Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ja, mert akinek iphoneja van és okosórát akar venni az gear s2-t fog venni nem apple watchot?!

A térerő veled van!

(#2) Dawkins válasza Balint1408 (#1) üzenetére


Dawkins
tag

Ha bármiféle szépérzékkel rendelkezik akkor igen ;]

Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

(#3) btudos válasza Balint1408 (#1) üzenetére


btudos
veterán

Akinek nem tetszik az Apple Watch kinezete, kezelese, uzemideje, barmilyen okbol mas jon be neki, miert ne vehetne mast?

Egyebkent a forditottja is igaz lehet, Gear S2-m van, szivesen vennek iPhone-t, de az oramat megtartanam.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4) Csapoati válasza Balint1408 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát őszintén szólva a Watch kimondottan játékóra kinézetű szerintem. Szóval biztos van olyan, aki még hozzám hasonlóan gondolkodik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Lord Sidious válasza Csapoati (#4) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ha egy Sport Apple Watchot és egy Sport Gear 2-öt hasonlítasz össze, akkor a Gear is nagyon szép. Egyetlen bajom vele, hogy kicsi a kijelző, és a kerek előlep miatt, kevesebb a kihasználható terület, mint a Watch-on. Ha nagyobb lenne kicsivel, akkor bejövős kategória. (A 38mm-es Watch is sokszor használhatatlanul kicsi, még nőknek is.)

(#6) Fejvadi válasza Balint1408 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak akkor, ha jót akar.

(#7) Lord Sidious válasza Fejvadi (#6) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nagyon jó termék a Gear 2, de a Watch is nagyon jól használható Watch OS 2.2-vel :K

A külső ízlés dolga, az UI megszokása és logikussága is "kinek, mi az egyszerűbb" kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#8) Fejvadi válasza Lord Sidious (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van benne igazság.

(#9) Lord Sidious válasza Fejvadi (#8) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ezt a piacot igazabol szerintem a "masszivabb" hasznalat melletti uzemido fogja alakitani hosszabb tavon es az, hogy mennyire jonnek azok a feature-ok, amik a userek tobbsegenek kifijezettem hasznosak lesznek, es elhozzak a must have erzest. Az orak aranak csokkenese sem artana, mert sokan igazabol kiegeszitokent tekintenek rajuk, ami igaz is, de annak dragak jelenleg. (Na meg persze a marketing domping meg hozhat erdekes anomaliakat a piacba) :D

(#10) Fejvadi válasza Lord Sidious (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Engem még nem fogott el ez az érzés egy óránál sem. Nem érzem a hiányát.

(#11) Lord Sidious válasza Fejvadi (#10) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Megertem. En ugy vagyok ezzel, mint kutyub*zi, erdekel a dolog es szivesen vennek is, de nem tudok annyi racionalis ervet felhozni (jelenleg) mellette, hogy fizessek egy "eszkozert" 130K-t, amit ha masszivan hasznalok napkozben is tolthetek, es meg "fizetos betateszter" is lehetek a penzemert :) majd a 2., de inkabb a 3. gen a Gearbol is (ha no az elerheto es coop feature-ok listaja iOS-re) es a Watch-bol is. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) #79335424 válasza Lord Sidious (#11) üzenetére


#79335424
törölt tag

Abszolút kütyüb..i vagyok, de ez az okosóra vonal totál hidegen hagy. De, amikor a Huawei egy frissítéssel elhozta az értesítéskezelést a Talkband B2 -re, rögtön vettem egyet. Nagyon bejön, remélem, tovább fejlődik ez a vonal, mert bőven lenne még rajta csiszolnivaló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.