Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megmondom őszintén, a táblázatból nem igazán értem hogy miben kapunk kevesebbet:)

(#2) scyllafren válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


scyllafren
senior tag

Kevesebb karakter slot, kevesebb inventory-hely, kevesebb quest... folytassam? :) És csak sok-sok grindeléssel lehet "ingyen" ponthoz jutni, amiből vehetsz több questet, több karakterslotot, stb...

[ Szerkesztve ]

(#3) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Annyira csodás ez a játék, hogy cseszett elindulni a bétája, a support semmit sem segített, viszont folyamatosan íméleztek, hogy "már csak 9 napod van, jáccál..." Hát köszönöm, én sem leszek LOTRO rajongó.

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az a helyzet hogy ez a játék még ingyen se érdekel. Látszik hogy csak egy WoW utánérzés, gondolom kellett a zsé, valamit toljunk a parasztnak amire fizet oszt ennyi. Nemsokára itt a Diablo 3 meg a Dungeon Siege 3, még ingyen se fognak tolongani az emberek.

(#5) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Én azért kifogom próbálni. Rossz nem lehet, elég nagy LOTR fan vagyok szóval várom szívesen de fizetni nem fogok érte az tuti.

Verba volant, scripta manent.

(#6) Kanczy


Kanczy
veterán

A játék legjobb eleme a tv reklám : " You shall not PAY!" :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) RexpecT válasza scyllafren (#2) üzenetére


RexpecT
addikt

Level 50-ig egyetlen két komoly hátrány van mégpedig a 2 gold illetve a destiny pontok hiánya.

Dr. Akula:

LOL.Pedig hidd el, hogy van olyan játék mint a Wow, grafikát pedig nem is említem....

BloodyEddie:

Miért mit írt ki?Én most a trialal játszok semmi probléma nem volt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#8) bigadam94 válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


bigadam94
tag

Konkrétan mitől olyan, mint a WoW? Mert questek vannak benne? Ennyi erővel minden MMORPG WoW-koppintás.. :N Játszottam már a LOTRO-val és a WoW-val is, és a kettő közül a LOTRO tetszett jobban - szebb grafika, érdekesebb történet, jobb hangulat..

Azt meg már végképp nem értem, hogy jön ide a Diablo 3 és a Dungeon Siege 3. Aki MMO-val akar játszani, az úgyis azzal fog.. :U

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#9) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kipróbáltam én is, eddig semmi bajom nincs vele, igaz, nem is vagyok tőle elájulva. Mintha csak a DDO Unlimited-del játszanék. Egyetlen probléma, hogy - legalábbis most még - sokat kell várni a belépésre, még a nem zsúfolt szerveren is beletelhet egy pár percbe, amíg be tudsz lépni, annyian várakoznak a játékra. :(

A korlátok viszont zavaróak, már a harmadik szinten összefuthatsz olyan quest-tel, amiért fizetni kell, ha végig akarod vinni. És bár menet közben lehet Turbine pontokat gyűjteni küldetések jutalmaként, de ez a pár 10 darab nem tudom, hogy elég lesz-e egyáltalán valamire? :DDD

Tekintve, hogy teljesen ingyenesen ki lehet próbálni - azt még majd meglátom, meddig tudok fejlődni benne -, eddig nekem tetszik. Nem egy nagy vasziszdasz, de el lehet szórakozni vele, ha van egy pár üres óránk. :K

Ui.: Az Imladris szerveren indítottam karaktert, bár nem sokat leszek online, de ha esetleg egy guild alakul, akkor hívjatok meg. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) elithun


elithun
őstag

Szívesen játszanék vele,de az összecsapott grafikája nekem elrontja a LotR hangulatot. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) BloodyEddie válasza RexpecT (#7) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Már nem emlékszem milyen hibára hivatkozva még indulás előtt crashel.

(#12) RexpecT válasza elithun (#10) üzenetére


RexpecT
addikt

Ezeket nézd meg: [link] és [link]

(#13) elithun válasza RexpecT (#12) üzenetére


elithun
őstag

Én ezt láttam: [link]
Szerk.: az összecsapottságot főleg a karakterekre értem. A természet szép, de nálam a természetben való gyönyörködés a játék töredék része.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) RexpecT válasza elithun (#13) üzenetére


RexpecT
addikt

Sztem ez már elég összetett.Az én karakterem.

(#15) elithun válasza RexpecT (#14) üzenetére


elithun
őstag

Akkor nekem nincs ízlésem. Mindenesetre a jövőben kapni fog tőlem még egy esélyt.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Az előző rész nem, de ez nagyon megbabrálta a fantáziám, mindenképp kipróbálós lesz!

(#17) ollie válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem értem mire alapozod. Próbáld ki, aztán állíts ilyet.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.