Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Volt már? Nem úgy néz ki.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#2) amisis válasza juhasz22 (#1) üzenetére


amisis
aktív tag

Ezt hogy érted?

Apple iPhone 8 Plus

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó ismertető lett! UPP! :C
Látszik, hogy sok PH! TV-adást néztek a srácok, nagyon profin tolják! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) amisis válasza AxBattler (#3) üzenetére


amisis
aktív tag

Hát köszönjük! :B :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#5) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Először is grat a videóért.
Másodjára (és remélem ezért nem jár instant (le)fejezés) , ha nem bánjátok,- megjegyeznék pár észrevételt.
Elöljáróban aki allergiás a hosszú(/több mint 3 soros) hozzászólásokra, az kerülje el ezt a kommentet :)..

Nem tudom , hogy ez hányadik alkalom, hogy ti csináltok ilyen vagy hasonló videós produktumot, talán lényegtelen is.

1.) túlságosan izgultatok és mintha az elején meg is lettetek volna illetődve, ami nem baj,-mert mindenki parázik.Ti is, mások is , én is. Ahányszor mi is fellépünk, mindig görcsben vagyok, de hát ez van :)
-több magabiztosságot a jövőben.
(ha ez jelent valamit, amikor teszek fel gitár covereket kb. mindent 10-20x kell felvennem, mert pl. amúgy megy a sweep picking (akit érdekel mi is az,-zsütübüzzön rá :D), de amikor felvenném, hogy " na most úgy-de úgy felteszem zsütübre" akkor meg gyakran van, hogy elrontom.

2.) szóismétlések: használjatok szinonimákat, ha kifogytatok az adott szóból, hisz pont ezért szép a magyar nyelv.

3.) Látszik, hogy más teszterek publikációjából vett szófordulatokkal is próbáltatok olykor operálni, de higgyétek el.. sokkal jobb ha a saját stílusotokban adjátok elő, mmint, ahogy normál esetben tennétek mondjuk egy baráti társaságban. Talán nekem ez hiányzott az egészből a legjobban.

4.) Minden igényes videó/prezentáció ismérve a témában való körüljárás.Ha nem vagytok biztosak a dolgotokban(kifejezés, felbontás, stb.) ,akkor nézzetek egy picivel többet és jobban utána ;)

5.) Ez szerény véleményem szerint csak az én hülyeségem, de ha angol kifejezés(/eket)t használtok akkor aszerint is mondjátok/ejtsétek, és ne HungLish-osan.Én MA tv adásokban is majd hülyét kapok amikor Bog-ék a "wifi-only"-t szép angolos pránánksziésőnnel kimondják "vifi onli"-nak.

Ezek csupán észrevételek, amik lehet mások számára nem is zavaróak,így eszerint is kezeljétek a fentebb leírtakat ;) .

Mindenesetre sok sikert a későbbi videókhoz :)

Üdv,
Hadeska22

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#6) amisis válasza Hadeska22 (#5) üzenetére


amisis
aktív tag

Köszönjük a rengeteg jó tanácsot! Máskor próbálunk erre jobban odafigyelni!
:)

Apple iPhone 8 Plus

(#7) F34R


F34R
nagyúr

Latszik, hogy elso videotok nembaj jo lesz ez szoknotok kell meg ezt a temat.

keep it up.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.