Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Löncsi:] OpenCL

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Úgy tűnik, Wine-al nem működik.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) atom87


atom87
aktív tag

Ha megmondod hogy működik, akkor letesztelem.

(parancssorban beírom a progi nevét, de semmi nem történik, egyből a prompt jön vissza)

Kawasaki z1000

(#3) moha21


moha21
addikt

Nekem ezzel elszáll. Win XP SP3.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#4) atom87 válasza moha21 (#3) üzenetére


atom87
aktív tag

Le kell szedni a .NET 4-et, kell a működéséhez.

Kawasaki z1000

(#5) Löncsi válasza atom87 (#2) üzenetére


Löncsi
őstag

Csak futtatni kell az exe-t.

Milyen oprendszered van?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) atom87 válasza Löncsi (#5) üzenetére


atom87
aktív tag

Azt gondoltam, de hol állítom be, hogy CPU vagy GPU dolgozzon? Illetve hol jelenik meg az eredmény? Mert az exe-ét futtatva nem történik semmi...

Win 7 Ultimate 32bit, Win XP SP3 32bit

[ Szerkesztve ]

Kawasaki z1000

(#7) Löncsi válasza atom87 (#6) üzenetére


Löncsi
őstag

Grafikus ablak kellene felugorjon..

Ati Stream SDK fent van esetleg? (igaz nem írtam ki ezeket, de elvileg nem kellne kérnie...)
Win7 alatt mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) Egorov


Egorov
aktív tag

Nekem nem megy. Hibát észlel. :F

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9) Thrawn


Thrawn
félisten

CPU:

GPU:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) Löncsi


Löncsi
őstag

Nem értem..

Itt van egy kis könyvtár amiben van egy OpenCLTemplate.exe fájl, futtasátok ,hogy van-e OpenCL támogatás illetve kompatibilis hardver.

Ha megy akkor nyomjatok a "Write recommended values to registry"-re, ezután próbáljátok meg.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11) Löncsi válasza Thrawn (#9) üzenetére


Löncsi
őstag

Köszi :))

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12) atom87


atom87
aktív tag

Egy driver reinstall megoldotta a problémát.

Alap órajelen ment mindegyik alkatrész.

CPU: AMD Phenom II X3 720BE 2,8GHz

GPU: Shapphire HD4850 Vapor-X 512MB

Kawasaki z1000

(#13) d3tto válasza atom87 (#12) üzenetére


d3tto
csendes tag

Elég gyenge a különbség, kb 60x gyorsabb egy középkategóriás GPU, mint egy core2 CPU egyetlen magja.

(#14) d3tto válasza d3tto (#13) üzenetére


d3tto
csendes tag

Sőt, akár 100 szoros sebességel is futhat ugyan az az algoritmus GPU-n, ha nincs nagy memória-függősége.

Egy lassú mintavételezésű kártya akár a névleges számítási sebességének csak a negyedét fogja elérni a gyakorlatban, ha sokszor kell a memóriához fordulnia.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Löncsi:] OpenCL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.