Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

valahogy kétszer küldte el. ebből kitöröltem..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

nekem a DS hangulatához nagyban hozzájár az alaptörténet ami itt teljesen más és mág hangulat jár hozzá. de a DS játékmenet nekem bejött és érdekel más játék is ami tesz egy próbát vele szóüval én azt mondom hajrá LP3!
az meg ahogy a gépbe ülve felkapta a dögöt a jobb robotkezével meg elkezdte csiklandozni és fröcsögött az üvegre a dzsúz nekem nagyon tetszett e Isaac is odamondott volna egy "Not bad!"-et. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) wikings2


wikings2
őstag

Max a nézetet és kisebb akciójeleneteket nevezném ds feelingűnek ebben a videóban. DS3 at a népnek ;] :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) Kvelstadt válasza wikings2 (#3) üzenetére


Kvelstadt
veterán

egyet értek. de mondom én vevő vagyok az efféle próbálkozásokra mert jól is elsülhet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nekem tetszik

(#6) fasterware


fasterware
aktív tag

Van egy Dead Space beütése az biztos, de attól függetlenül, nem hiszem, hogy rossz lesz. Én szerettem a LP első részét, a második sem lett volna rossz számomra, csakhát a single player nagyon multisnak tűnt.
Ez az új LP3 pedig, hogy létezik Dead Space és lassan jön a harmadik része is így szerintem kb 70 % - os siker lehet, így már nem hozható az első rész sikere, kicsit elkéstek vele :( .

(#7) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Az első része tetszett, hangulatos kis piffpuff volt. A második rész valami eszméletlen trágya (bár csak a demót toltam).
Viszont nekem a Dead Space sem tetszett. Az meg amolyan a-kevesebb-több-lenne hatású volt. Túl sok szörny, túl sok lövöldözés elveszi a klausztrofób rettegésről a fókuszt.
Vigyázó szemetek a Penumbra / Amnesiára vessétek.

(#8) wikings2 válasza DrTroglodyte (#7) üzenetére


wikings2
őstag

Az egy más világ. Tény és való hogy a kategória eszméletlen jó játékai, de a dead spaceval nehéz egy kalap alá venni :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.