Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) DraXoN válasza Tikakukac (#43) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hát igen ... az utdatekor nem tudom miért nem lehet előtte figyelni a "process" dolgokat ... meg eleve miért gondolja meg magát, hogy "frissítsen" .. az itthoni mondjuk nem csinálja (az ezen a 1803mon is ragadt .. nem tudom miért, hely is van a lemezen), de a melóhelyi az hektikusan nap közben is képes magát lelőni meló alatt... persze volt már, hogy az este kikapcsolt gép, reggelre be volt kapcsolva mert frissített ... (hibridalvás) ...

mondjuk ez a hibrid alkalmazás leállítás és gyors elindítás is egy érdekes történet... külön ikont kellett csinálnom a leállításra (ami "normálisan" kapcsolja ki a gépet) .. így nem zavarnak be a "megmaradt" munkamenetből a korábbi programok...
a MS részéről az arra való reakció mikor "kiirtották" a korábbi regisztriben turkálós "régi módszer" visszaállítását, az volt kb. "szokd meg, te is ezt akarod, csak még nem tudod"... csak amikor elcseszi a dolgokat a "beragadt" programfolyamat, megette a fene az egészet... még a startmenüs újraindítás is ugyan így indítja újra a gépet (értelme sincs így) ... előbb ki kell jelentkezni és onnan lehet leállítani-újraindítani rendesen... vagy terminálból...
mondjuk engem leginkább ez idegesít a windows10 el kapcsolatosan

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.