Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

"Természetesen a profi kivitelezést, a minőségi kijelzőt, és a jó hardver-szoftver optimalizálásnak köszönhető stabil rendszert ugyanúgy megkapjuk."

Amikor az ujjaddal görgetted a térképet fájt nézni az a szaggatást, én ez nem nevezném jó hardver-szoftver optimalizálásnak.

(#2) .mf


.mf
veterán

Ha csak KKE-ra korlátoznák, de csak Mo, amikor az ország bármely pontjától van 100 km-en belül egy határ? :N

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) danih válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


danih
addikt

Azt mondta stabil, nem azt hogy gyors - stabil, de legalább lassú :DDD

(#4) b.


b.
félisten

A red bull reklámtól hányingert kaptam, el is ment a kedvem a továbbnézéstől.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Velominati Rule #22 // Cycling caps are for cycling.
Ha bringás vagy tartsd tiszteletben, ha nem akkor meg vedd le ;)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#6) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Jó teszt.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#7) weiss válasza Tomi_Sci (#5) üzenetére


weiss
addikt

??? :F

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#8) danih válasza weiss (#7) üzenetére


danih
addikt

Hagyd... :)

[ Szerkesztve ]

(#9) PistiSan


PistiSan
addikt

Energiaitalt eddig sem fogyasztottam, ezután sem fogok.
Nagyon tetszett a bemutató felépítése, magyon ötletes volt, a végén zavart csak a rángatózó GPS az autoban, de a többi kifogástalan.
Nem mondom hogy veszek rögtön egy ilyet, de jól bemutattad, és köszi a munkát, jó volna több ilyet is látni. :DD

(#10) MrPetya19 válasza PistiSan (#9) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem az út hibája

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#11) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

További képek, infók érdekelnének arról a Golf 1-ről! :D Még mindig jók ezek a cuccok, nem merülnek le hamar és gyorsabbak is, mint telós társaik.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12) Silentfrog válasza G@bi90MR (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

A Voda smart minim 2.5 órát ment magas fényerővel Sygic navigációval.Ez több mint a főváros -Szeged vonal.
Pedig ha jól emlékszek csak 1400-es akku van benne.

Amióta normális méretű,és sebességű telefonok vannak nekem 2 Navon navigációm pihen a szekrénybe használatlanul.
A múlt nyáron bár magunkkal vittük Horvátországba a teljes európás navigációt egyszer sem használtuk csak a telefonokat használtuk 2700 kilométeren át.
Egyszer sem fagyott le vagy késett.

[ Szerkesztve ]

(#13) dgabor80


dgabor80
tag

Eddigi Garmin-jaim sosem okoztak csalódást...ez is jó kis cucc! :C

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#14) RaZroX


RaZroX
addikt

Minden elsimerésem a fáradozásért ! De számomra nagyon erőltetett lett a videó stílusa.. végül végig sem néztem :F Minden esetre köszönjuk a tesztet!

This is the way

(#15) tvse1995 válasza G@bi90MR (#11) üzenetére


tvse1995
senior tag

Engem is érdekelne a golf meg a fixi is. ;)
A teszt nem volt rossz, csak kicsit erőltetett vagy nem is tudom. :)

(#16) Zsolto


Zsolto
őstag

Nekem tetszett a teszt, ráérős volt és szórakoztató, érthetően és mégis a lényegre törően mutattad be a cuccot. Köszi! :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#17) 14adam válasza G@bi90MR (#11) üzenetére


14adam
addikt

Támogatom,a g1-ről még jöhet kép. Nekem is van egy :))
szerk:jó rövid váltó lehet benne

[ Szerkesztve ]

(#18) vellerd


vellerd
tag

Nekem tetszett. kicsi és viszonylag "olcsó" eszköz.

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#19) Dexar007


Dexar007
veterán

Ezeknek mi ertelme van?
En elvagyok egy mezei google maps-el is ami alapbol rajta van szinte minden "okostelefonon".

Give me your cum,bull!

(#20) Jonesy84 válasza Dexar007 (#19) üzenetére


Jonesy84
tag

Ez offline navi, ha külföldön is jársz akkor a gmaps elég drága mulatság. Sokan jobban szeretik, ha a navigáció célhardveren van és nem a telefonjukat kell használni erre.

(#21) embe


embe
nagyúr

Tetszett a teszt stílusa. :C Csak a vége volt olyan - legalábbis nekem úgy tűnt - mintha nem lenne befejezve, mintha hiányozna a vége.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#22) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nekem kicsit modoros a videó, de jó kezdeményezés. Kicsit még faragni kell a koncepción. Majd a következő.

(#23) Chaser válasza Jonesy84 (#20) üzenetére


Chaser
titán

Ez meg csak itthoni térképes elvileg. Van egy nokia 520-am, gyári navival, sztem lazán olyan jó mint ez vagy inkább jobb, nem akad, nem bohóckodik, elég sok mindenre jó a teló telefonáláson kívül is. 4" IPS, nem két órás navi üzemidő..ezeknek mi értelme van, vesz ilyet még valaki? Ha csak navira használom is a telót bőven megéri, ww térkép +5000ft, ehhez a modellhez nem jár. Mo. az benne van alapból. Pillanatok alatt van jel és útvonal, akár menet közben is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) PistiSan válasza Chaser (#23) üzenetére


PistiSan
addikt

Én a tabletemről szoktam navigálni, mert a telóm még nem ismeri a Glonasst, de van sok ismerősöm főleg idősebbek közül akik vesznek egy ilyen kütyüt, mert 1 funkciót tud, azt viszont nagyon egyszerűen.

(#25) Chaser válasza PistiSan (#24) üzenetére


Chaser
titán

Ez se bonyolultabb, menüben heredrive aztán kész, vagy kirakni kezdőképernyőre. Offline ez is, 28k volt újan kártyával. Raktam rá matt fóliát, még ujjlenomyat sem látszik rajta, van benne gyalogos üzemmód, 2-3 másodperc és fog műholdat. Kb 1-3m-es pontosságú. Szóval nem értem az ilyen navik árazását, oké hogy vannak, kb feleannyit meg is érhet, de többet nem. Telóm navis üzemideje lehet olyan 8 óra biztos, de lehet több.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26) 8th


8th
addikt

Szép az a Golf. :)

(#27) Dexar007 válasza Jonesy84 (#20) üzenetére


Dexar007
veterán

Van mar offline navi kulfoldre is ha jol tudom.Egyebkent pedig a legjobb dolog eltevedni.Hol van itt a kalandvagy? ;]

Give me your cum,bull!

(#28) Zsolto válasza Dexar007 (#19) üzenetére


Zsolto
őstag

Te elvagy vele, de a telefonos naviknak van egy csomó olyan korlátjuk, amit egyszer-egyszer be lehet vállalni a kényelem kedvéért, de aki sokat használja (futár, taxis, doki, stb.) annak a telefon nem megoldás, a telót nem is arra találták ki, hogy napi több órán keresztül navigáljanak velük. Bejövő hívásnál is macerás (tudom, egyszer-egyszer nem gáz), de aki tényleg ismeretlen helyen, autópályacsomópontokban, bonyolult kereszteződésekben navigál, annak ez nem opció.

Aztán itt van még egy csomó egyéb funkció, amit a telefonos navik többsége nem tud (a HERE Drive és a Google kimondottan ilyennek számít), például:

-- Sávinfó
-- TMC (online vagy RDS alapú)
-- Köztes pontok beillesztése
-- Útvonaltervezés előre
-- Útvonaltervezés több célponthoz, majd az útvonal optimalizálása
-- Útvonalak elmentése

Viszont amiben nagyon jók a telefonok, a netalapú keresés, a forgalomalapú újratervezés (ebben főleg a Waze nagyon jó), és még sorolhatnám.

Szóval mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő navit. Akit bővebben érdekel a téma, az nézzen körül az aláírásomban szereplő oldalon ;)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#29) sien válasza Dexar007 (#19) üzenetére


sien
aktív tag

annál jobb érzés nincs, mint amikor hívnak amikor az autópálya lehajtót keresed. vagy amikor bemégy egy forgalmas belvárosba, és akkor kezd el valaki hívni.

(#30) Paci89


Paci89
csendes tag

Nagyon jó kis teszt video!!
"UP"

Privát üzit küldj ha kell valami, de érdemben senkivel sem tárgyalok telefonszám nélkül. Köszönöm.

(#31) Dexar007 válasza sien (#29) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat annak gratulalni tudok,aki az autopalya lehajtot is kepes elteveszteni.Tenyleg olyan baromi sok szokott lenni egymas mellett. :DDD (Mo-rol van meg mindig szo)

Give me your cum,bull!

(#32) pixelmester. válasza Chaser (#23) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

A kovetkezo teszt pont a nokia here drive lesz...
Amugy, h en is hozzaszoljak ehhez a mobilos temahoz, azert a celeszkoz az celeszkoz... De en is hasznalok a garmin melle egy okostelefont, amin fut a waze.
Egyebkent meg felhasznalo fuggo, h valakinek eleg egy okostelefon, de aki sofor/futar es napi 10 orat ul kocsiba, annak azert jobb egy rendes navi.

(#33) MrPetya19 válasza Chaser (#25) üzenetére


MrPetya19
addikt

De az csak egy országra jó.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#34) Chaser válasza pixelmester. (#32) üzenetére


Chaser
titán

Én nem vettem észre hogy rendetlen lenne, de nem is vagyok futár:) Biztos van ezeknek is létjogosultságuk, csak már az áron illene lassan faragni. Ahogy mondtad céleszköz, semmi másra nem használható. Egy hasonló értékű teló meg sok minden másra, ha épp nem is telefonnak van használva. Annak én se nagyon használom.

MrPetya19: 1-2 alapmodellnél igen, azoknál 4700ft-ért meg lehet venni a world wide verziót, többi modellben meg alapból benne van. Elvileg már az utód 525 is tudja, csak papíron nem, de letölthető a többi térkép is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) pixelmester. válasza Chaser (#34) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

A mobiltelefonok fotozni is tudnak, meg is megveszik a canon 1d-t ket millaert...

(#36) Zsolto válasza Chaser (#34) üzenetére


Zsolto
őstag

Azért ha megnézed, az áron az elmúlt másfél-két évben már megtörtént a faragás. Korábban egy TomTom, Mio, Becker, Garmin, Navigon stb. navi minimum 70-80e Ft volt, most viszont a két-három évvel ezelőtti kínaigagyi árkategóriában is kapsz Garmint (igen, a legolcsóbb, kicsi Garmin 16-18k körül van), és a Becker, TomTom navik is elcsíphetők 30k körül. Ok, a komolyabb modellek még mindig 50+ ezer Ft-ba kerülnek, de ott a szolgáltatástöbblet révén pontosan érthető is, hogy miért.

Én is sokat használom a telómat a városban (főleg a Waze miatt -- vallom, hogy Budapesten párja nincs), de külföldre például soha nem indulnék el csak egy telefonnal.Egyszer azt is ki lehet bírni, de nem arra való. Szerintem jelenleg a Becker a legjobb navi, főleg nekünk, Magyaroknak, hiszen egy portolt iGO fut rajta.

De hogy ne csak ajnározzam a célnavikat, évek óta morgok amiatt, hogy a navikban a hardver megrekedt a békebeli PDA-k szintjén, a 480x272-es kijelző és a végtelenül lassú hardver ma már nem állja meg a helyét. Főleg egy jobb mobil után elég kínos a PNA-kat használni, amiknél még mindig normális, hogy érezhető késlekedéssel reagálnak az érintésre, rezisztív a kijelzőjük, és hát az a felbontás sem használ a térkép látványának... Persze, a naviszoftver futtaásához elég ez is, de nyilván senki se bánná, ha gyorsabban terveznének, simábban fordulna el a kijelzőjük egy-egy kanyart lekövetve stb.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#37) sien válasza Dexar007 (#31) üzenetére


sien
aktív tag

no. és a belvárosra nincs hasonlóan frappáns észrevételed? vagy hamár Magyarországról beszélünk, olyan település felé haladva, aminek a közelében még véletlenül sincs internet? talán elképzelhető, hogy nem a te személyes preferenciáid a mérvadóak.

(#38) Dexar007 válasza sien (#37) üzenetére


Dexar007
veterán

Google maps-el is lehet mar olyat csinalni,hogy otthon betoltod az utvonalat,aztan pedig offline hasznalod.
Taxis,mentos,futar kivetelevel,szvsz folosleges.Pedig nekunk is volt anno,amikor meg talan az egyetlen okostelefon az iphone 3g volt.

Give me your cum,bull!

(#39) MrPetya19 válasza Dexar007 (#38) üzenetére


MrPetya19
addikt

Lehet, de nem itthon

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#40) sien válasza Dexar007 (#38) üzenetére


sien
aktív tag

tszvsz, erősen, ennyiben maradhatunk azt hiszem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.