Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Bevillantak a szép emlékek :). A régi logó jobb lett volna.

(#2) Dolpa válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Dolpa
tag

SWG-t hozzák vissza. :O

Ne bízz komoly feladatot olyan szerverre, amit egymagad is fel tudsz emelni...

(#3) GodGamer5 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ha elővették volna a régi p&c játékaikat egy új rész erejéig az lett volna csak igazán jó. :(

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Hülye EA/BW helyében még a licence lejárata előtt kitoltam volna egy KOTOR remake-et.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) tibaimp válasza L3zl13 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Totál egyetértek, szakítottak is volna vele.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Komolyan 2 évet kell várni hogy az EA végre elhúzzon a búsba?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

De mi is fog megjelenni? Van most egyáltalán bejelentett új SW játék?

[ Szerkesztve ]

(#8) oriic válasza Hunpriest (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bejelentett nincs, de szinte biztosan jön egy High Republic játék, most hogy elindították az új érát. (Meg ugye a LEGO re-release, de az ugye nem új cucc)

Live-Die-Respawn

(#9) L3zl13 válasza Raysen623 (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gondolod, hogy a Disney akik hazavágták a SW film franchize-t magában jobban teljesít majd? Vagy jobb fejlesztő partnert találnak?

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Raysen623 válasza L3zl13 (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

Disney nem vágott haza semmit, simán elengedték azt az erát amin sokan felnőttünk és egyébként ideje volt. Az új filmeken is felnő egy generáció és nekik ez lesz az etalon. Egyébként meg úgy beszélsz mintha az EA átok alatt olyan elképesztően jó SW játékokat kaptunk volna.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az új filmekből biztosan nem lesz etalon, maximum iskola példa lesz a jövőnek, hogy hogyan ne csináljunk trilógiát.

Játékok terén meg az EA-nál nezebben találtak volna rosszabb partnert. Lehet, hogy Nokiás dobozok is használva voltak. Összesen 4 AAA címet bírtak kiadni, amiből 2 elég nagy botránnyal járt, a másik 2 meg maximum erős közepes. :C

(#12) Bandi995 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Bandi995
aktív tag

mennyi emlék egy képben :)

(#13) Szakiii válasza Raysen623 (#10) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem hiszem, hogy a disney fele reszek barkinel is etalon szintet megutnek. Nagy volt a hype a regi reszek miatt de en nem ismerek olyat aki ne csalodott volna es 20on eves korosztalyrol beszelek. De, ha 10en eveseket celoztak akkpr lehet igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#14) oriic válasza Hunpriest (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hoppa:

Nyílt világú Star Wars játékon dolgozik a Ubisoft és a Massive Entertainment (The Division).
Ezzel lényegében véget is ért az "EA Star Wars"

Live-Die-Respawn

(#15) tibaimp válasza oriic (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na végre, az Ubisoft legalább az open world gémekhez ért, egy párat már csináltak és az új AC-k (a régi AC-k is :K ) és a Far Cry sorozat nekem be is jön.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) Raysen623 válasza Szakiii (#13) üzenetére


Raysen623
addikt

A mai 20-on éveseknek semmi sem lehet elég jó, tömény fikatengert tolnak mindenben - ez szintén saját tapasztalat. Én voltam vagy 6 éves mikor az első részt láttam, tehát szerintem is a 10-enéves korosztályt tudja megfogni. De tudnék mutatni a világ más táján felvett közönségi reakciót a trailereknél és hát khm...remegtek az izgalomtól.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) Hunpriest válasza oriic (#14) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Csöbörből vödörbe? ;] Ne de nem írom le őket láttatlanba.

(#18) Kisgépkezelő válasza Raysen623 (#16) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Se anyagilag se kritikailag nem lettek sikeresek mint az első trilógia, de mindent összevetve szerintem még annyira sem mint a második. Nyilván bárki szeretne anyagilag ennyire "nem sikeres" lenni, de ha csak az inflációval korrigáljuk már úgy is az első trilógia agyonveri az újat, ha még azt is nézzük, hogy negyven éve ezt mennyivel kisebb piacon érte ezt el, akkor meg végképp. Az előző évtized Star Warsa a Bosszúállók lett a megszámlálhatatlan mellékfilmmel, meg miegymással együtt, mind anyagi siker mind, kritikai és közönségértékelések alapján.
Az első trilógia etalon lett, de nem csak az akkori hat éveseknek, hanem majd mindenkinek. Én egy trilógiával fiatalabb vagyok, de nekem és az én korosztályomnak is az első trilógia a Star Wars. Szerintem a mostani generációból akit érdekel annyira a Star Wars, hogy megnézze az előzményeket, annak szintén az első trilógia lesz az etalon, akit meg nem, annak az SW csak egy lábjegyzet lesz az MCU mellett.

(#19) L3zl13 válasza Raysen623 (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem a trailereknél kell remegni az izgalomtól, hanem a film közben, sőt a moziból kijövetelnél! :P

Aki hülye, haljon meg!

(#20) Raysen623 válasza Kisgépkezelő (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

Megsúgom neked: teljesen mindegy milyen minőségű vagy sikerű SW téma jön mozivászonra, egyik sem lesz már akkora siker mint az első. Miért? Mert az volt az első és más volt a világ is, az emberi gondolkodás, szórakozási szokás stb.
A Marvel féle szuperhősöknek is megvolt a felfutásuk és reneszánszuk, de kb ki is maxolták azt minden irányból. Mindennek van kezdete és vége is...

Az anyagi és kritikai siker meg ugye alapból nem mérvadó. Kritikusok jellemzően szembemennek a publikum véleményével nagyon sok esetben, és nem kevés olyan filmet is láttunk ami megtérülését tekintve nem igazán futott be, de filmnek kiváló volt. A Disney tele van pénzel és ez tény. A siker meg relativ.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#21) Szakiii válasza Raysen623 (#20) üzenetére


Szakiii
addikt

Semmi baj nincs azzal ha neked tetszettek az új részek, de látni kell hogy az sw kultusz ha nincs az előző részek hozadéka gyakorlatileg ezekkel a részekkel nagyon gyorsan feledésbe merülne de inkább létre se jönne.

Annyira epic világot mutattak be a régi részek magam sem tudom miért de magával ragadó, semmihez sem fogható érzetet keltett amíg most egy egyszerű scifi a sok közül. (számomra meg ismerőseim számára).

Abban igazat adok hogy van felfutás és lefutás ez természetes, csak kicsit fura hogy disney féle részektől csak lefutás van.

[ Szerkesztve ]

(#22) Raysen623 válasza Szakiii (#21) üzenetére


Raysen623
addikt

Gondolom ismered az első trilógia trailert, ami egy kalap kabát volt a ma ismert zene nélkül. Képzeld el ha Lucas bácsi nem enged és ez maradt volna. Akkor is ekkora siker lenne? Egyébként meg a Rouge one egy kimondottan jól sikerült Disney variáció volt. Én inkább amondó vagyok hogy erősen gyengélkednek a rendezésben és ez több, más filmüknél is elmondható. Marvel viszont erre nagyon is odafigyelt.

Az új trilógiából a 3. részt tudom elfogadni valamennyire, pedig erősen látszik mennyire mentették amit a 2. részben egy katasztrófális rendezés miatt elkúrtak. Kb ennyire tetszik...ettől függetlenül sokan mai napig remegnek ha SW témáról van szó számomra is érthetetlen okból.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) Szakiii válasza Raysen623 (#22) üzenetére


Szakiii
addikt

Disney egyébként most átvette, kiadtak pár részt ami nem volt olyan erős, de minden kezdet nehéz alapon remélhetőleg kitapasztalták mit hogy kellene és innentől csak felfelé.

Nem temetem őket egyébként, csak egyszerűen nálam is a trailer az új részeknél több "izgalmat" adott mint maga a film.

(#24) Kisgépkezelő válasza Raysen623 (#22) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem is lett jó az első Star Wars nyitóhétvégéje. Csak ha van egy jó filmed, akkor előbb utóbb aki látja, szól a haverjainak, hogy ezt látnotok kell és így tovább, míg végül csak évek után bírták levenni a mozikínálatból annyian akarták megnézni. Eközben a mostaniaknál inkább az látszott, hogy a nyitóhétvégéjük még erős volt, mert ugye a Star Warst azért mindenkinek látnia kell, de aztán aki látta, az szólt a többieknek, hogy ezt nem kell látni és szépen elhaltak.

De szerintem a harmadik rész nagy mentőakciója egy olyan a sikertelenséget utólag mentegetni próbáló elmélet, aminél azért találtak már ki erősebbeket a történelem során. Vezető producerként a harmadik film rendezője mégiscsak a második film rendezőjének a főnöke volt. Annyira azért nem eretnek gondolat, hogy ha tényleg nem tetszik neki a rendezés, akkor nem az után találja ki, hogy amúgy az övé is csak azért lett ilyen vacak, mert egy kupac kakit hagytak rá, hanem mielőtt kiadják azt, azelőtt kezdi kritizálni a rendezőt, aki tök véletlenül kénytelen lett volna elfogadni a kritikát, hiszen a beosztottja. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.