Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Bár a vezérkarról itt nem esett szó, de azért leírom: A nők sokkal rosszabb főnökök, mint a férfiak. Nem a vezetői képességeket firtatom, hanem arra célzok, hogy a bárkin átgázolás, seggnyalás feletteseknek, törtetés sokkal inkább jellemző rájuk. Vannak kivételek is, mert az utsó főnököm is nő volt, és egy tündér, de pl az ő főnöke is nő, aki nemes egyszerűséggel a "Gumicsizma" fedőnevet nyerte meg. Nem ok nélkül.

Mod: Mit melózol?

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Ismerős a szituáció. :D

Ilyen esetben egy nő két dolog miatt tud nagyon haragudni egy férfira.

1.) Ha megszerelmeseskeded, ha ő nem akarja.

2.) Nem szerelmeseskeded meg, ha ő akarja.

Kemény.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) gabor85


gabor85
őstag

Egy női főnököm van. Fogalmazzunk úg hogy "nem kifejezetten csípem..."
Ellenben a női nemet.. hjaajjj :))

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

Jujj - ezt tőlük tanultad?:DDD

There's an app for that

(#5) Louro válasza Zolaash (#1) üzenetére


Louro
őstag

:helyesel_ezerrel!!!!!!!!!!!! Férfifőnőköt mindenhová. Ahol férfi volt, ott minden pöcre ment. Ahol nő volt, ott ajjaj....ha kell írok én arról is :D Bár sanszos lehet, hogy olvassák :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#6) Louro válasza <NewL> (#4) üzenetére


Louro
őstag

nem, hanem tapasztalat. Amúgy tényleg gáz, mert most hogy átkerültem máshová, ahol kevesebb nő van, meglepődök, hogy nem tudom mi is van az aktuális Glamourban vagy Hotban. De szinte belémverték, hogy mikor jelennek meg. Na meg a Benkő kivel-hogyan és ki az épp aktuális esélyes. Szerencsére kistömegben egész emberiek és nem akarnak ennyire villogni. Bár így is megvan a sus-mus. Jaj és ma feltűnt valami összefüggés a nő-pletyka között. Majd erről is írok. Uh, ha ezt olvasnák a kolléganőim, tuti vissza se engednének :D

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.