Hirdetés

2022. augusztus 12., péntek

Gyorskeresés

(#10) Rison77

Rison77
senior tag

Én pont, hogy örülök a Trans O Flex-nek, eddig sose volt velük problémám, sőt a vidéki környékem gondolom a lista szerinti első helyet foglalja el, mert reggel 8-ig bezárólag mindig megkaptam a csomagot. Saját tapasztalatok alapján (csomagpont üzemeltetés) a GLS messze kerülendő, megbízhatatlan. Nem egyszer kellett tartani a hátunk amikor a feladó ügyfelek 2 nap után reklamáltak, hogy címzett még mindig nem kapta meg a csomagot. Persze sok közünk már nem volt a csomaghoz, mert mi átadtuk, de valaki kézzelfoghatót elő kellett mindig venni. Arról nem beszélve, hogy a csomagra írt megjegyzéssel egyáltalán nem foglalkoznak mintha szűrné a szemük azt a részt. A kedvenc alkalmam az volt, amikor kiültem a kertbe, egy 20 percre rá hívott a gls futár, hogy ott járt nálam egy fél perce, nem talált otthon ezért holnap megpróbálná újra a kiszállítást, mondom ne zavartassa magát, hogy ahol ülök már 20 perce perfektül belátni az utcát, és egy darab autó sem haladt el. Kissé megsértődve, feszülten rá fél órára csak kihozta aznap. Én meg azt hittem, hogy ők sokkal jobban járnak , ha mindenáron leadják a csomagot aznap, és nem marad meg holnapra. Ahány cég annyi üzletpolitika, még ez a szerencsésebb, hogy lehet válogatni szájíz szerint.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.