Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Hibatlan! :DDD

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Meglátjuk a piros szalag mennyi ideig bírja, mert nem az időtálló kategóriába tartozik számítógépház szerelésnél. :D

(#3) DeFranco válasza juliabrilke (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de legalább gamer :D

leetgoose: 56 Ft-ba kerül egy 20-as csomag gyorskötöző. sokat nyernél vele.

[ Szerkesztve ]

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

Szerintem hetek alatt el fogja engedni. Kellene átlátszó gyorskötöző, vmint van olyan négyzet alakú öntapadós bigyula, amit rá lehet ragasztani a házra, és rá lehet kötözni a kötözőt. Nem tom hogy hívják. :)

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Két szélére egy-egy popszegecset, örökös lesz :K

:DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) #20655360


#20655360
törölt tag

Milyen kábel lett ott elvezetve? Am ha leválik, használj mégtöbb szigetelőszalagot. :DD

(#7) Cyberneko


Cyberneko
tag

Szep a kivitelezes, bar a felhasznalt anyag gyenge minosege miatt... le fog esni a p-ba az egesz! :P
Tegyel ra rendes duct tape-t. :)

(#8) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ha zöld-sárga szigszalaggal lenne megcsinálva, nem lenne gáz, így viszont az :DDD ;]

(#9) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Az 5,25-ös tárolóknál már elengedte, de a gépház aljára mit rakhatnék? Az a két oldalú ragasztócsík nem rossz de összeszedi a koszt is.

V6

(#10) juliabrilke válasza M0ng00se (#9) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gyorskötöző vagy kábelcsatornát a gépbe. :DD

(#11) FID


FID
őstag

Simán jó!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#12) yolan


yolan
őstag

Tobb sarga-zold!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#13) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Sorkapocs+villanydrót adja az érzést rendesen, a szigszalag már nem sokat tesz az összképhez.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#14) Phvhun válasza juliabrilke (#10) üzenetére


Phvhun
őstag

Kilehetne önteni betonnal, és akkor atombiztos lesz

(#15) Samus


Samus
addikt

Gyorskötöző jobb lenne. De huzd bele valamibe a kábeleket, szebb lenne, a sorkapocsnak is pici doboz kellene. Vagy csak tedd fel a ház oldalát, és probléma megoldva (ha plexis, akkor maradnak a fenti lehetőségek.

Amúgy azzal a batár nagy hűtővel Paks egyik blokkját hűtöd? Mi a típusa?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) #82706944 válasza Samus (#15) üzenetére


#82706944
törölt tag

Mi is pont itt akadtunk meg, mit lehet ekkora hűtővel hűteni ?:D

Egyébként meg nagyon szép ez a piros szigetelőszalag ;)

(#17) M0ng00se válasza Samus (#15) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

3 magos athlon proci.... előtte fx-et hűtött csak sucide-olt és a hűtő megmaradt :D
Egyébként azért van sorkapocsban, mert gyakran változtatom a "hűtési házirendet" :DD
bár egy potméter hatékonyabb lenne.

V6

(#18) Samus válasza M0ng00se (#17) üzenetére


Samus
addikt

És ki gyártotta ezt a szörnyet?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) crey


crey
MODERÁTOR

Kicsit finomabban.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#24) Aron1988


Aron1988
tag

Akkor leírom finomabban.

A blogbejegyzés címében feltett eldöntendő kérdésedre egy határozott IGEN a válaszom. Csak hogy finoman fogalmazzam.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#25) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Van egy pont ahonnan ez már nem számít gányolásnak, hanem megoldás bizonyos célok eléréséhez.
Az előző konfigom házikóján volt egy batár nagy csendes ventilátor. Kipurcant, én meg vágtam a ház oldalára egy plexi lapot szétfurkáltam és raktam rá két visító kis ventit. A célnak megfelelt.
A mostani gépemmel ilyet nem csinálnék, de a réginél pont megfelelt hogy egy kis ideig még kihúzza. (Bánom hogy fénykép nem készült róla.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.