik itt is :C

(#16) creation válasza Buci21 (#15) üzenetére


creation
senior tag

Pár nap Go után visszamentem CS:S-be lőni, szarabb voltam mint előtte bármikor, úgyhogy marad a GO :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#17) Buci21 válasza creation (#16) üzenetére


Buci21
addikt

persze, mert a GO-ban megtanulsz úgy recoilt kezelni, mint soha korábban :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.