Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

most kövezzetek meg, de nem hinném hogy ezek bármivel többet tudnának mint egy WMO 1.1 amit ebayről 5k alatt megkap az ember :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2) snecy20


snecy20
veterán

A gyakorlatban a gémernek titulált egerek a legócskábbak, és ez majdnem minden márkára igaz.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez a g402 nagyon jonak tunik.

(#4) mike710 válasza snecy20 (#2) üzenetére


mike710
aktív tag

Ühüm :D Valami érv esetleg?

(#5) nyunyu


nyunyu
félisten

Mint korábban említettük, a G402 formája nem a közvetlen elődre, a G400s-re vezethető vissza – ami anno tíz évvel ezelőtt MX518 néven látta meg a napvilágot és máig etalonnak számít

Jo lesz az 12.5 evnek is, elvegre az MX518 a 2002-es MX500 negyedik-otodik rancfelvarrasa, ahhol fuggoen, hogy a piros es a kek MX510-et egybe vagy kulon szamolom.

MX518 az egyertelmuen ket kulon rokabor, elvegre ket generacioja kozott nem csak fenyezesbeli kulonbseg van, hanem a 2. generacio ujabb szenzort kapott, meg teljesen atterveztek a hasat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) snecy20 válasza mike710 (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Volt egy pár gémer címszó alatt futtatott egerem az elmúlt 7 évből, és nagyon kevéssel voltam megelégedve. Azt hittem köztudomású, hogy a gamer megnevezés csak nagyritkán korrelál a kimagasló minőséggel...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) Gomez86 válasza FireKeeper (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Mennyit játszol egy nap olyan játékkal amihez tényleg kell egér? Mert ettől függ. Ha semennyit, meg "2-3 naponta belépek egy kört futni akkor WMO több mint tökéletes neked. Ha a napi FPS futásod 2-3 óránál több akkor (akkor nem tennéd fel ezt a kérdést) jönnek be azok a dolgok ahol a pici apróságok is sokat érnek.

(#2) snecy20

Végre hogy megjöttél is ideböfögted ezt. Köszönöm és köszönöm mindenki más nevében is akin ezzel segítettél.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) dobragab


dobragab
addikt

Pár kisebb tévedést találtam.

A G5 formája nem a G500(s)-re hasonlít, hanem teljesen megegyezik az MX500 - MX510 - MX518 - G400 - G400s szériáéval. Annyi az össz különbség, hogy a görgő mögötti gombok kicsit mások, és a görgő előtt nincs gomb, valamint a v1 esetében a hüvelykujjnál csak egy gomb van. (A v2-nél ott is 2.) A formája a gomboktól eltekintve teljesen ugyanaz.

Az átlagos hossz biztosan nem 130-140 mm. Ajánlott gamer egerek közül csak a G502 (131 mm) és a G402 (136 mm) lóg túl a 130 mm-en. A G400s és társai 130 mm-esek, és elég nagynak számítanak. A Razer Deathadder is "csak" 127 mm-es, pedig az fogásra baromi nagy, csak tenyeressel vagyok képes megfogni.
Az átlagot mondjuk 125 mm-re tenném.

A G402 szenzora egyértelműen "elit érzékelő", a gyorsulásmérővel ellátva. Semmivel sem rosszabb a PMW3366-nál, vagy a PMW3310H-nál, egyáltalán nem érezni a váltást. Emberi karral egyiket se lehet kiakasztani, a G402 perfect control-ját még nem érte el senki :D

Egyébként jó a cikk, a G402-t tudom ajánlani, itt fekszik a padomon.

A görgőjénél azt a súrlódást egyáltalán nem érzem, de tudom, miről van szó, a G100s-em tényleg olyan.
A görgő lenyomása tényleg elég nehéz, bár elég hamar hozzászoktam. A Roccat KPM görgőjének lenyomásánál sokkal jobb, azt én nem tudtam megszokni.
A három hüvelykujj-gomb elhelyezése tényleg kicsit szerencsétlen, kényelmesen, fogásváltás nélkül max. 2 érhető el.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#9) dobragab válasza snecy20 (#6) üzenetére


dobragab
addikt

Itt fekszik az asztalomon: G402, G400s, G100s, G400, MX510, DA 3.5G, DB 3G, Razer Mamba, 2 db WMO, Microsoft Optical Mouse Blue, Roccat KPM, SS KinzuAdder, Gigabyte GM-M6800. Egyiknek sincs baj a minőségével, pedig ezek közül 8 tuti gamer-nek van kikiáltva.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#10) dobragab válasza FireKeeper (#1) üzenetére


dobragab
addikt

A WMO-val van pár kisebb baj. Egyrészt high-sens játékosoknak kevés a 400 dpi. Másrészt a nagyon low sens gamereknek kevés az 1,5 m/s körüli perfect control speed. Harmadrészt van, akinek hiányzik róla néhány gomb, pl. böngészésre imádom az oldalgombokat. Mindezek ellenére valóban egy igen jó egér a mai napig. Azonban ár-érték-arányban a G100s ebay-ről szerintem veri, 5,5k körül van.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#11) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sok a pontatlanság.

- Ezek sem árban, sem tudásban nem kozépkategóriás egerek

- Komolyan tetszik gondolni, hogy 3 LED elhagyásával olcsóbb lenne az egér? :D (AZ MCU egyébként alap, szóval azt nem tudnák kispórolni)

- A MX518 formája valójában az MX500-nál kezdődött...

- Tessék megfogni a G402-t és G502-t aztán utána próbáljon olyat leírni, hogy ~ugyanolyan. A két egér teljesen más fogásra és méretre is. Leírja, hogy nem kaptak G502-t de vaktában össze tudja hasonlítani? Na, ne már.

- A G302-nek van olyan görgője, mint a G402-nek. Mivel ugye a G402 előbb jelent meg, csak a bemutatás sorrendje nem a megjelenés időrendjét követi. Egyébként a G402 brutálkemény gorgő klikk-jéhez képest a G303 görgőjének lenyomása felüdülés. Itt erősen javított a Logitech.

- "mert bár kínaiak az Omron mikrokapcsolók, így is sok-sok lenyomásra vannak hitelesítve" Aranyos mese, aztán majd amikor elkezd pár hónap után duplaklikkelni úgy nagyjából 300 ezer kattintás után, akkor rákérdeznék, hogy ki "hitelesítette" ezeket a kapcsolókat. A japán Omron-ra ráírt 1 millió kattintás 2-3x tovább bírja. Hogy is van ez akkor? :D

- "A kerék fokozatai jól elkülöníthetőek, mozgása viszont olyan, mintha valamihez nem tervezetten hozzásúrlódna." Ez tervezetten ilyen mindegyiknél. (G402, G302, G303)

- "Egyedül akkor érhető el pontatlanság a G303-zal, ha valami eszelősen nagy felbontásra, mondjuk 8-10 000 dpi-re tesszük, de ezt sem az egér, hanem kezünk remegése és finom korrekciói okozzák majd." Nem az egér lesz pontatlan? Persze, a jitter-t az ember keze okozza igaz? :D

- A G303 LOD-ja baromi alacsony, messze alacsonyabb, mint az AM010-nek. A talpak meg a szokásos "meh" kategória.

- "Szépen dolgoznak a G402 fő gombjai, itt is van rugós előfeszítés" Aha, nincs. :D Ez a G302-nél debütált.

- "A görgőn viszont érezni, hogy még a G300-asok előtt tervezték. A mozgása hasonló, jól elkülönülnek az egyes fokozatok, illetve kissé súrlódik, de nagyon kemény az alata lévő gomb." Igaz, hogy előttük tervezték, viszont nem a görgő alatti gomb a kemény, hanem a tartó műanyag szerkezet, amivel az egész görgőmechanika a felső burkolatra van erősítve. Szétkapva egy sima ~75 gf tactile switch-et találunk. A műanyag feszegetésével könnyíthető a görgő lenyomása, de ehhez nyilván szét kell szedni az egeret.

- A G402 kábele baromi merev, talán a legmerevebb, amivel eddig találkoztam.

- G440 egérpad hamar kopik, senkinek nem ajánlom, aki sokat használja az egeret. Ez a pad nem játékosoknak van.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#12) SP!T válasza dobragab (#10) üzenetére


SP!T
addikt

WMO-val nekem csak 1 bajom van. A görgője. Ha az olyan lenne, mint a Roccat KPM-nek, egy álom lenne. :) Bazi sok egeret próbálgattam és nekem nincs ennél kényelmesebb egér. Bár az ASUS ROG Sica-t most tervezem kipróbálni, de kétlem, hogy kényelmesebb lenne.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Már megjelenése idején sem tudott meggyőzni a Logi az új szériájával, még a G402-vel sem. A formája még rendben volna, de ez a gémőr design meglehetősen fantáziátlannak tűnik (IMO, vagy csak nem az én ízlésem :U ), de erre a cikkben olvasható keletkezésének a leírása magyarázatot is ad.

A hozzám legközelebb még mindig a G400s áll, forma és ficsőröket tekintve (kell a 8 programozható gomb :K ), szerintem az eddig a legjobb egerük. Ebbe mehetett volna a G402 technikája és megvan a tökéletes egér. Persze nyilván ez nekik hosszú távon nem túl kifizetődő, ki venné meg akkor a következő szériát?!...

(#14) Scofield007


Scofield007
csendes tag

Szerintem nagyon jó cikk lett, sallang mentes. Sok olyan dologgal találkoztam benne, ami ismerős volt, mielőtt a Logitech egér mellett döntöttem.
Jelenleg G402-es egeret használok, nekem tökéletes. Volt szerencsém kipróbálni több olcsóbb egeret, (Hama, Trust, A4Tech, Modecom stb...) nekem azok fogásra nem tetszettek, kényelmetlenek voltak (tenyeres fogásom van).
Nekem eddig a G402-es a legjobb egerem, legtöbbször FPS játékokhoz használom. Véleményem szerint a Fusion Engine kicsit parasztvakítás, olyan gyors mozdulatot FPS játék közben nem igazán lehet megtenni, hogy a szenzor ne érzékelje, ha igen, azt viszonylag extra alacsony dpi mellett úgy kell rángatni az egeret, hogy az asztal lapját már szinte felszántod. Szerintem a 4000 dpi FPS játékokhoz elég.
Köszönöm a cikket, szép napot! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#15) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

A 402 nagyon tetszik, lassan idő szerű lenne váltanom, az első forgalomba került Razer Deathadderem és steel series Qck egérpadom van, nagyon elégedett vagyok, viszont néha már dupla klikkel a görgővel kattintás, ami elég idegesítő tud lenni böngészésnél viszont így 10 év probléma mentes használat után bátran állíthatom, hogy megérte az árát. Vagyok annyira elégedett, hogy még egyszer ezt vegyek tényleg kiszolgálta a gamer időket cs, q3, cod, mindent túl élt. Már a 3. számítógépemen van rajta, kollégiumi időket is átvészelte.

Van annyira jó a 402, hogy bátran válthassak rá? Mostanában már csak koca játékos vagyok, kis GTA V, esetleg TF2 vagy Left 4 Dead. Heti pár óra játék, viszont mindenképpen minőségi egeret szeretnék. Nem gyűjti nagyon a burkolata a szennyeződéseket, mint az első generációs DA oldala?

(#16) dobragab válasza jaffa 2843 (#11) üzenetére


dobragab
addikt

A G100s kábele annál is merevebb, meg a DB 3G-é is.

Az előfeszítős hibát észrevettem olvasás közben, de írásnál már nem emlékeztem rá.

Kövezzetek meg, de a G402-nél egyáltalán nem érzem azt a súrlódást. G100s-nél igen, nem is tetszik :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#17) gtamate2


gtamate2
veterán

Komolyan elkérnek már ilyen pénzeket a középkategóriáért és így néznek ki. Oké, nem azt mondom hogy csili-vilinek kell lenniük de ezek konkrétan az 1000 ft-os legolcsóbb egerek mellől nem tűnnek ki (a kábelen kívül). Elhiszem hogy spórolni akarnak de ez így valahogy nem oké, én biztos nem vennék ezek közül.
Amennyire annak idején eltalálták a G500-at, G5-öt, ahhoz képest egyre rosszabbak a designok.
Nem is értem hogy vesz.

FeRRaR1: Veszel pár japán omront és beleforrasztod, vagy megcsináltatod valakivel és kb még ugyan ennyit ki fog bírni az a DA.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#18) #72042496 válasza gtamate2 (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

A #11-ben azt írták, hogy ezek nem középkategóriás egerek.

Nem tudom, hogy ezek a mikrokapcsolók milyenek, de nekem az MX1000-emben levők máig jók, bár én alkalmanként játszom csak. Igaz, a bal gomb tavaly elkezdett duplakkatintani, de a WD-40 megoldotta a gondot. Ezt csak offban, nem biztos hogy releváns infó.

(#19) jaffa 2843 válasza dobragab (#16) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

G100s-nek merev, de a G402-é még vastag is. Igazából mindegyik rossz, de ~15 ezerért azért csinálhattak volna jobbat is.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20) dobragab válasza #72042496 (#18) üzenetére


dobragab
addikt

A kapcsolók elég rapszodikusan tudnak tönkre menni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#21) szebe válasza FireKeeper (#1) üzenetére


szebe
őstag

Volt WMO-m is, és IMO-m is. Utóbbit évekig használtam, csak a pár hete piacra dobott Zowie ZA sorozat "kedvéért" cseréltem le, de nem bántam meg :K Legalább a "híres" görgőbug nincs már többé :))

Logitech számomra eléggé eltűnt a G1, G3, G5, MX518 óta :U

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#22) tDr1v3r válasza szebe (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Számomra is. Talán még a G400 volt jó, de azóta elég khm a "gamer" lineupja... bár biztos van akinek tetszik ez az irány.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) Joci10


Joci10
őstag

Én nem vagyok egy túlzottan fogyasztói társadalmi ember, mert még mindig a jó öreg MX500-ast használom a kezeim között/alatt. :)
Jópár egérpad elkopott már alatta, de még bírja. A mikrokapcsolóknak volt már 'duplakattintásos' korszaka; de viszonylag hamar feladta (elég meggyőző tudok lenni, ha minden összejön :D). Most legutóbb a görgője volt kicsit háklis (nem volt hajlandó érzékelni a görgetést), de aztán egy röpke javítás után már jobb is, mint az elején volt. :)
Cserélni akkor fogom, ha már tényleg olyan állapotban lesz, hogy nem tudom már használni. Remélem, ez nem a közeljövőben lesz; de ha igen, akkor valami hasonlót fogok keresni (minőség tekintetében legalábbis).

(#24) #06658560 válasza snecy20 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha az embe ész nélkül vásárol, akkor igazad van. bár nem Logi termékek, de a Mad Catz egereim megjelenésük óta vannak meg, hiba nélkül mennek. Napi használat átlag tíz óra, heti öt nappal felszorozva.

(#25) #79335424


#79335424
törölt tag

Elnézést az OFF -ért! Látom, egy páran nagyon képben vannak egér témában! Bluetooth HID profilos "hanyattegeret" keresek. Androidos eszközhöz szeretném csatlakoztatni, adapter nélkül. "Normál" egérből pl. a Logitech m555b ilyen, de "hanyattegeret" sehol sem találtam. Köszi, ha van tipp és bocs az OFF -ért!

(#26) menpee


menpee
aktív tag

G400 után inkább feltámasztottam a nagy öreg MX518-at egy új kábellel és azóta is nagy megelégedéssel használom. A cikkből legalább kiderült, hogy nem kell még a váltáson gondolkoznom.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#27) Vanir válasza dobragab (#8) üzenetére


Vanir
veterán

Az AM010 kb. 4600 FPS-sel operál amúgy, ha minden igaz, OCN-n írta több tag is. Csak érdekesség képpen. :)

A G440 rommá kopik fél év alatt, abszolút júzlessz.

[ Szerkesztve ]

(#28) jocek91


jocek91
aktív tag

Ezekből maximum a G402 lehet kényelmes a formát elnéze. a másik kettő a kis kezű nőknek talán jó lehet de engem kifejezetten zavarna, hogy nem simul bele a tenyerembe a csúcsos forma miatt.

(#29) Vanir válasza jocek91 (#28) üzenetére


Vanir
veterán

Claw/fingertip gripre van kitalálva a G302 és 303.

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rosszak, de a jó kis kanámat nem adnám értük.

(#31) mike710 válasza snecy20 (#6) üzenetére


mike710
aktív tag

Persze mert nem a gamer szócskát kell keresni az ebay talalotknal,hanem a normális gyártók gamer vonalából válogatni. Egy Razer,Logitech,Roccat,Steelseries termékkel elég nehéz mellé nyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#32) Franklin válasza mike710 (#31) üzenetére


Franklin
addikt

Kimaradt a Zowie!

Aki még nem hallotta ezt a márkát, az nincs igazán képben a gamer egerek* területével.

(*gamer egér nem egyenlő azzal, hogy sok gombja van és világít)

[ Szerkesztve ]

(#33) nyunyu válasza mike710 (#31) üzenetére


nyunyu
félisten

Van meg olyan, hogy normalis gyarto?

Logitech az elmult 3-4 evben szemmel lathatoan razeresedik, mernokok helyett marketingesekkel terveztetik a termekeiket, mikozben az arazasuk elszakadt a termekek minosegetol/tudasatol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) mike710 válasza nyunyu (#33) üzenetére


mike710
aktív tag

Nekem 4éve van meg a Razer Imperatorom már akkor is 22volt egy gamer egér,szerintem most is akörül van.4évig használni egy egeret nekem elég "normális" :) Teflon talpakat rendeltem csak rá..

[ Szerkesztve ]

(#35) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Fél éve használok egy Logitech G602-t :) ha ne adj isten tönkremenne, akkor is megint ilyet vennék, pedig volt már pár egerem. Nappaliban tv-n tolom, szerencsére itt megtaláltam a vezetéknélküliség és a minőség kombinációját. Nem hiszem, hogy a cikkben lévők annyival rosszabb minőségűek lennének.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#36) L4mie


L4mie
veterán

502 nagyon jó kis egér, otthon pihen éppen az asztalomon, csak a görgője tré picit :P azt szokni kell.

*szívesen odaadom tesztelni ha utólag szeretnétek :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kb. 16 éve csak logitech egeret használok. :)

(#38) horky


horky
csendes tag

MX518 v2 - azóta jó mióta megvettem. Igaz a "festés" a hátán szegénynek megkopott, és nem a legszebb látvány,de funkcióját tekintve tökéletes. Egy G400s van talonban,ha esetleg feladná a matuzsálem 518-as.Akkor vettem mikor 40%-os akciózás volt,akkor kb megérte,mert nagyon el volt szállva az ára.Azért is vettem meg,mert gondoltam,hogy a kövi generációs már nem ez a forma lesz -ami mint látom be is jött -,és a kezem nagyon ráált már erre . Igaz mostanában nem annyira van használva, az első 5-6 évben igencsak izzadtak a gombjai :D

(#39) BaLee válasza horky (#38) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az én MX518-asom is már lassan 6 éves de még mindig üzemel, fel van adna neki a lecke mert az elődje (Logitech dualoptical) 10 évig húzta.

(#40) Vanir válasza horky (#38) üzenetére


Vanir
veterán

Azóta volt egy G400 meg egy G400s, ami ugyanaz a forma. :) Ez a G402 már nekem sem a bejövős kategória kinézetre meg fogásra.

(#41) CoDWaW07 válasza snecy20 (#2) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Azért az nem mindegy, hogy tényleg valami minőségi Gamer egér, vagy pedig valami 2-3 ezres átlagos egér "gamer" címmel csúfolva :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#42) tipuka válasza FireKeeper (#1) üzenetére


tipuka
addikt

nekem IMO-m volt, meg most megint, és még remélem lessz is. :D

(#43) Redneck


Redneck
veterán

Logitech G400-am van, 3 éves. Imádom, sosem cserélném le, de ha muszáj lesz remélem lesz hasonló forma. Ez a G402 egyelőre nem győzött meg külsőre, túldizájnzolt futurisztikus a formája. Igaz nem fogtam még ilyet sehol és az dönt...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#44) kpal


kpal
veterán

402 pár ezrest zuhanna baráti lenne.

(#45) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Vettem ma egy 402-est. Az első benyomások, kezdem a rosszal, igaz, egy van csak: az egér orrából nem vezeték, hanem vasbeton-kötöző drót áll ki. Merev, mint a fagyott kutya lába. Eddig vezeték nélküli Logitech egerekkel bénáztam (M235, M325), a Far Cry 4-ben olyan pontos az új egér, hogy ihaj. Rettenetesen megdobja egy jó beviteli eszköz a játékélményt.

Súlyra könnyű, nekem mondjuk nem áll teljesen kézre, mert claw-ban játszom, és az ujjtámasz miatt nem olyan jó a jobb egérgombra rátapintanom. Nekem a görgő érzékenysége, és lenyomási ellenállása is tetszik, a rádiós egrek görgője egyszerűen túl légies volt, a gránát, kés, stb. kiválasztása az FC4-ben eddig nagyon nyögvenyelősen történt. Errefelé most nyári akcióban 40 fontért mérik (Maplin, PCWorld), nem mondom, hogy olcsó, de minőséginek tűnik. Az érzékelőjére nem tudok rosszat mondani, a SteelSeries vászon padommal is nagyon egymásra találtak. Tapintása kiváló, a pulzáló G logó szerintem csicsa, de minden cuccom visszajelző LED-jéhez passzol :)

Az extra gombokkal még nem törpöltem, és talán nem is fogok, de elférnek rajta, és nem zavarnak.

Jó cucc, na.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#46) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Imádom a Logitech termékeket, még a design is tetszetős, de egér szinten valahogy mégiscsak maradok a SteelSeries-nél :U

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.