Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Nagyon sok jog a hazai csatornáknál van, és ezért nincs és talán egyhamar nem is lesz egy csomó minden sajna elérhető :(

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem magyarorszagon ez egy halvaszuletett dolog.

(#4) #56573440 válasza Lauda (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

még ha minden más faktortól eltekintek, és ideális esetet néznék, akkor is a tömeges angolul nem tudás a fiatalok között is probléma lenne, magyar szinkron kizárt hogy belátható időn belül bekerülne szerintem...

(#5) ncc1701 válasza #56573440 (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

És (bocs, de) minek fizetnék vmiért, amit ingyen megkapok? Nagyságrendekkel nagyobb választékkal, és legalább magyar felirattal? Nagyon hátulról indulnak itthon.

(#6) kemotox válasza ncc1701 (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Hol kapod meg ingyen?

(#7) #56573440 válasza ncc1701 (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

A flixen is tárolni letolteni seedelni kell? Jah hogy a seed meg már illegális hivatalosan? Haladjunk ;]

(#8) ncc1701 válasza #56573440 (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

Hivatalosan sincs vele gond. Amíg nem kérsz érte pénzt, addíg seedelheted is, most nem fogom a bírói álláspontot előkotorni. Onnan meleg pite, mikor pénzt kérsz érte, akkor jön a bilincs. Artisjus miatt eleve kifizettem az ilyen díjakat, meg úgy mindenki.

(#9) #56573440 válasza ncc1701 (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

Tehát azt mondod hogy a tartalom megosztasa nem illegális. Akkor rendben is vagyunk ha ingyen megy. Értem. Nem.

(#10) gyurkikrisz válasza ncc1701 (#8) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Inkább senki nem kér számon érte. Aztán a korsó addig jár a kútra, amíg el nem törik.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#12) #78687232 válasza #45553408 (#11) üzenetére


#78687232
törölt tag

Magyar feliratozás akkor nem is várható? Elég nagy bukta lesz ez itthon. :N

(#13) ncc1701 válasza #56573440 (#9) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem kell értened. Elvárok legalább magyar feliratot, és nagyobb kínálatot, mint torrenten hozzájutok. Ebből egy sem teljesül, és fizetős is, itthon nem versenyképes. Ennyi.

(#14) Syl válasza ncc1701 (#13) üzenetére


Syl
nagyúr

Én szívesen fizetnék érte, ha megkapnám ugyanazt, mint torrenten.
A telekom 990 forintos mozikínálata is jobbnak tűnik ettől.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) ncc1701 válasza Syl (#14) üzenetére


ncc1701
veterán

Dettó, ha legalább ugyanaz a tartalom meglenne, én is kifizetném érte az árát. De ahogy elnézem, jó ha az 5-10%-a annak...

(#16) Stanlee


Stanlee
őstag

Nezegettem itt Nemetorszagban a kinalatat, de amikor a sajat filmjeiket sem tudjak szerzoi jogokra hivatkozva adni, akkor minek? Elvagyok en az amazon prime-mal, legalabb kapok is erte valamit cserebe, ugyanugy korlatos tartalommal.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#17) Syl


Syl
nagyúr

>ezt a kínálatot mindenképpen bővíteni kell, mert ez rettentő kevés, még demónak vagy ízelítőnek is éppen, hogy elég

Egy érdekes táblázat: [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) oszi666


oszi666
őstag

én regisztátráltam, az első hónap ingyenes, gondoltam kipróbálom.
Elég szegényes a felhozatal, nekem így nem ér majd meg 3k-t havonta. Ha bővítenék, még elő is fizetnénk, két embernek eléggé megéri, de egyenlőre a spotify az egyetlen ilyen fizetős app, amit szívesen használok. Bár magát az alkalmazást utálom

Syl: 11% az USA kínálathoz képest, bakker, az nagyon vérszegény :S

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.