Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Erunosta


Erunosta
tag

Helló!

Szeretném a két éve írt címlapos cikkemet minimálisan módosítani. Új képet beilleszteni ami egyúttal a Címlap képe is lenne. Jobban illik a játékhoz mint az, ami most van. Anno nem tudtam erről (első címlapos írásom volt) és a szerkesztő választott egyet a cikkemhez a feltöltött képeim közül.
Kérdésem, hogy ilyenkor a cikkem addig lekerül az oldalról míg újra jóváhagyják azt?
Illetve készülőben van egy új cikkem is amit szeretnék ehhez a cikkhez kapcsolni, hivatkozásként.

A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#102) Pelican


Pelican
őstag

'a megjelenésre egy hetet is akár várni kell, ami miatt kérjük a türelmedet'

Nem akarok türelmetlennek látszani, de már hat hete várok az írásom megjelenésre, azóta már lassan elavul a tartalma, közben már elkezdtem írni egy másik készülékről is, de egy kis megerősítésre volna szükségem, hogy egyáltalán működik-e ez a rendszer, mert ha úgysem jelenik meg, akkor minek írjak bármit is.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#103) DarkByte válasza Pelican (#102) üzenetére


DarkByte
addikt

Az enyém is 1+ hónapos mostanra és még állnak előttem sorban. Picit furálom, hogy ilyen lassan vannak ezek kipörgetve. Mire megjelenik már nem lehet kapni a TV-t amiről írtam. :U

(#104) #89309696 válasza DarkByte (#103) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ráférne a bejegyzésre egy masszív átírás, mert valóban a fele se úgy zajlik le ahogy abban le van írva. Gondolom 15 éve mikor ezt megírták még így működött, csak közben 100x annyi cikk érkezik be és nagyon megváltozott a feldolgozási menet is.

Elviekben azért pörög lassan, mert így mindenkinek jut az első helyen homokozó az indexképes ajánlóban, legalábbis én ezzel tudom magyarázni logikusan, különben ki tudnának rakni egyszerre 5 cikket is, ha akarnának. Aztán lehet tévedek, a lapcsalád gondolkozásán sose lehetett eligazodni.
Mi szépen várunk, ti is vártok és vártatok, én is vártam 2 hónapot és mindenki előtte szépen kint díszelgett 1-2-3 hetet is, véletlenül pont az én cikkemnél sikerült egyszerre kettő cikket kiküldeni ami eddig nem történt meg a két hónap alatt, úgyhogy én 10 percnyi homokozót kaptam és már vége is van, letolt a következő cikk. Írtam emiatt, kaptam annyi engedményt a Logouton visszakerültem elsőnek, minden más változatlan. Írtam megint ez még mindig nem fair így, válasz semmi.

Mindenesetre köszönöm a lapcsaládnak, hogy megjelent, nekem fontos volt, a vélemény meg tudjuk, hogy egy záróizom.

(#105) #89309696 válasza #89309696 (#104) üzenetére


#89309696
törölt tag

Közben kaptam választ és a cikkek meg lettek cserélve megfelelő sorrendre, így most minden rendben van. Tudom nem olvassa senki ezt a topikot, de nem akartam, hogy lezáratlan maradjon az előző hozzászólásom vége és így félreérthető maradjon.

A bejegyzés átszerkesztésére viszont továbbra is szükség lenne, mert valóban nem úgy megy ma már a cikkek feldolgozása, mint amikor ez meg lett írva.

(#106) V.Milán


V.Milán
tag

Kezd kihalni a topik...

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#107) Erunosta


Erunosta
tag

Most írtam egy újabb játék bemutató cikket. Közben megnéztem a folyamatban lévőket és látom, hogy 14 cikk van korrektúrázva és kiadásra vár, de egy hónapja semmi se jelent meg.
Ennyi cikk ilyen nagy időközönkénti kiadással...

Viszonylag új kis indie játék amiről írtam és szeretném itt megismertetni a játékosokkal minél hamarabb. Remélem nem kell egy hónapot várnom a megjelenéssel. Eddig ilyen gondom nem volt itt.

(#108) V.Milán válasza Erunosta (#107) üzenetére


V.Milán
tag

Ne aggód; mindenki vár... Nekem egy Júliusi hardverbemutatóm van a sorban, és most nov. közepe van :DDD. Mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, hogy hosszú ideig csak ő kapja a figyelmet.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#109) V.Milán


V.Milán
tag

Amúgy ha ezt olvassa a szerkesztőség; nem lehetne, hogy a cikkek mellé egy várható megjelenési dátumot is kapjunk?

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#110) joghurt válasza Erunosta (#107) üzenetére


joghurt
addikt

Idézet a cikkből: "a megjelenésre egy hetet is akár várni kell, ami miatt kérjük a türelmedet" :DDD

(Meg ugye a korrektorok sajnos még ebbe a mondatba sem értek ide. ;] )

A tej élet, erő, egészség.

(#111) Oldman2 válasza Erunosta (#107) üzenetére


Oldman2
veterán

Hol lehet látni a „folyamatban lévőket”?

(#112) Alusky válasza Oldman2 (#111) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog (1)

[link]
Itt vannak.

Átlagosan havonta 2-3 cikk jelenik meg, de ezt nem egyenlően elosztva, hanem általában 1-2 hónap szünet után 4-6 cikket kiadva egyszerre, valami hasonló a rendszer. Ez régen is így működött.
3.6 röntgen, nem jó, de nem is tragikus.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#113) Oldman2 válasza Alusky (#112) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszönöm!
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.