Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paperboy


paperboy
senior tag

Mondjuk úgy vagyok vele személy szerint, hogy ha billenytyűzet vagy egér kell, csak Logitech-et veszek, még ha olcsóbb árkategóriából is. Mondjuk az egerem nem volt annó a legolcsóbb típus (MX310), azóta a kb. 8 éve is nagy megelégedéssel használom, semmi baja nincs, leszámítva azt, hogy lekopott már a Logitech logo...

[ Szerkesztve ]

(#2) Bogyó bá' válasza paperboy (#1) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Másfél éve ilyen egeret (M90) használok (Tesco, 2400 Ft volt) és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Munka: (CAD) és némi játék (Crysis Warhead, Crysis 2). Nekem is bevált!

Ja igen: az egyik tappancsa valóban elveszett azóta...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én ennek az ikertestvéréröl az M100ról váltottam, ami formailag dettó ugyanez. Eleinte őrültem, de egy idő után rettenetesen megutáltam. Annyira kényelmetlennek éreztem és annyira nem esett kézre hogy a végén elajándékoztam. Szerintem a Logitech a felső szegmensben hasít, alsóbb régiókban lehetnek gondok. Nem az M100 volt az egyetlen relatíve olcsó logi, amivel meggyűlt a bajom...... :U

All→M8

(#4) attiati


attiati
veterán

2 éve ilyet nyúzok, teljesen kényelmes.

(#5) DemonDani


DemonDani
addikt

Nekem 7 éve van Logim, bár a marha drága árkategóriából, bár az is tény, hogy nekem egy éve rossz a görgő, nem lehet vele kattintani, de user error, én törtem el :DDD de addig folyamatos használatban volt az is netezés közben, szóval én így is meg vagyok vele elégedve, és legközelebb is logim lesz, bár már biztos nem a 10+ árszegmensből...

Köszönjük az irományt, használd egészséggel :K

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6) #97623552


#97623552
törölt tag

"Avagy mit tud ma egy átlagfelhasználónak szánt egér 2500 forintos árcédulával?" Semmit. Megfogod, oszt arrébb teszija kurzort. Ezt kár volt címlapra tenni, nem ér ennyit ez a rágcsáló izé.

(#7) Tutu7030 válasza DemonDani (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nézőpont kérdése, hogy mi a drága. Én rövid idő alatt(1 éven belül) 3 egeret is elkoptattam, mire rászántam magam egy "drágább" logitechre (M705). Akkor még a jelenlegi ár közel kétszeresébe került. És még bírja a kiképzést. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

A Logitechtől már vagy két tucat terméket vásároltam, olcsótól drágáig, és még soha nem csalódtam benne! :R

(#9) adam12221


adam12221
tag

Én egy Genius G500 -at vettem, 3000 forintért és nagyon tetszik! :D (2000DPI laser,menet közben váltható felbontás,súlyozható) Ez se egy csúcs egér,de bőőőven megfelel! :DD Főleg hogy 2 év gari van rá,és nem csak 1! :K

[ Szerkesztve ]

(#10) sing1ep1ayer válasza #97623552 (#6) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem hát.

Egyébként kicsit körülnézett volna emberünk a Hardveraprón, akkor ennyiért bontatlan wireless Logitech egeret is kaphatott volna, legalább ilyen minőségű érzékelővel, nano receiverrel. Az sem tud persze többet, de legalább egy zsinórral kevesebb és talán picit szebb is, bár ez szubjektív.

(#11) Depidemic válasza #97623552 (#6) üzenetére


Depidemic
csendes tag

De most komolyan 2500 FT-t elkérni egy 3 gombos egérért szerintem pofátlanság, bár lehet itt a doboz, papír és kábel került annyiba a többit ingyen adták. :D 900 FT lenne azt mondom oké... :D Ennyi pénzért azért látni sokkal okosabb és normálisabb egereket is. Vagy csak túl régen vettem egeret és ennyire felment az áruk...

(#12) cellpeti válasza Tutu7030 (#7) üzenetére


cellpeti
veterán

tegyük hozzá akkor jótt kaptál ki, mert Logiéknál az M705 elég gyatrára sikerült :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Én inkább azt szeretném megtudni, hogy ez mivel jobb, mint a media marktban kapható 990 ft-os egér? És ha nem jobb, akkor miért éri meg 2,5-ször annyi pénzt kiadni érte? :)
(Annak 800dpi az érzékelője)

(#14) siti


siti
senior tag

a két vezetékes vezeték nélküli mx1000 után lett egy ilyen. nagyon bevált.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#15) Stalki


Stalki
csendes tag

Valaki megtudná mondani mi a különbség az m90 ès az m100-as között. Köszi.

(#16) callmeakos válasza Stalki (#15) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a görgővel való oldalra lapozhatósági lehetőség. Gondolom én.

All→M8

(#17) csabiks válasza #97623552 (#6) üzenetére


csabiks
senior tag

ezért kár volt ide írnod.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#18) Paci. válasza adam12221 (#9) üzenetére


Paci.
tag

Némáán, bukszáspatkány :)

Használd egészséggel sokáig. És aki kérdezte mi a difi a noname ezer forintos, és egy ilyen között, kb az hogy míg a mezei pocokból elhasználsz ötöt, ilyenből egyet(se). Én is mindig ilyesmit vettem és nem a normál használattól mentek tönkre, hanem angry user error következtében :D

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#19) adam12221 válasza Paci. (#18) üzenetére


adam12221
tag

Bukszáspatkány?!? Ez nagyon tetszik! :DDD :C :DD

(#20) Tutu7030 válasza cellpeti (#12) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nehogy leírd, hogy milyen hibái vannak, mert akkor tuti, hogy mindig azt fogom figyelni! :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#21) Kobak77 válasza Paci. (#18) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Bizony, ha vkinek ez is szempont, akkor ennél a márkánál jó helyen van. Az első egeremet kb. 2009-ben cseréltem le egy szintén Logitech árban kb. ilyen árfekvésű egérre. Megy máig. Igazából a régi is, csak már kellett a görgő, meg az usb-s csatlakoztathatóság. A MouseMan '92-től szolgált nálam, PS/2-es csatija van, de adtak hozzá 9 tűs és 25 (!!!) tűs soros porti átalakítót is :).

(#22) Paci. válasza Kobak77 (#21) üzenetére


Paci.
tag

Soros csati rulez! ;)
Ha egerntyűt kell venni olcsón jót,én is logit vagy géniuszt szoktam javasolni.
Mondjuk eszement terveim közt szerepel egy kínai gamer egeret szerezni, ha esetleg valóra váltom megírom ide ;]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#23) Kobak77 válasza Paci. (#22) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Na de a 25 tűs soros csati már akkor (1992-ben) ritkaság volt! Mondjuk a 9 tűs viszont évekig az elsődleges csatlakozási felülete volt az egérnek.

(#24) randras


randras
veterán

Nekem Logitech M310-em van, egy éve kb. A görgő görget, de sajnos kattintani csak egyszer-egyszer tudok vele egy ideje. :O Ez garis gond? Szoftveres hiba nem lehet igaz?

csabiks: De igaz.

[ Szerkesztve ]

(#26) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Én most egy Logitech M175-öt használok, és teljesen meg vagyok elégedve vele! :D
Csak az a baj, hogy a Logitech logó már most elkezdett kopni.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) Kube válasza sz.balazs.95 (#26) üzenetére


Kube
senior tag

Méretéhez képest elég jól megoldották hogy kézre álljon, a logo a legkevesebb :) addig nincs gond amíg csak az kopik le.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#28) shiftac


shiftac
aktív tag

Fél éve nyúzom, tökéletesen működik, bár örülnék, ha a görgő nem kattogna görgetéskor. cs 1.6-hoz használom elsősorban, tökéletesen érzékeny és az xp is szereti. Szóval csak a megszokott Logitech minőség, remélem, hogy még sokáig bírja, mert lecserélni nem akarom. :C

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.