Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) woker válasza WISHENSEN (#15) üzenetére


woker
aktív tag

Ezt az üvegpad kihül, hangos dolgot de sokat hallottam már :) Évek óta azt használok, valóban van hangja, illetve csak volt, egészen addig a pillanatig amíg fel nem nyaltam az egerem tappancsaira a teflont. A pad le(ki)hülése legfeljebb az elején zavaró, ha elkezded használni akkor gyorsan átmelegszik és tartja az üzemi hőmérsékletet (eddig még nem kaptam ínhüvelygyulladást pedig sokat használom).

Egy jó tanács azoknak akik ódzkodnak az üvegpadoktól az áruk miatt: Látogassatok meg egy üvegest és kérdezzétek meg van-e savmaratott (ez a [tükör]sima felületű, teflonnal úgy csúszik mint szappanos hal egy vödör takonyban, ahogy mondani szokás, továbbá nagyon kis hajlandóságot mutat a "zsírosodásra") illetve aki az érdesebb felületet szereti kérdezzen utána a homokkal fuvatottnak.

Az előnyei: olcsó (nem kell a márkanevet megfizetni, én valami nevetséges 1200-1300 Ft-ért csináltattam, 280*3x0 méretűt), egyedi méretre készül (míg a boltiaknak fix a méretük. Továbbá nem szokása kopni mint a más anyagokból készülteknek, tehát rendkívül tartós. Amennyiben lehetőség van rá akár több féle vastagságban is készülhet. A karbantartása meg egyszerű, vizzel vagy vegyszeres vízzel könnyedén lemosható.

A hátrányai: alap kiépítésben nem tartalmaz semmi csicsát (neon fény, márkajelzés, stb.) amivel fel lehetne vágni a haverok előtt. A pad elcsúszását megakadályozandóan szükség lehet valamilyen csúszást meggátoló anyag (pl 2 db egyszerű gumilapocska 2 sarokra) applikálása a padra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.