Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miért telefonnal videózol, amikor ott az nVidia ShadowPlaye? :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) M0ng00se válasza Bjørgersson (#1) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Hogy semmiképpen se szóljon bele a teljesítménybe

V6

(#3) Viktor77 válasza M0ng00se (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Tipp: Csinálsz egy videót SP nélkül, aztán SP-vel, megnézed mennyit vesztettél teljesítményben, majd az itt közzétett SP-es videóhoz odaírod a %-ot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Bjørgersson válasza M0ng00se (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az a 2-3%. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Lehetne, de így tartom tutinak.

V6

(#6) erer1000 válasza M0ng00se (#5) üzenetére


erer1000
őstag

de így meg élvezhetetlen pixelhalmaz az egész

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#7) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Ez a Bf5 is amolyan ,nem akar több lenni,szokásos BF.Persze megveszik majd,de majd jön egy újabb rész és így tovább.

(#8) M0ng00se válasza Zicokuka (#7) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

BF3 óta nem nagyon volt nagy dobásuk.(vagy talán még a bad company-k bár azok kimaradtak nekem)

V6

(#9) Zicokuka válasza M0ng00se (#8) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Majd 1500Ft-ért megveszem ezt is,többet nem ér nekem :D

(#10) Precorus


Precorus
tag

obs
Kb zéró beleszólása a teljesítménybe. Rég elhagytuk már a fraps-es időket, ahol be kellett áldozni a teljesítmény 10-20%-át :D

Könyvtár == Old-school Netflix

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

"optimalizáltságra sem lehet panaszom..."

Hát pedig lehet.... link

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Redneck válasza M0ng00se (#8) üzenetére


Redneck
veterán

Én is így érzem. A BF3 az új generációs részek közül az etalon.

A ShadowPlay pedig jó dolog, ajánlott a használata!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azért az FX8350-ről tudni kell, hogy erősen i7-3770/4770 közeli teljesítményre képes ott, ahol a program nem olyan hülye, hogy csak egy magot tud kezelni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Zicokuka válasza Dilikutya (#13) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Az FX-eket az idő jobbá tette :D Azért lehet egészen máshogy alakult volna róla a kép,ha mondjuk késöbb jön ki amikor már jobban kezelték a dolgokat.

(#15) erer1000 válasza Zicokuka (#14) üzenetére


erer1000
őstag

vagy ahogy ígérték kijön a folytatás.

egy kis 8magos steamroller vagy excavator :B :B :B

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#16) Dilikutya válasza erer1000 (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Végül is itt a folytatás a Zen képében. Mind a Ryzen, mind a Threadripper versenyképes processzor, az FX meg, ha nem is korát megelőző fejlesztés, de időtálló a sok mag miatt, amiket azért gyengének sem mondanék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) cskamacska válasza Dilikutya (#16) üzenetére


cskamacska
addikt

De pont az a poén hogy nem 8 teljes értékű proci mag volt benne. :U Modulonként két integer rész, de az is osztozva, FPU rész pedig modulonként gyakorlatilag csak egy volt. Na most ha az operációs rendszer és a játék nem látványosan kesztyűs kézzel bánt vele, és modulokat 1-1 magként, a plusz integer részt meg nem valami HT szálként kezelte, akkor a teljesítménye a vonat alá ugrott. Éppen ezért néhol még a Phenom II is gyorsabb volt az FX-nél, mert annak teljes értékű processzor magjai voltak legalább.

Gamegpu.com-on(az egyetlen oldal ahol a kezdetektől máig tesztelik az FX procikat) lehet lesni játékbeli proci teszteket. A "nem bulldózer hanem ember lapáttal" mindig szigorúan a gyengébb i3 és i5 procikkal versengett, nem tudott senki jobbat kihozni belőle. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) Zicokuka válasza cskamacska (#17) üzenetére


Zicokuka
senior tag

FX-ekkel max az a helyzet van még bennük élet,de túl sok rákfenéje is van.Ahogy írod ha egy játék 1-2 szálon fut max ott egy I3 romjaira veri,még akkor is ha 5Ghz-en járatod 200w-os fogyasztás mellet.Használt piacon max az igazán AMD fanoknak szoktam ajánlgatni,mert alá nem mindegy mit teszel,akkor lassan meg ott vagy hogy ott az intel és bűvészkedni se kell.

(#19) Redneck válasza Zicokuka (#18) üzenetére


Redneck
veterán

Én pont ezért engedtem el az AM3+ foglalatot. Vehettem volna olcsón egy FX-et, de inkább egy i5 4460 lett belőle, olcsó deszkával. Semmi bűvészkedés, tuning, csak összeraktam és örültem. :K

Arról mondjuk nem az FX tehet hogy az Intel lobbi erősebb volt és a programozók 1-2 szálra írtak sok címet.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20) Csabroncka


Csabroncka
addikt

A Bad Company 2 óta valójában semmi különös nem történik. Talán a BF3-lett ebből a szempontból az új grafikus éra legjobban összerakott darabja, igaz a BF4-el sem panaszkodtam. Az újítás nekem nem jön be, valahogy mindig azt érzem, hogy csak a köntöst varrták újra, de az élmény nem lett jobb..

Fen tudja, lehet öregszem azért, ha a fiataloknak ez kell hát vegyék :)

"in medias res"

(#21) Dr. Romano válasza Csabroncka (#20) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én a Battlefield 1 töltöttem le kipróbálásra legutóbb. Multi nem érdekel gondoltam belenézek hátha élvezetes a single. A grafika nagyon szép volt, de hiába vonzotta a szemem annyira unalmas volt az egész hogy az olaszos pályán sok ásitozás közepette uninstall...
Manapság sokkal jobban elvagyok az indi játékokkal mint bármilyen légvédelmi (AAA) gémmel. Ez valami betegség korai stádiuma lehet? ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) erer1000 válasza Dr. Romano (#21) üzenetére


erer1000
őstag

talán nem :D
21 évesen én is inkább egy Little Nightmares-t vettem DLC-kkel mint 1 cod vagy bf vagy hasonló fps-t

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#23) Csabroncka válasza Dr. Romano (#21) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ok, de a BF alapvetőn multi....

"in medias res"

(#24) Dr. Romano válasza Csabroncka (#23) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A tapasztalataimon nem változtat és a fejlesztők döntésén sem hogy raktak bele szinglét.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) cskamacska válasza Csabroncka (#23) üzenetére


cskamacska
addikt

Nettó nem számít. CoD helyett az aprópénzből fejlesztett Insurgency / Day of Infamy (Insurgency 2 épp most jön), Rising Strom 2, Battlefield helyett a Red Orchestra 2 / Rising Storm, Verdun / Tanneberg, Arma 3 / Iron Front, Project Reality / Squad / Post Scriptum játékok pont azért létezhetnek, mert a nagy kiadók már csak az állóvizet melengetik a rekord bevételt féltve.

Pl Battlefield 2 idejében a nyílt térképes összfegyvernemi zászlófoglaló lövöldéknek marha nehéz dolga volt, mert a friss BF2/2142 és a BF2/1942 modjai nagyjából minden igényt lefedtek. Battlefront 1-2 az egész jó játékélményével, a népszerű Star Wars világával(Revenge of the Sith épp nemrég jött ki!), kellő marketinggel együtt sem volt közel olyan sikeres mint a fő BF vonal, a Frontlines: Fuel of War meg hiába volt kiváló modern nem-Battlefield Battlefield :D és tolta az akkor még ereje teljében lévő THQ, rövid úton kifingott, mert a modolt BF-eken túl nem volt túl sok igény másra. :K

Na bezzeg mára a modok lettek szigorúan betiltva a DLC szemét javára, játékmenet erősen a CoD felé terelve, és az új részek már szinte csak a kinézetet változtatják(ha a BF1-ben a fegyvereket Sci-Fi sugárvetőkre cserélnék egy napig pont senki nem venne észre semmi változást.. ;] ) most jöhetne bőven a 3rd party nagykiadós Battlefield alternatíva. Csak hát az a helyzet, hogy a másik nagyobb kiadó is ugyanazt a végletekig egyszerűsített szaladgát adná ki, mert ott a nagy pénz, és nem egy kikupált Iron Frontban.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.