Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] LTE

Hozzászólások

(#1) kentucky


kentucky
őstag

És még az is hozzá jön, hogy rendkívül energiatakarékos, és nem fő meg a kezedben a telefon :D

(#2) Huroq válasza kentucky (#1) üzenetére


Huroq
senior tag

A sebesség teszttől valóban nem fő meg, de néha simán süthetnék rajta egy-egy tojást. :DDD

(#4) szabonagyur válasza #20749568 (#3) üzenetére


szabonagyur
félisten

3G-n ez bőven korrekt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5) Huroq válasza #20749568 (#3) üzenetére


Huroq
senior tag

Mértem most én is egyet 3G-n.

(#7) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Azért csak óvatosan az LTE méregetéssel, mert elég szépen lekap az adatkeretből. :DDD

Telenor LTE - Vecsés:

Laza 127,5 MB ment a levesbe. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) szabonagyur válasza Evil Snowman (#7) üzenetére


szabonagyur
félisten

Telenornál nem veszik le ha a speedtest appal mérsz, ezt fixre tudom ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) Huroq válasza #20749568 (#6) üzenetére


Huroq
senior tag

1173 Budapest
Egész jó itt a Telekom hálózata.

(#10) Huroq válasza Evil Snowman (#7) üzenetére


Huroq
senior tag

Telekomosként Telekom hálózaton mérve a Speedtest nem csökkenti az adatforgalmi keretet. :)

(#11) Evil Snowman válasza szabonagyur (#8) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Tudom, de a másik két szolgáltatónál nem tudom mi az álláspont. :R

(#12) codmester


codmester
tag

Én T-sként 15kbs letöltést
8kbs uplodot mértem
(ha lemegy az adatcsomag
Nekem elég :-))

(#13) pprod94 válasza codmester (#12) üzenetére


pprod94
aktív tag

Igen, és egy messenger nem tölt be néha... Bezzeg a telenor yt-ozik lassított nettel.

(#14) Syl


Syl
nagyúr

Ááá, ismét egy pöcsméregetős topic ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) nemlehet válasza pprod94 (#13) üzenetére


nemlehet
őstag

Bezony a telenornál valahogy a lassított net is jól működik. Vodás ismerőseim meg szenvednek ha elfogy a keretük, mert üzengetni sem tudnak rendesen.

Kicsit sajnálom, hogy a kártyás csomagok díját felvitték az egekbe, mert a telenor 3g netje nagyon jó volt (legalábbis pesten és környékén)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#16) kentucky válasza nemlehet (#15) üzenetére


kentucky
őstag

Régen T-nél is akármennyit lehetett használni a mobilnetet, semmit nem lassítottak. Telenornál mennyire veszik vissza?

(#18) nemlehet válasza #20749568 (#17) üzenetére


nemlehet
őstag

Hivatalosan 32-re veszik vissza, de ezt én úgy látom területenként változik illetve azonos területen sem mindig ugyan annyi, szóval mintha kicsit terhelésfüggő lenne. Korlátozva mértem már 300 kbps feletti értéket, de 60 alattit még nem nagyon (Pest és Szentendre környékén)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#19) pprod94 válasza nemlehet (#15) üzenetére


pprod94
aktív tag

Tudtommal a telenor 128-ra lassít, ezért olyan "fürge"

(#20) nemlehet válasza pprod94 (#19) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondjuk én djuice-os vagyok/voltam ott emlékeim szerint 32 van megadva, ehhez képest az is elég jól hasít.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#21) pprod94 válasza nemlehet (#20) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ehhez képest bármi hasít..

(#22) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Főleg 4g/LTE használatra melyik a jobb választás?
ASUS 4G-N12 vagy D-Link DWR-921
Nekem az ASUS komolyabb márkának tűnik, viszont a D-Link-hez lehet külső antennát rakni. Habár Vodafonnál lesz használva, ott meg 2.6GHz van, amihez már nagy felhajtás lenne külső antennát rakni, mert arra a frekire már csak speckó, bitang nagy antennák vannak.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#23) kentucky válasza TomMusic (#22) üzenetére


kentucky
őstag

ASUS.

(#24) TomMusic válasza kentucky (#23) üzenetére


TomMusic
őstag

Időközben az ASUS meg is lett rendelve.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25) akosright


akosright
tag

Ha a mobilszolgáltatóm által biztosított max. Net sebesség 7/2 mbit (fel- ill. feltöltés), amit jelenleg egy HSPA+DC sebességre képes telefonnal veszek igénybe, akkor ugye felesleges LTE képes telefont vennem, mert úgyse lesz gyorsabb?

(#26) Huroq válasza akosright (#25) üzenetére


Huroq
senior tag

Nem feltétlen felesleges beruházni egy LTE képes telefonba, hisz attól függetlenül, hogy a sebesség korlát 7/2 az aktuális szolgáltatódnál, attól még LTE hálózaton a válaszidő jobb, mint HSPA+DC -n ezáltal az internetezés élménye javulhat. Viszont a sebesség ettől nem fog megnőni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] LTE
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.