Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hangminőség a 930 szintjét megüti? Kösz egyébként a tesztet.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2) chris0000 válasza F.B.I. (#1) üzenetére


chris0000
őstag

nekem volt g930am évekig,aztán már nagyon kiváncsi voltam az új g szériára,főleg,h dts-x került bele.
nekem g633am van és ég és föld a különbség a két füles között.
a dts-xet mikor bekapcsoltam nah mondom ez kell nekem...végre vannak mélyek,igazi mélyek...és nagyon dinamikusan szól kis hangerőn is.üdv.

(#3) Devilstudio


Devilstudio
tag

Mi a különbség a
G933
G633
G533
között?
Az áron kívül. 😁

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

G35 szebb
De jó lenne már valami asszonynak hogyha későn akarunk filmezni akkor ilyennel nézzük ketten egy egy fejhallgatóval és ne zavarjuk a többieket

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) #21346560


#21346560
törölt tag

Fejhallgató nélkül a hangszórók az alapértelmezett eszköz?
Fejhallgató használatakor meg gondolom azt állítottad be annak?
Nálam így van, és autómatikusan átállítja...

[ Szerkesztve ]

(#6) gabipaci


gabipaci
addikt

(#1) F.B.I.
Szia. Egyértelműen igen. Amióta elkezdtem a cikket írni, szinte mindent megszoktam már vele kapcsolatban. Majdnem mindent. Ami elsőre nem tűnt fel, hogy nehezen találom meg a kikapcsoló gombot. De majd megszokom azt is :)

(#3) Devilstudio Design, meg szolgáltatás, csilli villi világítás, meg gombok száma. Amint írtam is, én az egerekben vagyok érdekelt, arról meg nem írok. Azért, ha vennem kellett volna, valószínűleg a G633 lenne, de csak a kinézet miatt :)

(#5) Runo
Sajnos nem így működik. Pedig akkor ezek szerint megoldható lenne. Itt hiába kapcsolom ki, nem lesz leválasztva. A gaming szoftverben azonnal látszik, hogy ki lett kapcsolva, de a lejátszóeszközökben sajnos ott van , mint "kész" elérhető eszköz.

Logitech hardware tester

(#7) chris0000 válasza Devilstudio (#3) üzenetére


chris0000
őstag

a g933 vezeték nélküli 7.1 úgy mint ahogy a g930 is
a g633 vezetékes 7.1
a g533 ra meg itt a teszt

(#8) gabipaci válasza chris0000 (#7) üzenetére


gabipaci
addikt

G633 vezetékes? Nem is figyeltem. Akkó' nem kell :)

Logitech hardware tester

(#9) chris0000 válasza gabipaci (#8) üzenetére


chris0000
őstag

jah nekem is az van...930am volt előtte,féltem is,h ez meg vezetékes és mennyire fog zavarni,de a minőség miatt elnéztem ezt.sokkal jobb mint az előző széria...a dts-x az odabasz.:)

[ Szerkesztve ]

(#10) spanglee001


spanglee001
addikt

lyónapot, a mikrofon problémát úgy sikerült megoldani, nekem és pár g633 tulajnak, hogy régebbi LGS szoftvert kellett feltenni, hogy a legújabb firmwaret rá lehessen tenni a fejhallgatóra, mert a legújabb LGS szoftver nem látta a legújabb firmwaret wtf. Azóta kijött pár LGS lehet javítva lett. Tehát néznék egy firmware frissítést a legújabbra ha lehetséges azon a fejesen is, aztán remélkedni, hogy nem némul el a miki, volt akinek a miki zajszűrés kikapcsolása is segített, nekem is ki van kapcsolva. Az alapértelmezettség, igaz nálam vezetékes van, de ha bekapcsolom a projektort akkor azon jön a hang, ha kikapcsolom visszaáll a fejhallgatóra. Viszont, ha bekapcsolom az optikai kábelen csatolt hangeszközt, azt már manuálisan kell alapértelmeznem hogy szóljon.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#11) gabipaci válasza chris0000 (#9) üzenetére


gabipaci
addikt

Vezetékes nálam nem fér el a házban...

Spanglee, az alapértelmezést értem, de ahogy leírtad, nálad pont fordítva van. Tehát a projector írja felül a Logitech hangeszközt. Nekem úgy kellene, hogy az 5.1 szóljon alapból, de ha bekapcsolom a fülest, az írja felül az egészet.
Ha alapra állítom a fejhallgatót, és kikapcsolom, akkor csak csend van, nem kapcsol a másodlagos lejátszóra.

Logitech hardware tester

(#12) gerenda110


gerenda110
aktív tag

nekem is g930am van, és imádom:)majd ha megdöglik váltok:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#13) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Volt Logitech 930-asom, után jött egy Steelseries h840 igazából ezt tekinteném az egyik egyetlen igazi Wireless gamer fülesnek, mivel 2 aksid van amit cserélgetni kell soha nem kényszerülsz kábeles üzemmódra (ami nincs is benne).

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#14) gabipaci válasza Feruendios (#13) üzenetére


gabipaci
addikt

Ebben is cserélhető az akku, akkor már kettő igazi gamer fejhallgató létezik? :)

Logitech hardware tester

(#15) Chrys_


Chrys_
addikt

Ez egy kiherélt G933.

@Runo: G933-nál ez nem megy sajnos, ott az adapter ugye folyamatosan megy USB-n, nem mutatja a fejhallgató kikapcsolt állapotát. A Logitech Gaming Software természetesn tudja, hogy a fejhallgató milyen állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#16) Chrys_ válasza #21346560 (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekünk ez segít: Audio Switcher

Lehetne használni a stereo mix-t is, de az nekem nem működik. Szerintem ez az 533-nál ugyanilyen. [link]

[ Szerkesztve ]

(#17) tibaimp válasza Chrys_ (#16) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na, ez a kis progi még nekem is jó lesz, köszi :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) Chrys_ válasza tibaimp (#17) üzenetére


Chrys_
addikt

Sajnos nekem még nem sikerült egy H-key-re mind a speaker, mind a record eszközt egyszerre átállítani. Talán nem is lehetséges, jó lenne, ha a második verzióba ez is bekerülne.

(#19) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Szívesen meghallgatnám, kíváncsi vagyok milyen. :)
Tetszenek ezek a gamer fejhallgatók, csak az a baj, hogy nekem fontos, hogy tűrhető legyen a hangja alkalmi zenehallgatásra is.
Anno volt nálam egy Razer Tiamat 7.1 és az valami szörnyen szólt. A 7.1 hatás megvolt, de a hangja katasztrófa volt még játékok alatt is.
Nem mellesleg kényelmetlen is volt, és baromi meleg...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#20) gabipaci válasza takacsbotond (#19) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem ez sokkal kényelmesebb és szellősebb mint az előző.
Ki próbáltam zenével is, és tetszik. De igazából csak a saját tapasztalatod a mérvadó. Minden más csak valakinek a véleménye.

Logitech hardware tester

(#21) minite


minite
tag

Sziasztok!

A G533 csak PC-vel kompatibilis? TV-re dugva nem működne?

(#22) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Még sohasem volt Wireless fülesem, ez úgy van hogyha lemerülőben az aksi , akkor fogom, és a már feltöltöttre cserélem? Vagy a fejemen töltődik USB-vel? Vagy csak akkor lehet tölteni ha nem játszok? :D Ezt a pár lehetőséget tudom elképzelni hirtelen.
Ha aksi merülőben, akkor jelzi azt valami app, vagy csak annyit veszek észre h elhalkul az eszköz v elnémul?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#23) haris válasza DrTechnoid (#22) üzenetére


haris
őstag

Az enyémről tudok nyilatkozni, de gondolom máshol is így van.
Szóval ha merül, akkor a hangján észre lehet venni, mert hang jelzést ad hogy ideje tölteni.
Kicserélni az akkut nem tudod (egyszerűen), mert be van építve.
Állítólag nem szeretik a használat közbeni töltést, én nem is töltöm így, viszont ha merül, egyszerűen kikapcs, és ha mindenáron kell, akkor kábellel csatlakoztatva passzív fülesként lehet tovább használni.
Az enyém ilyenkor már csak fülhallgató, mert a hívásfogadás nálam nem megy, de van olyan modell, ahol a kábeles csatlakozáskor is megoldották a mikrofont és teljes értékű headsetként tovább használható

[ Szerkesztve ]

(#24) DrTechnoid válasza haris (#23) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz a választ, én azt hittem hogy ez olyan mint az aksis csavarhúzó, ha fogy a kakaó akkor akku kivesz és megy be az új. Amúgy végignéztem mindent, valszeg G933 lesz a kiszemelt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#25) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok, az megoldható valahogy hogy a Tv-vel is használható legyen, vagy egy Jack-USB átalakítóval is menne esetleg? Jó lenne ha igen

(#26) mazacar


mazacar
tag

sziasztok!

Megfelelő fórumot nem találtam hozzá, ezért ide írnék hátha tudtok segíteni!
Logitech g633-hoz szeretnék egyedi borítást..elméletileg létezik ,de mindenhol a sima alapot árulják.
Lehetséges, hogy csak parasztvakítás?
Logi oldalán is csak az alap van,ebay,amazon stb..

Várom mihamarabbi válaszotokat.:)

(#27) Shamli86


Shamli86
tag

Üdv! Akinek van ilyen fejhallgatója tudna mondani véleményeket, hogy mennyire jó pl játék/zene hallgatásra, a mikrofonja mennyire jó, mert azt olvasgattam, hogy nagyon halk a mikije.

(#28) minite válasza Shamli86 (#27) üzenetére


minite
tag

Véleményem szerint ár/érték arányban nagyon jó füles. Mikrofonjával semmi gond sincs, én azt láttam youtube tesztben, hogy a G933-nak gyenge a mikije.
Sztereoban jól szólnak a zenék, filmek és a játékok is, de a virtuális 5.1 ennél is egy kalap sz@r. Legalábbis játékban tuti, filmet nem próbáltam.

(#29) Shamli86 válasza minite (#28) üzenetére


Shamli86
tag

Értem. Köszi

(#30) Shamli86


Shamli86
tag

Van itt olyan akinek van G933? Ha igen írjon rám privibe. köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.