Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) updog


updog
senior tag

Eleve a kérdésfeltevés is rossz, nem "ez vagy az", hanem inkább "mikor melyik" jelleggel kellett volna feltenni. Plusz kb. mindenki leragadt a vonat témánál, amikor ott vannak pl. a Volán távolsági járatai is, 32 éves koromig azzal jártunk feleségemmel (igen, jól tippeltek, jött a gyerek és lett autó).

De jól kereső, dolgozó emberként is simán buszoztunk, már bocs de aki azt mondja hogy a (most) 3000 forintos jegyár bármilyen módon egálban van az autó ugyanarra az útra vetített költségeivel, az nem nagyvonalú, és egész biztos nem tudatlan, hadd ne mondjam inkább hogy mire gondolok még.

Persze, ~1 órával több az út, és mivel a városban át kell szállni a sárgabuszra, jajj le is tört a lábunk az alatt a 14 év alatt amíg havi 1-2x ezt megcsináltuk. Ja, lehet hogy nem :D Persze, van ezer más szempont is, némelyik még objektív is, nekünk ez így megfelelt egész sokáig (és mindig koppra tele volt minden busz, óránként 2-4 indul időszaktól függően, tehát másoknak is jó ez így).

Jegyelővétel, garantált ülőhely, klíma, már a sofőr is sokszor egy szűrő arra nézve hogy ki utazik veled a buszon, simán volt hogy nem engedett fel kétes elemeket (É-K Mo.-ra járunk haza).

Ha a gyerekek kb. iskoláskorúak lesznek (méretben, érettségben felnőnek hozzá), és talán addigra a mostani helyzet is elmúlik, simán velük is fogunk buszozni mamáékhoz. Ettől még persze hogy kényelmesebb és egyszerűbb ha az autó viszi a valagunkat, nem állítom hogy nem.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.