Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Knapp


Knapp
csendes tag

Olyan helyről rendeltem, ahol nem volt személyes átvétel és csak a Trans-o-flex volt választható.
A 3000 ft-os rendelésért pluszban fizettem 1490 ft szállítási költséget, kivételesen utánvétet választottam, amelyért ezt kaptam:

Kedd reggel értesítő email, hogy 13-15 óra között jön a csomag, bankkártyával is fizethetem
Nem jött.

Nem hiszem, hogy az én dolgom hívogatni a futárt, így csak este írtam egy emailt, válasz azóta sincs rá.
A csomagkövetésben láttam késő délután, hogy "Időhiány" miatt maradt el a kézbesítés, biztos csak nekem fura, hogy az én időmet osztják be a sajátjuké helyett...

Másnap szerdán nem jött email, azt láttam, hogy aznap reggel kiadták futárnak, délután viszont már azt írták, hogy "raktárban maradt".
Lehet, hogy a futár végül ott maradt vigyázni rá a raktárban...

Mondom ez már most vicces, úgyhogy megvárom, mi lesz a vége!
Csütörtök reggel email jön: 12-14 óra között várható a futár, bankkártyával is fizethetek!
Gondoltam, ha már így megszívattak, akkor sorra kerülök ezen a napon, de nem, egyáltalán nem jöttek, nem is kerestek.
Megint időhiány volt az ok.
Vajon mennyi az esélye annak, hogy megkapja a csomagját, akit későbbre tesznek, ha nálam az optimista 12 illetve 13 órai tervezett idősáv is kevés volt ehhez?

Másnap, azaz péntek reggel megint jön email: 8 és 17 óra között várható a kézbesítés.
Nyilván már nem is fáradtak azzal, hogy pontosabban belőjék az időpontot, mert egyrészt még nem vártam rájuk eleget hiába, így nem fog ártani, ha szarni is csak a csengőt fülelve tudok elmenni, másrészt meg ha úgysem hozzák, akkor nem mindegy, mikor nem?
De meglepetés: délután fél 3 előtt már jöttek is!
Persze még véletlenül sem kerestek a pontosabb időponttal telefonon, csak becsöngettek.

Hja és nem lehetett végül bankkártyával fizetni, igaz, ezt már a 3. kézbesítéshez nem is ígérték, pedig én alapból arra készültem.
Meg tudtam oldani, de akit így megszívatnak és ez miatt kell várnia a futárnak, míg kp-t szerez a vevő vagy ezért újra visszamenni később, az a többi kézbesítés idejét tolja ki.

Egyébként a futár azt mondta, hogy a főnökeik túl sok csomagot vetetnek fel velük, van, hogy 90-ből 30-at visszavisznek a raktárba...

Én biztosan kerülni fogom őket, mert láthatóan nem tudnak megbirkózni azzal, hogy normális, korrekt szolgáltatást nyújtsanak, így a magam módján ezzel tudom segíteni, hogy ne legyenek ennyire túlterheltek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.