Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jó látni régebbi/alsóbb kategóriás vga-k tesztjeit is. :R

Kis helyesbítés: 1060 Ti nem létezik, csak 1050 Ti és 1060.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Köszi, jó kis teszt lett, érdekes látni h ugyanannyi cuda magszám között is mekkora eltérések lehetnek :)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#3) pet007


pet007
aktív tag

Epito jelleggel: jatekoknal a grafikonok nem sikerultek valami jol, fps-ek miert lettek osszekotve? Amugy koszi az irast, johet meg sok! :C

(#4) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Csapoati : igaz, elírtam :B
pet007 : vonaldiagrammal az fps növekedés mértékét akartam szemléltetni

V6

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Inkább egy 2GB-os 750 Ti kicsivel drágábban garival apróról. A 650 gyenge, az 560 Ti sokat fogyaszt és csak 1GB VRAM van rajta.

Persze ha 15-18 a keret akkor más a helyzet, de ahogy te is írtad egy jó táp nagyon kell.

Részemről 2GB VRAM és 750Ti alatt semmit nem vennék ebben a kategóriában. Ha nagyon olcsón van és minden ezres számít (általában ebben a kategóriában igen) akkor 650 Ti vagy Ti Boost még alternatíva lehet, de utóbbi fogyasztása már elég közel van az 560 Ti-hez is.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Kár hogy a GT730-on kárbavész a tonnányi cuda mag a kevés tmu és rop miatt :( jah és 64bit? akkor meg pláne ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Mokó


Mokó
aktív tag

Imádom az ilyen "miniteszteket" jöhet még!Ráadásul a téma is nagyon jó tényleg,nem nagyképűségből-de én is gondoltam már erre a témára,ezért külön köszi hogy kidolgoztad.UP neked,és ha van még valami a tarsolyban,majd kérnénk még belőle.

(#8) csepelball


csepelball
tag

Köszi a tesztet, királyra sikeredett!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#9) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Azért nem semmi, hogy a Cuda magok száma ennyire nem mérvadó... Én is mikor lecseréltem a 9600GT-t a GT640 rev.2-re, számítottam rá, hogy nem lesz a Cuda magok számával arányos 6x-os teljesítménynövekedés (64->384), de a fele annyi ROP (16->8), és a ~40%-kal kisebb memória sávszél megtette a hatását, kb. 15% különbség van csak a 2 kártya között. De legalább a fogyasztás drasztikusan csökkent.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10) elfelejtette


elfelejtette
veterán

A GT730 GPU órajele nem 902MHz? Nem rémlik, hogy lett volna belőle 1100MHz-es változat...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11) M0ng00se válasza elfelejtette (#10) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Húzva mértem.

V6

(#12) VinoRosso válasza Redneck (#5) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ha már 750 Ti akkor sokkal inkább 7850. Olcsóbb és gyorsabb + nagyon jól húzható és szintén nem fogyaszt sokat = halk.

Amúgy szerintem az 560 Ti fogyasztása sem vészes, 450-es táp elég hozzá, ha minőségi .Találni 2 gigásat, volt nálam egy ilyen Phantom hűtéssel 17k-ért adtam el még a télen. 2D-ben hangtalan volt és terhelve sem süvített.

(#13) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Megnéznék egy összehasonlító tesztet egy GT1030-cal... :-)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.