Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) mirtex


mirtex
csendes tag

Jó kis írás lett.

Nekem is ilyen egerem van, és egy dolgot hiányolok a leírásból.
Az üzemidőt!
2 Db Duracell elemet adtak hozzá, és a Setpoint szerint vagy 1000 napig bírja az egér velük.
Ezt az ember nyílván szkeptikusan fogadja.
Nálam 2-3 hónap nyüstölés után 897 napot ír a SetPoint, szóval egész pontosan becsüli az elemek élettartamát.

Viszont az optika elhelyezkedése rettenetes. Azontúl, hogy szokást igényel, a rövid, gyors és pozícionálást igénylő helyzetekben rendszeresen cserben hagyhatja az embert (Pl Bejeweled Blitz).

Az alkalmazásváltó 5. gomb meg érdekes. Nekem teljes képernyős játéknál nyomódott meg először (addig nem is tudtam, hogy van ott gomb), kilépett a játékból, majd ki is nyírta az exloprert (nem a böngészőt, hanem a process-t). Azóta ki van kapcsolva a gomb.

Összességében egy jó egér, világbajnok üzemidővel, szokatlan fogással, és rossz precizitással.
Most már tudom, hogy a lézer pozíciójára is kell figyelni vásárlás előtt. Logitech-től kicsit többet várna az ember...

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.