Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Comic válasza loosht (#50) üzenetére


Comic
aktív tag

Az alap gond az, hogy egyszerre két project-et futtatsz. Szerintem bőven jobban járnál, ha először a GB-set fejeznéd be 100%-ig és csak utána kezdenél az ICS BL-en dolgozni, mert ha az is kész, akkor beledobni a készbe már bőven egyszerűbb és gyorsabb...

(#52) loosht válasza Comic (#51) üzenetére


loosht
senior tag

Az alap gond az, hogy el vagyok havazva melóval és nincs időm androidozni. Amúgy a GB-s már kész, a bootloader is kész van, csak nincs időm teszteléssel foglalkozni. Az aroma telepítő is már majdnem kész.

(#53) Comic válasza loosht (#52) üzenetére


Comic
aktív tag

Na akkor dobd fel privátban. Először végigfutom a GB-set. Aztán, ha sikerál frissíteni hivatalos ICS-re, akkor azt is...

(#54) loosht válasza Comic (#53) üzenetére


loosht
senior tag

A GB-s már elérhető egy ideje, az ICS bootloader-t kellene letesztelni. Az aroma telepítővel elvileg kész vagyok, gyakorlatilag egy apró hiba van, amit nem találok. Ha az ICS bootloader működik és megtalálom az aromában a hibát, akkor egybegyúrom és úgy teszem fel.

(#55) bonej


bonej
csendes tag

Amit feltettél bootICS.img-t, restore előtt azzal kell felülírni az eredeti boot.img-t ami a backup-ban van?

(#56) loosht válasza bonej (#55) üzenetére


loosht
senior tag

Úgy nem fog menni md5 mismatch miatt. Ha feltetted a backupot, utána fastboot módban kell feltenni. Ha nem tudod hogy kell, érdemes várnod egy kicsit, mert fel fogok tenni egy telepítős verziót, amiben ki lehet majd ezt is választani.

(#57) bonej válasza loosht (#56) üzenetére


bonej
csendes tag

Igen ezt én is tapasztaltam. :) A fastboot mód alatt a fasboot recovery-t érted? Egyébként írhatod nyugodtan, ha elmondod meg tudom csinálni. De várhatok is, nem gond. :)

(#58) loosht válasza bonej (#57) üzenetére


loosht
senior tag

A telefon hangerő le gombját meg a bekapcsoló gombot kell egyszerre nyomni, amíg rezzen, utána elég csak a lefele gombot nyomva tartani és úgy dugni rá usb kábellel a számítógépre, majd elengedheted a lefele gombot is. Ezután ha minden driver fent van, a fastboot flash boot boot__ICS.img paranccsal tudod feltolni.

(#59) bonej válasza loosht (#58) üzenetére


bonej
csendes tag

OK, köszi.

(#60) loosht válasza bonej (#59) üzenetére


loosht
senior tag

Még ma felkerül a telepítő, szóval szerintem érdemes megvárni! ;)

(#61) bonej


bonej
csendes tag

Úgyis, csak este tudnám megcsinálni otthon. :)
Ha este 6-ra kész lesz, akkor szerencsém van. :)

(#62) loosht válasza bonej (#61) üzenetére


loosht
senior tag

Már készen van, csak feltölteni még nem tudom. Késő délután, meló és kondi után feltöltöm.

(#63) bonej válasza loosht (#62) üzenetére


bonej
csendes tag

Rendben, majd figyelek. :)

(#64) bonej


bonej
csendes tag

Most értem haza, már töltöm is, köszi! :)

(#65) bonej


bonej
csendes tag

Ajjaj! Állunk a fehér Alcatel logo-nál. :(

(#66) loosht válasza bonej (#65) üzenetére


loosht
senior tag

Véletlen rossz fájlt másoltam fel. :B Hiába, már fáradt vagyok. Most töltöm a jót...

Szerk.: Fent is van.

[ Szerkesztve ]

(#67) bonej


bonej
csendes tag

Már épp kérdezni akartam, de mondom csak nem! :)

(#68) bonej


bonej
csendes tag

Most már megvan a 2. rezgés is a bekapcsolásnál, de az Alcatel logo-ról el sem mozdul. :(

(#69) bonej


bonej
csendes tag

Szerintem felcserélted az Aroma-ban a két bootloadert, mert most megpróbáltam a GB-sel és azzal felment, pedig én már hivatalosan frissítettem ICS-re.

(#70) keryke


keryke
újonc

Szisztok! Feltettem a v3as verziót,mivel már frissitettem OTU-val ICS-re. Valóban csak a GB-s opció volt sikeres, ahogy Bonej irta. Jó lenne a rom,mert gyors, jól konfigurálható Van néhány hiba. A sim kód megadására kevés az idő mert hamar bezáródik az ablak. Wifi kapcsolat van de a google fiókba nem tudtam belépni. Az aroma telepítőben csak a normál felbontás választásával működött a rom. Így vissza raktam a francia verziót, ami nem ment simán mivel az SD kártyámat írásvédetté tette, de sikerült megoldani. Remélem hogy Loosht-nak lesz ideje elkészíteni a végleges változatot. Köszönöm neki az eddigi fáradozását, további jó munkát.

(#71) tomyyyy


tomyyyy
csendes tag

hol tudom letölteni a v3-as "verzsönt"? :) sehol se látok linket.

(#72) loosht válasza tomyyyy (#71) üzenetére


loosht
senior tag

Itt vannak a letöltések, de a v3-ban nem megy a fiók hozzáadása.

(#73) burngole


burngole
újonc

ICS van fent letörlök mindent v3.0-t elkezdem felrakni fel is megy szépen nyomok egy reboot system now-t és a Telenor feliratnál megáll, nem tölt be a rendszer. Ez mitől lehet?

(#74) loosht válasza burngole (#73) üzenetére


loosht
senior tag

Rossz bootloadert választottál. Ha hivatalosan frissítettél ICS-re akkor ICS bootloadered van, egyébként GB.

(#75) burngole


burngole
újonc

mind2-vel próbáltam és mind2-nél ugyanaz a hiba telenor logónál megáll

(#76) loosht válasza burngole (#75) üzenetére


loosht
senior tag

Vagy nem jó recovery-vel próbálod, vagy nem wipe-oltál telepítés előtt mindent. Több ötletem nincs.

(#77) burngole


burngole
újonc

5.5.0.4-et használok

(#78) loosht válasza burngole (#77) üzenetére


loosht
senior tag

Az jó hozzá.

(#79) burngole


burngole
újonc

pedig mindent úgy csinálok ahogy szoktam.... most cm10 van rajta dd h1n1 is tökéletesen felment ez nem akaródzik

(#80) david7894


david7894
újonc

SZIASZTOK próbálom felrakni a v.3.0 -t de az alcatel feliratnál megáll ,mi lehet gáz??J a de GB-re tettem

(#81) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Hy.Most tolom fel ezt RetroROM with Root v2.2.3 ICS bootloader kb mennyi idő_:??

"Hosszú és eredményes életet!"

(#82) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Gratula a végső GB-s romodhoz szép munka!

(#83) burngole


burngole
újonc

Valaki adna egy pontos telepítési leírást? Úgy értelmezem hogy RetroROM with Root v2.0 visszaállítom resto-reval utána rátelepítem RetroROM with Root v2.0 to v3.0 final-t +RetroROM with Root Google Play fix

(#84) loosht válasza burngole (#83) üzenetére


loosht
senior tag

Jól mondod! :K

(#85) Noys187


Noys187
tag

Helló!
Először is GRAT!!!! Valami brutálisan gyors ROM és szép is nagyon :) :DD :C :R Csak egy bajom van: :( Van már megoldás a google fiókba lépésre? Mindent feltettem, wipeoltam is meg minden :), de akkor sem enged letölteni playről, "nem sikerült az azonosítás" címen.

Előre is köszi!! :)

v3 final

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#86) Noys187 válasza Noys187 (#85) üzenetére


Noys187
tag

Azt hiszem sikerült megoldanom :) A guglis frissítős cucc elött nem wipe-oltam :B Viszont másik kérdés, hogyan tudom ezen a ROM-on húzni a procit ha szeretném?

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#87) Noys187


Noys187
tag

Mégsem oldódott meg, megint nem enged letölteni storeból....loosht, valami ötlet vagy megoldás? Légyszives adjon valaki valami heplet. Szeretném ezt a launchert használni, de így elég kellemetlen. Köszi

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#88) loosht válasza Noys187 (#85) üzenetére


loosht
senior tag

Nem szabad wipe-olni, csak a 2.0 telepítése előtt. Ha már fent van a romom és wipe-olsz, az hazavágja. A google fiókba lépés működik. Az [RPC: S-5:AEC-O] letöltési hibára pedig tedd fel a Google Play fixet! Procit húzni az ICS bootloaderes verzióban lehet (elvileg, mert nem teszteltem). Tedd fel a nofrills cpu-t!

[ Szerkesztve ]

(#89) Noys187 válasza loosht (#88) üzenetére


Noys187
tag

Fent van a play fix, de megis dobja ezt a hibaüzenetet. rebootoltam vagy 6szor de akkor se jo. mas tipp? igen mar tudom mert 2szer befagyott a telom meet wipeolgattam, de csak rajottem hogy kell banni vele.huzni meg mar nem akarom, eleg gyors ez :)

sorry az hibakert, de telorol vagyok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#90) Noys187


Noys187
tag

Akármit csinálok, 492es hibakód .... megy vissza a h1n1 szerintem. Mind1, azért kösz a segítséget....

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#91) loosht válasza Noys187 (#90) üzenetére


loosht
senior tag

Próbáld meg manuálisan törölni a googleservicesframework és a google play adatait!

(#92) burngole


burngole
újonc

Hali. Egy olyan gondom van még hogy amikor be kell írni a PIN-kódot nagyon gyorsan kell beírni mert különben eltűnik. Erre valami megoldás?:S

(#93) loosht válasza burngole (#92) üzenetére


loosht
senior tag

Én nem használok pin-t, de többen mondták, hogy ha a holo lockert törlöd, akkor már bőven van idő beírni.

(#94) burngole


burngole
újonc

megvan köszi. Témát külön nem lehet rárakni? pl ics-t?:D

(#95) Noys187 válasza loosht (#91) üzenetére


Noys187
tag

Köszi a választ. Ez bevált, de 2 órával késôbb ismét elôjött ez a probléma. Ráadásul kitörlôdtek a megvásárolt játékaim (megint meg kéne vennem ôket, hogy játszhassak velük).

Elképesztôen jó és gyors egyébként! Minden elismerésem, de ez a playes dolog számomra használhatatlanná teszi.

Most visszarakom inkább az 5.5öt (hátha észhez tér a play és nem kell újra vásárolgatnom), de ha ezen a ramon megoldódik ez a probléma tuti, hogy ezt fogom használni! Remélem lesz rá patch vagy valami!

Minden jót Loosht és csak így tovább!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#96) loosht válasza Noys187 (#95) üzenetére


loosht
senior tag

Amit már egyszer megvettél, nem kell mégegyszer megvenned. Ez a play-es gond sajnos az alap 2.3-as független rom hibája (amire az enyém épül). Erre ez az egy megoldás van, amit írtam. Vagy manuálisan csinálod a törlést, vagy scripttel, de nincs más lehetőség.

(#94) burngole: Téma? Nincs eléggé megváltoztatva az alap 2.3-ashoz képest? :P :Y

(#97) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A bluetooth se működik a romoddal! Ma vizsga előtt pont szükségem lett volna rá.

[ Szerkesztve ]

(#98) XXX003


XXX003
tag

szia,mikor várható egy új rom amiben megy minden rendesen,de nekem is ez volt a gondom,hogy nem tudtam beütni a PIN kódot és nem ismerte fel a SIM kártyát és a szolgálatot. :W
T-Mobile ICS eredetileg ,de jelenleg H1N1 5.5 van rajt,egy bajom van ezzel nem lehet vele szinte semmilyen komolyabb játékot játszani. :C
THX

(#99) loosht válasza XXX003 (#98) üzenetére


loosht
senior tag

Csak ötöt kellene visszaolvasni...

(#100) XXX003 válasza loosht (#99) üzenetére


XXX003
tag

holo locker törlésére gondolsz?
ez meg fogja oldani ,hogy lássa a sím kártyám és a szolgáltatom?
még telepítés előtt kell törölni vagy a rom feltétele után?
esetleg megírnád hol találom ezt a fájl-t ?
nem kötözködni szeretnék csak egy stabil GB romot a telefonomon!!
igazából "bagyusz féle GB rom is jó lenne csak a kinézettel vannak gondjaim.
esetleg ne lehetne arra tenni egy olyan témát mint a tiéd??
THX :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.