Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Gyorsteszt a két kártyáról.
TheLastRemnant Benchmark:
ATI HD4670:

43,42 Túlhajtott processzorral is ennyi 266->333
48,46 Túlhajtott HD4670

NV 8600GTS, túlhajtás nélkül 41

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ezek a házi praktikák... :C

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) No-kia


No-kia
őstag

én is most készülök megsütni egy 6800gt-t :DDD hátha megjavul

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) lorenzen válasza No-kia (#3) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Csináld meg. Nincs mit veszítened, legfeljebb rossz marad.

A kártyáról leszedtem a hűtést, a tetején és a csatlakozóknál lévő lemezeket. Van néhány műanyag csatlakozó, amit nem tudtam leszedni, féltem a megolvadásuktól. Szerencsére nem lett bajuk.
A sütést akkor hagytam abba amikor elkezdett szaga lenni. Ezért kevesebb ideig sütöttem, mint az eredeti ajánlás.

Maradt még egy megoldani való problémám. A memóriák és a hűtő teste közötti hézagot ki kell töltenem valami hővezető anyaggal. Az eredeti fehér valamit már nem lehet visszatenni. Az első memória közepén eredetileg is hiányos volt volt ez a gyurmaszerű anyag.
Ha valakinek van ötlete ne kíméljen. (Talán lekvár?).

Most már kipróbálom a ATI + nvidia physx megoldást. Most Vista van a gépemen, XP-t kell telepítenem, ha jól gondolom. A Vista automatikusan tiltja a második (éppen inaktív) kártyát.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#5) szablya


szablya
tag

Ez tényleg fantasztikus! :DD Ha ne adj'Isten nekem is hazamegy majd valamelyik cuccos, tuti berakom sülni én is :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.