Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ejj frescho, itt is csak a napellenzős dumádat nyomod :(

:R

(#2) psyho85 válasza bacsis (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

Nem tud új lemezt feltenni, ez van. :(

:DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) bacsis válasza psyho85 (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szó szerint évek óta a privát beszélgetéseink 90%-a erről szólnak :DDD
Végülis.. az is egy nézet, és az enyém is egy nézet.. ennyi :DDD
Örülök, hogy ezt most egy hangos műsorban is hallhattam tőle(tek) :R

(#4) BomiBoogie válasza psyho85 (#2) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nagyszerű, este meghallgatom frescho bácsit. :K :D

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Kíváncsi voltam, ezért meghallgattam. Sok mindent nem értettem benne, mert nem az én világom... De ezek az összehasonlítások a múlttal és az okostelefonokkal tetszettek. :C

Nem tudom, hogy mi a gond a hangminőséggel, mert nálam a gépen és telón is egyaránt megfelelő - mindkettőn a Chrome alatt néztem (bocs, hallgattam) meg a SoundCloud linken.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6) psyho85 válasza petipetya (#5) üzenetére


psyho85
aktív tag

Csak annyi, hogy nem olyan jó, mint az előző. 100 Hz alatt oltár brumm volt benne, mert ki kellett tekerni a gaint, benne van az utca zaja (pedig egy udvar hátsó része, mégis hallani az elhaladó autókat), frescho mikrofonja vette a teret mint őrült, annyira benne voltam, hogy ki kellett vágnom az ő sávjából azokat a részeket, ahol én beszélek (a gate nem volt elég). Ilyesmik, volt vele meló, hogy ilyen viszonylag elfogadható hangja legyen (hangtechnikus vagyok, vagy mi, erre ugrok). :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#7) Novai


Novai
tag

inkább ne beszéljen árakról az aki nem tudja figyelembe venni a nagy cégek összebeszélését, a mesterséges ár rögzítést, majdnem minden alkatrésznél eljátsszák ezt és sajnos csak usában szokták megbüntetni ezért őket

(#8) ricshard444


ricshard444
veterán

Most jutottam el oda, hogy az elsőt meghallgassam, jó, bár nem az én témaköröm, de mindenképp érdekes hallgatni, hogy a nagy fórumos nevek mögött valójában kik vannak :K

Vannak dolgok...

(#9) Novai


Novai
tag

játék élményről olyan embert kérdezni aki fps játékokat sorol fel? :D

(#10) psyho85 válasza Novai (#9) üzenetére


psyho85
aktív tag

Nemisigaz, nemisigaz, a Scorched Earth, X-COM, X-Wing nem is FPS! :P

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#11) Novai válasza psyho85 (#10) üzenetére


Novai
tag

túl hamar reagáltam

(#12) frescho válasza Novai (#7) üzenetére


frescho
addikt

Kicsit paranoid a hozzaallasod. A realitas az optimista (a piac mindent tokeletesen szabalyoz) es a paranoid (osszeeskuvo mamutok) kozott van. Jo par dolgot inkabb nem erintettunk, mert nem szerencses amikor raportra hivnak masnap.

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.