Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Lady Macbeth válasza Knapp (#33) üzenetére


Lady Macbeth
újonc

Ez az egész Trans-O-Flex cég egy kamu. ELLENSÉGEIDNEK KÜLDJ VELÜK CSOMAGOT!
Szerintem is kerülendő, soha se soha többet nem rendelek olyan helyről, ahol ezek hoznak ki - pontosabban nem hoznak ki!

Szombat reggel kaptam emailt, hogy akkor ma hoznák (szombaton, ugye, nem tudom, mióta munkanap) és akkor módosítottam az emailben a kiszállítás napját amit vissza is igazoltak. Erre ma 9 óra után jön az email, hogy ők akkor ma jönnének, egy nappal hamarabb. Klassz, már a munkahelyemen vagyok, mivel még sajnos nem vagyok senkinek a luxusfelesége.

A futárt 5x hívtam, nem vette fel, nem hívott vissza.
A munkahelyemről hazakéreszkedtem: - Tudod, sürgősen át kell vennem a kávéfőzőmet (gondolhatod...:))
A központi ügyfélszolgátlatukat 6x hívtam. Sokáig vártam, volt, hogy 6 percig. Semmi. A panaszokhoz megadott szám konkrétan süket (csak sípol, ha felhívod)!
A futárt végül ismeretlen számként próbáltam felhívni, így vette csak föl.

Megtudtam, hogy ő jött, csak én nem voltam otthon erre kikértem magamnak, hogy én legyek a hülye hogy a kért nap előtt egy nappal jönnek, erről munkaidőben kapok emailt, és senkit nem tudok elérni, csak délután és trükközve. Megtudtam, hogy ha így beszélek vele, akkor visszaküldi a feladónak a csomagot és egyáltalán nem kapom meg.

Most így váltunk el egymástól, én meg is vagyok lepődve, hogy erről a kifutófiú dönt, és nem tudom, hogy lesz-e valaha kávéfőzőm, de tényleg senkinek nem javaslom, hogy ennyi ideget öljön ebbe az egészbe.
:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.