Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) loosht válasza XXX003 (#100) üzenetére


loosht
senior tag

Bebootolsz és eltávolítod az alkalmazások közül. Azt, hogy nincs szolgáltatód, nem tudom mi oldja meg, ugyanis semmi ilyesmihez nem lett piszkálva, és másnak sincs ilyen gondja. Mellesleg ha nem volt időd beütni a pin-kódot, még jó, hogy nincs szolgáltatód!

[ Szerkesztve ]

(#102) XXX003 válasza loosht (#101) üzenetére


XXX003
tag

többszöri próba után volt időm beütni és még sem látta a SIM-et és a szolgáltatom!!

[ Szerkesztve ]

(#103) emerzee


emerzee
aktív tag

Felraktam. Alap: ics, telenor, a fastbootnal a 4653056 méretű ics.img volt használva.
Szépen felment de az alső képernyő kikapcsolás vagy fényképezőgép használat, vagy program indítás után a kékek pirosak lettek és fordítva a zöldek sárgák és fordítva. a hármas update után is ugyanaz a hiba maradt. Pedig nagyon örültem volna neki, mert még a verzió is átment gb-re...
Sajnos a h1n1 0.9 is ugyanezt csinálja.
Megoldás van rá?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#104) motrola


motrola
aktív tag

Alapvető hiba: nem látja el a telefon védelmét. Továbblép mielőtt a PIN kódot beírná a használó.
Ezen a ponton addig kell várnia, ha be van állítva a PIN-kód kérés amíg helyes PIN-kódot nem írnak be.
One Touch Launcher nem fut rajta.
Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet.
Amúgy szép de jobbára csak megnézni érdemes állandó használatra nem javasolnám senkinek. :Y
Az eredeti 2.3.6 még mindég jobb.
:C

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#105) loosht válasza motrola (#104) üzenetére


loosht
senior tag

Látom, te aztán nagy szakértő vagy!

Pin-kód: A logikádon elindulva, ha nincs sim-kártya a telefonban, akkor nem is lehet használni? Mert ugyebár, akkor nincs is miért pin-kódot kérnie. Azért mert túl gyorsan eltűnik az ablak, nem azt jelenti, hogy a pin-kódot megkerüli. Mellesleg kb. 312541-szer meg lett tárgyalva, hogy miért tűnik el túl hamar az ablak, és mi a megoldás.

"One Touch Launcher nem fut rajta.": Sőt! A crysis 3 sem fut rajta, mivel nincs is rajta! :DDD

"Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet": Mint mindent amit leírtál, ezt is rosszul gondolod. Ami a gyárival fut, ezzel is fut.

Nem muszáj ezt a romot használni, nyugodtan csinálhatsz egyet TE is, ha már annyira értesz hozzá! Vagy használd akkor a gyárit!

Köszönjük Emese! :C

(#106) motrola válasza loosht (#105) üzenetére


motrola
aktív tag

Pin kód kérés a kedvedért.
Úgy működik, ha beállítottad a pin kód kérést a telefonon akkor megáll ennél a képernyőnél és amíg kódot nem írsz be nem is lép tovább.
A gyári így működik.

"One Touch Launcher nem fut rajta.": Ha telepíted akkor sem fut.
A crysis 3-at nem próbáltam, már kinőttem ebből a korból.

"Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet": Sajnos igen.

Nem muszáj ezt a romot használni, nyugodtan csinálhatsz egyet TE is, ha már annyira értesz hozzá! Vagy használd akkor a gyárit!

Most is azt használom, de azért ami megvan ROM mindet kipróbáltam mert kíváncsi természet vagyok, meg nem ez az első okos telefon ami megfordult a kezemben, és valószínűleg nem is az utolsó ROM amit kipróbáltam rajta.

"csinálhatsz egyet TE is" : Pillanatnyilag nem de rövidesen nyugdíjba megyek akkor lehet felveszem a palettára, valamivel elütni az időt, mostanában kevés az erre fordítható szabadidőm.

motrola :F

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#107) "ati76"


"ati76"
tag

Helló!
Tetszik a rom és gratula hozzá, viszont nekem sehogy sem találja a GPS jelet valamiért. Sem a három betűs navigációval, sem pedig ezzel [link]
Eddig minden általam próbált romnál a fenti programmal pillanatok alatt talált jelet, de a romodnál valamiért nem.
Szeretném ezt a romot használni, de szükségem lenne a navigációra is. Van valami megoldás a problémámra??

(#108) motrola


motrola
aktív tag

Ez nagyon érdekes. Most megint felraktam ezt a romot az eső verziótól az utolsóig sorban egymás után és most jól muzsikál. A hibák egyenlőre nem jelentkeznek.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#109) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Segítséég !!

Sajnos google play fixet nem tudom használni.
A megadott link külön fájlokat tartalmaz, letöltöttem egyenként, becsomagoltam, de úgy nem jó.
T. loosht tudnál linket küldeni ? :O

(#110) loosht válasza mercurytopaz (#109) üzenetére


loosht
senior tag

Nem, a link nem külön file-okat tartalmaz, hanem egy zip-et, csak te szedted le rosszul.

(#111) mercurytopaz válasza loosht (#110) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Igen köszi, már megvan. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.