Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Épp ma!Épp ma indultunk egy hosszabb túrára fel bátyusékhoz,az asszony,a nagyfiam én meg a Nissan.Geresdlakról indultunk,Szergény volt az úti cél.Semmi hajtás,ahogy esik úgy puffan,én nem szeretek időre autózni,majd ott leszünk valamikor címszóval.Reggel fél öt kelés,fél hatkor indultunk.Fel akartam menni pályára,egyszerűbb,gyorsabb.Véméndnél fel az M6-ra,azon gyí végig,majd le Cece felé,Szájmontornya,Balaton csücsök,Veszprém,utána tili-toli Noszlop,Nemesszalók,Szergény.De nem,mert az uncsi,meg hosszabb is,249 kilométer Google szerint.Menjünk a hatvanötösön,Sijófoknak.Jó.Majd 30 kilométert spórolunk,amúgy is ráérünk,legyen az asszonynak is igaza.Jó hülye voltam!Mire átcaplattunk a rengeteg falun,a dugig tömött nyaralni vágyó emberekkel teli Siófokon,a rengeteg hetvenes táblán,hülye kereszteződésen,a feltúrt, szétbombázott Veszprémen,már nagyon telivolt.Ahol tudtam,mentünk száz felett kicsivel,de ez sem elég,rozsda racing szuszkával dupla záróvonalon előz,lakott területen előz,négysávoson traktorfelvonulás,hatvannal döcögő agyig rakott kamion,útelterelés miatt tömött sorokban csordogálás,jaj de jó volt.Négy és fél óra alatt tudtuk le a távot,de legalább jól kinézelődtük magunkat.Apukám,micsoda gépcsodák vannak Balaton környékén!ZR1 Corvette,69-es Pontiac GTO, Monster Truck,meg mindenféle motor,Chopper hátborzongatóan mennydörgő V motorral, tiltáson ordító,lángot okádó sportmotor,baccameg.Azért hazafelé inkább pályáztunk,háromnegyed órát spóroltunk,Szekszárd előtt lejöttünk a pályáról,ami jó is volt,állítólag volt most valami csatt,de nem csodálom,sok a bambula.Hazafelé még beugrottunk a Baglyos vendéglőbe,Istenien főznek,vacsora is letudva. :D
Nem tudom hogy tömiközivel jobban jártunk volna,nekem csak azért ellenszenves kicsit,mert időhöz vagyok kötve,és vidéken meg alig van busz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.