Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Samus


Samus
addikt

Akkor válaszolnék mindenkinek.
Először is köszönöm a nyelvtani helyesbítést, javítom.
Következő az átalakító. írtam, hogy semmiféle átalakító nem kell, a jobb oldali speakerből jön ki a 3.5" zöld színű dugóval ellátott jack csatlakozó, ami az elsődleges bemeneti forrás. Ezen kívül mint írtam, van még ugyanezen a spekaeren egy AUX jack, és a mélynnomón a pár RCA. A külföldi teszt (kettő is) írta, hogy nincs jack csati, kell venni RCA->jack átalakítót...Viszont a sistergésről, búgásról semmit sem írtak. Számomra is szomorú, én megoldottam annyival, hogy mindig be van dugva a gépbe, ilyenkor halkan lehet hallani, igazából egy méter távolságból már ez sem hallattszik. nem értem miért nem lehetetett egy zavarszűrőt beépíteni a tápba (biztos nem a bemeneti jel a hibás, mert fejhallgatóval nincs ilyen effektus, sőt, szettbe dugott fejhallgatóval sem hallani...). A kapcsoló pedig ilyen, sajnos tényleg nem a legjobb, bár engem nem zavar, mert én a gépen fixen hagyom a hangerőt (50%), és a speakeren állítom. Igyekeztem olyan dolgokat kiemelni, ami nem általános, úgy látom elértem a célom, és sikerült egy megfelelő minőségű bemutatót összehoznom.
Köszönöm mindenkinek, aki olvasta, esetleg segített és/vagy magyarázatot is adott :R

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.