Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

50% / 50%

1, A google segít.
2, Megveszed, kipróbálod.

(#2) szipipeti


szipipeti
csendes tag

Nem nyomtatót keress először, és utána tonert, hanem fordítva.
Fórumokon utána nézel, hogy a kiszemeltek közül, melyik tonerében van csip, melyikben nincs, Melyikhez van nagy szériás - sok forgalmazó által árusított, több márkájú "utángyártott" toner. Melyik tonerét tudod házilag is tölteni, ha csak port veszel... (1 toner 3-5 töltést simán kibír. de ha kíméled többet is)
Nekem kb 15 éve van HP 1018-as mono, magam töltöm a tonert, illetve XEROX PHASER 6000B ehhez pár száz forintért ugyan venni kell csip-et a tonerhez, de még így is töredék a töltés mint a gyári. Az uttángyártott /töltetett tonerrel sem lesz semmi gond... Figyelj a toner töltöttségére is, van hogy (pl.: fent emített HP-joz egy toner (jó minőség) 5-6000 Ft-ért van, és 2500 oldalt nyomtat, míg más típus, gyártó ugyan ezért az összegért tud 1200-1500 oldalt... Szóval ez sem mindegy!

(#3) weiss


weiss
addikt

Brother 1610WE szereti.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4) Lukker99


Lukker99
újonc

Köszönöm a hozzászólásokat, mindenképp vásárlás elött tájékozódnák róla, mivel nem mindegy.
Köszi a tanácsokat!

(#5) fo_di


fo_di
őstag

itt is van lézeres topik, ott tudnak ebben segíteni, de találnak olyat is, amibe a gyári toner is olcsó

(#6) Chabee


Chabee
tag

Szia!

Nekem Xerox WorkCentre 3025 típusú nyomtatóm (vagyis inkább kis multifunkciósom) van. Simán megy utángyártottal. Az 1000 oldalra elég toner 4eFt hozzá. Hogy az utángyártottnak mi a márkája nem tudom, mert nincs rajta semmi erre utaló írás.

Üdv!

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#7) bul07


bul07
nagyúr

Igény először
Mi kell mi nem
Ha multi akkor hasznos az automatikus kétoldalas nyomtatás
Utána toner ára
Garancia (Pl brother +1évet ad regisztrációra így 3év[link])
Dob(drum) egység ára (brother esetén 10e oldalt garantál egyes példányoknál, más gyártónál nem tudom)
Nyomtató ár

Rettentően elszálltak amúgy a nyomtató árak

Toner tapasztalat, Brother TN2320, 2600 oldal, Fekete
Nekem egy ECOPIXEL utángyártottal volt problémám , 100-200oldal után hibásan kezdett el nyomtatni a nyomtató(kb ilyet produkált[link]) már mindenre gondoltam, kitakarítottam mindent, aztán utolsó lépésként kicseréltem a tonert és lám megszűnt a hiba

Tender fantázianevű került be ami azóta is rendben működik
Előtte egy ECOPIXEL (New Build) tonert használtam ami rendben tette a dolgát míg ki nem fogyott

Most van itthon tartalékba
Iconink TN2320, sajnos ezt a már nem kapni
Certo TN2320 ez egy Román márka emagról még nem próbáltam
Kell tartalék mert elég öregecske nyomtató és kopik a kapható készlet, régen még akár 8-10 ajánlat is volt TN2320-ra de mára csökkent nem kicsit
2017-ben vettem BROTHER DCP-L2500D 29685Ft-ért, most a BROTHER DCP-L2512D ~55e -től

Lehet hogy csak én fogtam ki egy hibás darabot(felújítottat) de lehet hiba
(Mert sokszor a olcsó toner az egy felújított töltött példány)

Amúgy nézd az emag újracsomagolt részét

Most is van

HP 135a 3in1 Multifunkciós lézernyomtató, A4, 128MB
[link]
43.900 Ft
Újracsomagolt
Garancia 12 hónap
Újracsomagolt
Termék használati jelek nélkül, csomagolás kifogástalan állapotban, bontott kiegészítők, hibátlan

HP 107a Mono lézernyomtató, A4, 1200x1200dpi, 64MB
[link]
31.900 Ft
Újracsomagolt
Garancia 12 hónap
Újracsomagolt
Használat apró jelei a terméken, csomagolás kifogástalan állapotban, enyhe karcolások a vázon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8) UnA


UnA
Korrektor

Nálam egy Canon multifunkciós működik, ahhoz lehet kapni utángyártott tonert garanciával is - eddig egy hibás volt, azonnal cserélték.

De sokkal érdekesebb a festékszint mérése, mert az utolsó fekete már hónapok óta 0%-on van, de a nyomtatáson ez nem látszik...

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Céges Brotherbe van UGY. Már vagy 7.-et eszi meg. Évi 2db-ot eszik meg. 1500 oldalas és tudja is.

1090-est.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lukker99 válasza bul07 (#7) üzenetére


Lukker99
újonc

Köszönöm az infót :)

(#11) Lukker99


Lukker99
újonc

Végülis a nálunk lévő Euronicsba 48990-ért volt teljes áron (leárazás nélkül) az árukeresőn 54-től indultak. Xerox WorkCentre 3025_BI -re esett a választás.
Ismer valaki esetleg olyan oldalt, ahol festékport lehet venni? Egy átlagos tonert 3-5 alkalommal újra lehet tölteni.

(#12) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Én is kérdeznék itt, igaz itt nem lehet reklámozni de azért privibe szeretnék kérni választ ha van valakinek tapasztalata.
Hp tonert szeretnék tölteni ( gyári origi toner), de nem nagyon találok olyat aki megtöltené normális áron, esetleg a chip-et is nullázná.
Mibe kerül egy ilyen művelet, és ha valaki tud olcsó-megbízhatót ( Őrs vezér tér környéke előny) akkor tudna priviben segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.