Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bob011


bob011
tag

Használd egészséggel az új telód!

(#2) #73173120


#73173120
törölt tag

Azt megkérdezhetem, hogy milyen/melyik alkalmazás volt az, amit nem találtál meg WP fronton?

Én WP-s vagyok már 2 éve, szintén 520-al kezdtem, most egy 920-at használok megelégedéssel. Eddig egyetlen egy programot sajnálok, hogy nincs normális supportja, vagy nem olyan az app maga mint androidon, és ez a MyFitnessPal ... mással nem volt gondom, hiányom. Bár azt azért hozzáteszem, hogy nem is vagyok nagy app-fanatikus :)

(#3) Revoltek válasza #73173120 (#2) üzenetére


Revoltek
aktív tag

#bob011
Köszi!

#juvik
Igazából az appok minőségével volt problémám. Azt veszem észre, hogy a fejlesztők magasan tesznek erre a platformra, mert relatíve kis szeletet a nagy mobilpiacból. Nincs hivatalos Youtube alkalmazás, Instagram még mindig béta, Messenger, Viber nem sok mindent ér WP-n. Ha okoskiegészítőt akarok venni a telefonhoz, akkor azon kell izgulnom, hogy megy-e majd vele, és még hasonló apróságok miatt döntöttem úgy, hogy váltás lesz. Ha nem számított volna a pénz, akkor egy iPhone 6 Pluszt választottam volna, de erre a LeTV 1S-re nem kellett ráfizetnem, ezért maradt ő. Mindenképpen ujjlenyomat-olvasós telefont akartam, mert így növekedik a kényelmi faktor, hiszen nem kell mindig beírnom a jelszavamat.

(#4) #73173120 válasza Revoltek (#3) üzenetére


#73173120
törölt tag

Abban igazat kell adjak, hogy a fejlesztők nem igazán érzik ezt a platformot magas bevételi forrásnak, ergo nem éri meg rá fejleszteni. Viszont, én, amiket és amikre használom a készülékem, mindent megtaláltam, és elégedett vagyok.

A youtube alkalmazás ugye nem a WP hibája, volt régen, a google szarta el, hogy ne legyen. A tubecast viszont szerintem messze a legjobb ezen a téren :) sőt, van androidos tabletem, azon a gyári youtube alkalmazás használhatatlan, mert minden indítás után 1 percen belül összeomlik. Instára ott a 6tag, vibert nem használok, régebben igen, de feleslegesnek éreztem, mert mindenki messengeren kommunikál. Nekem a messengerrel sincs bajom. Mindent hoz ami nekem kell. Nem tudom mi extra kéne még?

Persze, nem védeni akarom a WP-t :) hisz minden döntése az embernek szubjektív, ha más tetszik, hát rajta, használd azt egészséggel, és majd egy beszámolót írj róla.

(#5) Csibe78


Csibe78
tag

Szia. Én is ezzel a teloval szemezgetek de még várok a vásárlásra mert nem tudom szoftveresen milyen és ha esetleg nem volna jó akkor jó lenne ha lenne rá vm custom rom amivel lehetne pótolni a hianyosagokat. A b20 hiánya nekem is fájó pont mert vodas vagyok ...mondjuk a kínai telok többsége ilyen. Szóval várom a beszamolodat nagyon...sehol nincs meg teszt a telorol :)

(#6) Revoltek válasza Csibe78 (#5) üzenetére


Revoltek
aktív tag

#juvik
A következő hetekben majd kiderül, hogy mennyire érte meg váltani, mindenesetre most úgy éreztem, hogy kicsit sok volt ezekből a WP-s bajokból. Meglátjuk mit tartogat a LeTV.

#Csibe78
Gyakorlatilag úgy telnek a napjaim, hogy minden nap felkeresem a Youtube-ot és csekkolom, hogy van-e róla valami friss videós teszt :))
Igen, kínai telóknál hiányzik a B20, mivel náluk nincs, és a készülékek többsége belpiacos. A szoftverre igencsak kíváncsi leszek de szerintem nem lesz gond custom támogatással, csak idő kell neki. Írtam már a webshopnak és elvileg Google alkalmazásokkal meg kínai appoktól mentesen és magyar nyelvvel érkezik a telefon.

(#7) Csibe78 válasza Revoltek (#6) üzenetére


Csibe78
tag

Honnan rendelted? Garival kapcsolatban érdeklődtél valamit? Én it nézelődtem :
[link]

Teszt:
[link]

(#8) Revoltek válasza Csibe78 (#7) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Konkrétan innen rendeltem még csütörtök este. Még processing a rendelés státusza. Nem sietik el... A teszt, amit linkeltél az az elődmodellről szól.

(#9) Csibe78


Csibe78
tag

igaz..ez a régi

[link]

ez jónak tűnik és EU-ból jön remek áron.
csak nincs ezüst színű :(
Gariról tudsz valamit?

[ Szerkesztve ]

(#10) Revoltek válasza Csibe78 (#9) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Szerintem a garancia ugyan úgy működik, mint a többi kínai webáruháznál: visszaküldöd nekik, ők javítják majd visszaküldik neked.

(#11) dantesixx


dantesixx
újonc

Sziasztok!
Valami tapasztalat azóta? Gondolkodok, hogy LeTV 1s-t vegyek én is, de örülnék némi véleménynek előtte. :)
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.