Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Mindig ugyanazok...

(#2) Polllen válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha ez vigasztal CD galaxis is akciózik... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) BalaNce87 válasza v!ct0y (#1) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez jogos, meg miért star wars szerintem nem valami népszerű pack ezért is akciózzák állandóan. Max az veszi meg aki star wars imádó, amúgy én szeretem a filmeket, de a játékok annyira nem nyűgöztek le, talán még ps-en volt egy, az mondjuk jó volt 2-en is lehetett menni a sztoriban és nem osztott képernyőn. A kotort egy haverom istenítette, de nekem elég volt 10 perc hogy megállapítsam ez nem nekem való, pedig jól hangzott amikor elmondta milyen.

(#4) bigadam94


bigadam94
tag

A másik akció, amit a cikk nem említ, szerintem sokkal érdekesebb:

"Star Wars Collection - Includes 13 items: Star Wars Republic Commando™ , Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Star Wars Battlefront® II , Star Wars Galaxies™: The Complete Online Adventures, Star Wars Starfighter™, Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II, Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith, Star Wars: Dark Forces, Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes, Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition, Star Wars® Empire at War™: Gold Pack"

Persze, ezek nagy többsége igen régi darab, de akkor is 45 euró 13 játékért szerintem több mint korrekt ár.. :)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#5) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

most a KOTOR 2.5 euró!
vajon a Stemes verzióhoz jó a magyarosítás?

(#6) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

A steamnél mindig is bírtam ezt a $=Euro árfolyamot

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#7) Niczo válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Niczo
senior tag

ennyiért egy Republic Commando-ra vevő lennék :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Érdekes, de nálam egyáltalán nem akciós a Force Unleashed... legalábbis nekem a ~30€ nem igazán számít akciónak... A KOTOR kerül 2.25-be... :U

Ilyenkor mi van? Óránként változik, vagy mi? :W

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#9) Franklin válasza VictorHUN (#6) üzenetére


Franklin
addikt

Hát ja, elég gáz, de legalább áfát nem kell még külön fizetni. (A dolláros árakra még az is rájön, az eurós árakra nem.)

(#10) ProEvoFan válasza BioNiCMaN (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nem, 1 napot késett a hír
minden nap új akció van,kb este 7 körül változik az akció

(#11) BioNiCMaN válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem vagyok boldog... Mint azt az aláírásom is mutatja, fáj rá a fogam... :W

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#12) ProEvoFan válasza BioNiCMaN (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

karácsonykor tuti 50% vagy 75%-os leárazás lesz, ez tuti:)

(#13) BioNiCMaN válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Remélem is. Az időeltolódással nem számoltam... :O

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#14) ollie válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KOTOR az egyik legjobb RPG, ami PC-re létezik.

***

(#15) BalaNce87 válasza ollie (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez rendben van, csak nekem ez a műfaj nem igazán.

(#16) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megvettem a KOTOR-t és Steamen is működik a magyarosítás:)
625f forint, 2.5 üveg Heineken :D

[ Szerkesztve ]

(#17) ViTaZi válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Akkor megérte! (a sör :DDD )

braner00 kerüljétek!

(#19) #08052480 válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Max az veszi meg aki star wars imádó"

hát szerintem az olyasmit mint a Force Unleashed max olyan vesz aki szívből gyűlöli a SW univerzumot :)

(#20) BalaNce87 válasza #08052480 (#19) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát star warsnak star wars, így a fannak mind1.
Ám engem az egész packból max az érdekelt volna, de tudom hogy csak írtani kell benne végig így rohadt unalmas is egyben. Még akkor jobban érdekelt amikor voltak bemutatók a fizikai motorjáról és hogy azért nem jött pc-re mert nem bírta volna... hát ennyit arról hogy ez is kamu volt bár nem is tudom ki hitte el.

(#21) #08052480 válasza BalaNce87 (#20) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Hát star warsnak star wars, így a fannak mind1."

azért nem biztos. egy jóérzésű sw fan már azután a trailer után kukázta magában, amikor starkiller egyedül leszedte azt a csillagrombolót. kiábrándító volt...

(#22) BalaNce87 válasza #08052480 (#21) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk azt én se értem hogy a videókban/trailerekben mindenkit lazán lezúz akkora az ereje, ha valakinek ekkora ereje van akkor mi értelme harcolniuk ellene? persze a játékba ez már nem teljesen így van. A játék érdekesnek tűnt és tetszett is, láttam pár gameplayt és akkor már nem annyira. Mondhatni vártam, aztán kiderült, hogy nem lesz pc-re, majd kijött, de nem érdekelt már addigra.
Mondjuk az kifejezetten jó ötlet hogy belevonták valahogy a sztoriba, az már nem biztos hogy jó is lett sztori, igaz azt még nemtudom milyen lett összeségében.

(#23) menalcas


menalcas
őstag

Star Wars® Empire at War™: Gold Pack -re is lesz remélem egy 75% kedvezmány 5€-t simán rá áldoznék :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#24) ollie válasza menalcas (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos lesz, mert a nyári leárazáskor is kb. annyiért adták.

***

(#25) #08052480 válasza BalaNce87 (#22) üzenetére


#08052480
törölt tag

engem a gameplayek sem fogtak meg, a lézerkard harc olyan volt mintha partvissal csépelte volna az ellent. nem is igazán érdekelt, aztán egyszer volt alkalmam kipróbálni, hát jobb is, hogy nem adtam érte zsozsót...a dlc-k meg aztán. öld meg skywalkert? vicc, ki ad ilyenért pénzt? :) hál istennek jól le is lett húzva, ami általában nem örömhír, de ennél azért megnyugtatott, hogy nem bennem van a hiba.

(#26) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Ez az uj azért már totál más kategória ne hasonlíthasd a régiekhez...

(#27) Polllen válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én megvárom az 500 HUF-t...hátha lesz valami KOTOR pack... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) ollie válasza Polllen (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KOTOR2-őt nem fogják árulni, ha erre célzol. Másnál vannak a copyright jogok.

***

(#29) P00By válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is megvettem ennyiért ajándék, az egyik legjobb RPG! :)

(#30) keIdor válasza #08052480 (#21) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj a Force Unleashed-el, hogy az már inkább Dragon Ball volt, mint Star Wars. Kicsit félek a 2. résztől is, de azért várom.

Kotor 1-2 nálam a legjobb RPG volt. Nem is nagyon játszottam más RPG-vel, csak a Morrowind, Oblivion, Fallout 3 kivétel.

Egy offline Kotor 3-nak meg új Jedi Knight-nak nagyon örülnék, mert nem volt értelmes SW játék már hosszú évek óta. De csak akkor csináljanak folytatást, ha az valóban jó lesz, ne legyen rókabőr.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Doki16


Doki16
addikt

Megvettem én is ezt a KOTORT, felraktam, de sajnos nem hajlandó 1680-ban futni, meg semmilyen más 16:10-es felbontásban. Tud rá valaki megoldást?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#32) Niczo válasza menalcas (#23) üzenetére


Niczo
senior tag

ez a te napod :P

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#33) ProEvoFan válasza Doki16 (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

én is 1280x....-ben tolom, jó az így is:))

(#34) HS 2142 válasza menalcas (#23) üzenetére


HS 2142
őstag

Na ebbe beletrafáltál :C

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#35) Doki16 válasza ProEvoFan (#33) üzenetére


Doki16
addikt

Számomra úgy nem az igazi. Biztos van rá valami megoldás.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#36) Polllen válasza ollie (#28) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az nagy hiba... :(

De akkor is csak 500 hufért veszem meg az egyet...főleg, hogy masseffect 2 2k... :U
Lassan arra is érdemes lenne beruházni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#37) cskamacska válasza Polllen (#36) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor nem mostanában lesz KOTOR a Steam fiókodban, mert 9 eurós ára nem nagyon fog változni, 75%-nál nagyobb zakciója pedig pláne nem lesz. :U
Bár én is falnak tudok menni a Steam forórumain a pénzesebb nyugatiak "vegyedmegmertegykávédrágább" beszólásaitól, de a 130 forint többlet miatt sírni már magyar pénztárca szerint is csak kukacoskodás. :P
Mass Effect 2 pedig Galaxisban is csak egy ideig akciós, lesz az még 4000 forint is hosszabb távon.

Egyébként én Battlefront 2 zakcióra várok, 5 eurót megérne, többet nem. :) Esetleg még Clone Wars Republic Heroes 5€ körül, jópofi az a Cartoon Network-ös grafikai stílus, persze az se baj ha elindul, mert ez nincs garantálva. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#38) HS 2142 válasza cskamacska (#37) üzenetére


HS 2142
őstag

"Esetleg még Clone Wars Republic Heroes 5€ körül, jópofi az a Cartoon Network-ös grafikai stílus" - Én ahhoz még bottal se nyúlnék, helyette inkább Republic Commando a nyerő, bár a stílusuk eléggé eltérő. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#39) bpx válasza Doki16 (#31) üzenetére


bpx
őstag

google/steam fórum keresője csodákra képes, némi gányolással megoldható:

[link]

[link]

(#40) HS 2142


HS 2142
őstag

Most a Battlefront 2 a soros a "napi" 75%-os leárazásoknál.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#41) Polllen válasza cskamacska (#37) üzenetére


Polllen
nagyúr

Karácsonykor vettem Jedi Knight pack-t...mindennek eljön a maga ideje! ;) türelem ifjú....

Amúgy megjött a Battlefron 2... :P Mondjuk nekem az egy sem jött be annyira...Inkább Republic Commando kéne még :)

Az akciók meg már csak ilyenek...de én csak akcióban szoktam vásárolni, így nem érint, hogy később mi lesz...A 130 HUF neked a 90 és 70 % közötti különbségre jött ki? Ez amúgy nem kukacoskodás, szimplán egy elv...ha megvehetem annyiért, miért fizessek többet, miközben nem sürgős? :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) #65675776 válasza Polllen (#41) üzenetére


#65675776
törölt tag

Honnan tudod, hogy valaha is megveheted majd annyiért?

(#43) Polllen válasza #65675776 (#42) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem tudom, remélem. Egy olyan játékról van szó, amit a KotoR 2 után szívesen kipróbálnék, de abszolút a lista végén van...lehet, hogy soha sem fogom megvenni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#44) ollie válasza Polllen (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KOTOR első része sokkal jobb, mint a második, még a teljes árát is bőven megéri (én még 12k-ért vettem meg a megjelenése idején, és nem bántam meg).

***

(#45) Polllen válasza ollie (#44) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor átgondolom újra :) a következő akciónál, bár addig még d2d is tuti lenyomja az árát :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#46) ollie válasza Polllen (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

D2D-n pár nappal korábban volt leakciózva. :)

***

(#47) cskamacska válasza Polllen (#41) üzenetére


cskamacska
addikt

A 130 forint úgy jött ki, hogy a bank 633 forintot számolt fel a KOTOR-ért. :) Türelemmel pedig itt éppen nem mész semmire, mert a legnagyobb akciók is általában 2 és 5 euró közé vannak belőve, ez alatt kb 2-3 címet láttam összesen még a legnagyobb akciózások közepette is. :P
Bettlefront II is megvót, jó, szép, és pont olyan mint 5 éve. :) Ez így olcsóbb volt mint bármelyik bolti Battlefield, és bár közel sem játszanak vele már annyian, de azért egy 30-40 fős Hoth-on lebírkózott ütközet azért még mindig üt.. :R ..ha épp nem fagy ki a játék. :DDD

Republic Commando meg nem az én műfajom, a vidkártyához kapott Rainbow Six Vegas 2 lemeze is csak kallódik, és porosodgat. :(

Egyébként szerintem szemét húzás volt a Monkey Island a hétvégére, mivel anno Star Wars hét volt meghirdetve, és nem Lucasarts hét. :U Egy Jedi Knight Collection, vagy épp Republic Commando 75%-os akció még pont befért volna. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#48) Doki16


Doki16
addikt

Lucas Arts hét volt az első naptól fogva. Viszont egy nappal ki lett tolva az akciós hét, így már 20-ig tart és még remélem belefér egy Republic Commando vagy egy Jedi Academy.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.