Hirdetés

2022. május 26., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) kemotox

kemotox
addikt

Nagyon sok jog a hazai csatornáknál van, és ezért nincs és talán egyhamar nem is lesz egy csomó minden sajna elérhető :(

(#3) Lauda

Lauda
félisten

Szerintem magyarorszagon ez egy halvaszuletett dolog.

(#4) blackrulz válasza Lauda (#3) üzenetére

blackrulz
nagyúr

még ha minden más faktortól eltekintek, és ideális esetet néznék, akkor is a tömeges angolul nem tudás a fiatalok között is probléma lenne, magyar szinkron kizárt hogy belátható időn belül bekerülne szerintem...

When you want a circus you exalt the clowns

(#5) ncc1701 válasza blackrulz (#4) üzenetére

ncc1701
addikt

És (bocs, de) minek fizetnék vmiért, amit ingyen megkapok? Nagyságrendekkel nagyobb választékkal, és legalább magyar felirattal? Nagyon hátulról indulnak itthon.

(#6) kemotox válasza ncc1701 (#5) üzenetére

kemotox
addikt

Hol kapod meg ingyen?

(#7) blackrulz válasza ncc1701 (#5) üzenetére

blackrulz
nagyúr

A flixen is tárolni letolteni seedelni kell? Jah hogy a seed meg már illegális hivatalosan? Haladjunk ;]

(#8) ncc1701 válasza blackrulz (#7) üzenetére

ncc1701
addikt

Hivatalosan sincs vele gond. Amíg nem kérsz érte pénzt, addíg seedelheted is, most nem fogom a bírói álláspontot előkotorni. Onnan meleg pite, mikor pénzt kérsz érte, akkor jön a bilincs. Artisjus miatt eleve kifizettem az ilyen díjakat, meg úgy mindenki.

(#9) blackrulz válasza ncc1701 (#8) üzenetére

blackrulz
nagyúr

Tehát azt mondod hogy a tartalom megosztasa nem illegális. Akkor rendben is vagyunk ha ingyen megy. Értem. Nem.

(#10) gyurkikrisz válasza ncc1701 (#8) üzenetére

gyurkikrisz
őstag

Inkább senki nem kér számon érte. Aztán a korsó addig jár a kútra, amíg el nem törik.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#12) #78687232 válasza #45553408 (#11) üzenetére

törölt tag

Magyar feliratozás akkor nem is várható? Elég nagy bukta lesz ez itthon. :N

(#13) ncc1701 válasza blackrulz (#9) üzenetére

ncc1701
addikt

Nem kell értened. Elvárok legalább magyar feliratot, és nagyobb kínálatot, mint torrenten hozzájutok. Ebből egy sem teljesül, és fizetős is, itthon nem versenyképes. Ennyi.

(#14) Syl válasza ncc1701 (#13) üzenetére

Syl
nagyúr

Én szívesen fizetnék érte, ha megkapnám ugyanazt, mint torrenten.
A telekom 990 forintos mozikínálata is jobbnak tűnik ettől.

The past tempts us, the present confuses us and the future frightens us. And our lives slip away moment by moment… lost in that vast, terrible in-between.

(#15) ncc1701 válasza Syl (#14) üzenetére

ncc1701
addikt

Dettó, ha legalább ugyanaz a tartalom meglenne, én is kifizetném érte az árát. De ahogy elnézem, jó ha az 5-10%-a annak...

(#16) Stanlee

Stanlee
senior tag

Nezegettem itt Nemetorszagban a kinalatat, de amikor a sajat filmjeiket sem tudjak szerzoi jogokra hivatkozva adni, akkor minek? Elvagyok en az amazon prime-mal, legalabb kapok is erte valamit cserebe, ugyanugy korlatos tartalommal.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#17) Syl

Syl
nagyúr

>ezt a kínálatot mindenképpen bővíteni kell, mert ez rettentő kevés, még demónak vagy ízelítőnek is éppen, hogy elég

Egy érdekes táblázat: [link]

The past tempts us, the present confuses us and the future frightens us. And our lives slip away moment by moment… lost in that vast, terrible in-between.

(#18) oszi666

oszi666
őstag

én regisztátráltam, az első hónap ingyenes, gondoltam kipróbálom.
Elég szegényes a felhozatal, nekem így nem ér majd meg 3k-t havonta. Ha bővítenék, még elő is fizetnénk, két embernek eléggé megéri, de egyenlőre a spotify az egyetlen ilyen fizetős app, amit szívesen használok. Bár magát az alkalmazást utálom

Syl: 11% az USA kínálathoz képest, bakker, az nagyon vérszegény :S

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Hirdetés

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.