Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M107


M107
addikt

:R

-6000 Ft az árából és veszem is, túlárazott, egyébként jó egér a Razor Mambámat "válhatná"

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2) Gave


Gave
addikt

Megint túlbonyolítják pedig már megvan a közel tökéletes recept. MX518, bal oldalsó két gomb nélkül. Hátulját kiszélesítik, ujjtámaszt kicsit bemélyítik, esetleg az eleje is lehet picivel szélesebb. Egy erősebb kábel és kész is.

SHiZUOKA: Akkor lehet csak én nyomom le őket amikor éépen nem kéne :D

[ Szerkesztve ]

(#3) PR0JECTNR56 válasza Gave (#2) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én nagyon hasznosnak tartom a bal oldalsó két gombot, hiányozna. Viszont az ujjtámasz rész mélyítése tényleg jó lenne.

(#4) DeadMeat válasza Gave (#2) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem is vennék egeret oldalsó gombok nélkül... max neked lenne tökéletes, nekem használhatatlan vacak a gombok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5) whYz válasza Gave (#2) üzenetére


whYz
addikt

Nem letezik tokeletes recept. Mindenkinek mas a kezformaja, merete, fogas tipusa stb igy mindenkinek mas eger kenyelmesebb, pontosabb.

Nekem pl kifejezetten kenyelmetlen a bumszli 518 a kis kezemhez. :DDD

Az oldalso gombokat pedig nagyon hianyolnam, szvsz legjobb push-to-talk gomb ami letezik.

[ Szerkesztve ]

(#6) Blindmouse válasza whYz (#5) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ugyanmár, az oldalsó gombok közelharcra és előző fegyverre vannak. Ennek meg az ára kicsit eltúlzottnak tűnik.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) Wyll


Wyll
őstag

Elég jól néz ki, igen tetszetős szerintem. Nekem is nagyon hiányozna a két oldalsó gomb, ha nem lenne. Az árát túlzásnak tartom, ahogy a 12000 dpi-t is, de "hát ez van". Azért nagyon is kipróbálnám, hogy a G9x-nél tud-e többet nyújtani vajon?!

Viszont mikor lesz már egy olyan egér, amin van kisujjtámasz? Sosem tudom hova tenni a gyűrűs + kisujjamat. Egyszer régen úgy emléxem megfogtam egy hülyeazértnemvagyokban egy batárnagy bordó microsoft gamer egeret, amin volt ilyesmi, és igencsak meglepett, hogy mennyire kényelmes...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#8) #10691584


#10691584
törölt tag

seta sensitivity "0.000000000000000000000000000000000000000000000001" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Eclips21 válasza #10691584 (#8) üzenetére


Eclips21
őstag

hat ezt a dpi-t mashogy nem nagyon lehet hasznalni

(#10) Findzs válasza #10691584 (#8) üzenetére


Findzs
addikt

na ja :)
nem egy quake -er egere ;)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

szabadon forgó görgő a legnagyobb mouse újítás mióta megjelent! Imádom.

(#12) Ubran


Ubran
tag

Egy kezrateteles kiprobalast mindenkeppen meger reszemrol, ha lemegy az ara meg vasarlas is lehet belole :)

(#13) Sinesol


Sinesol
veterán

12000 Dpi...nemtudom én profi szinten gamelek teamben evek ota, de hogy sose volt még felére se szükségem..
Kb a parasztvakitas netovabbja... :))

A lényeget pedig, hogy milyen érzekelö van benne azt minek leirni, végülis Vér Istvan amugyse tudná értelmezni :)

[ Szerkesztve ]

(#14) whYz válasza Sinesol (#13) üzenetére


whYz
addikt

Az erzekeloben nem a dpi a lenyeg, hanem a pontossag. Acceleration, malfunction rate, jitter es tarsai.

Ha valakit erdekel, hogy milyen pontos az eger az szerintem ugyis utana fog nezni a megfelelo oldalon. Ugy latszik ez nem az. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) janos1988


janos1988
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy melyik gyártó kezdi majd el a dinamikus dpi-s parasztvakítást :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Nagyon brutál! :C :R

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#17) ricshard444


ricshard444
veterán

Végre, egy ilyenre vártam (nem a 12k-s szám miatt)
Idén beújítok rá, a G500-m már megjárta az útját és cserére érett.

Vannak dolgok...

(#18) FLATRONW


FLATRONW
őstag

A Sniper gomb pontosan hogyan segíti a célzást?
Talán célzás közben visszaveszi átmenetileg a dpi-t?

(#19) #10691584 válasza FLATRONW (#18) üzenetére


#10691584
törölt tag

Előre beállítasz neki egy alacsonyabb DPI értéket, ami aztán elengedéskor automatikusan visszavált. Talán még a levegőt is visszatartja helyetted :DDD

(#20) Sinesol válasza whYz (#14) üzenetére


Sinesol
veterán

Én tisztaban vagyok vele, éppen ugyanazt irtam amit te, de ha irnak legalabbb egy tipust akkor nagyjabol tudnám mire képes. :))

[ Szerkesztve ]

(#21) oraihunter válasza #10691584 (#19) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"Talán még a levegőt is visszatartja helyetted" :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#22) nyunyu


nyunyu
félisten

A súlyozási rendszer nem idegen a Logitechtől, és ezt a funkciót az alaphelyzetben 145 grammos G502 is megkapta: öt darab 3,6 grammos súllyal igazíthatjuk kedvünkre az egér tömegét és tömegközéppontját.

Megafacepalm.

Perf MX ceruzaakkuval 148 gramm, MX Revo integralt LiIonnal meg 147.

A Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse még ebben a hónapban megérkezik 25 599 forintos ajánlott fogyasztói áron.

Arcimken mar meg sem lepodom.

Meg mindig nem latom, mire fogom cserelni a 3 MX Revomat, ha bedoglenek.
Remelem lehet meg talalni eBayen.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23) nyunyu válasza Wyll (#7) üzenetére


nyunyu
félisten

Viszont mikor lesz már egy olyan egér, amin van kisujjtámasz? Sosem tudom hova tenni a gyűrűs + kisujjamat. Egyszer régen úgy emléxem megfogtam egy hülyeazértnemvagyokban egy batárnagy bordó microsoft gamer egeret, amin volt ilyesmi, és igencsak meglepett, hogy mennyire kényelmes...

3 honapig probalkoztam egy MS Explorerrel

Eleinte kenyelmesebbnek tunt, mint az addig hasznalt L egereim, mivel az ember teljes tenyere elfer az egeren, nem kell felig karmosan fogni, mint az L-eket.

Vegere viszont nagyon megfajdultak az ujjaim tole, mert a szelessege miatt nem tudtam a szokasos modon a huvelyk es a gyurusujjak koze szoritva kezelni.
Joval szelesebbre kellett kinyitni a kezet, meg sokkal erosebben kellett szoritani, kulonben a ~148 grammos sulya+erosen ivelt formaja miatt az asztalrol elemelesnel kicsuszott a markombol.

Megvaltas volt utana visszatenni a "keskeny" MX Revot.

BTW, Perf MX-en van kisujjtamasz, de annak meg a bal oldalat szabtak el, de durvan.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) nyunyu válasza gekkoXT (#11) üzenetére


nyunyu
félisten

szabadon forgó görgő a legnagyobb mouse újítás mióta megjelent!

MX Revo ota folyamatosan egyszerusitik, visszafejlesztik :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) Enton válasza nyunyu (#24) üzenetére


Enton
addikt

De már végre halandóak voltak beletenni ezt egy értelmesebb vezetékes egérbe, ami nekem nagyon hiányzott már.
20e körüli áron már elkondolkozom rajta, hogy veszek egyet, ha nem jön be akkor még mindig tovább lehet adni.
Mondjuk reálisnak a 15e-t mondanám érte akkor már lenne rá bőven kereslet.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) tecsu válasza Wyll (#7) üzenetére


tecsu
addikt

Func MS-3
;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#27) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

12k dpi? Ugyan már... :N Ez már tényleg csak a parasztvakítás... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#28) Wyll válasza tecsu (#26) üzenetére


Wyll
őstag

Aztarohadt!! :Y :C :C Talán még adok is neki egy esélyt! :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#29) F34R


F34R
nagyúr

/10-re nincs szukseg ekkore dpi-bol. nem ertem miert vakitjak a nepet ?

(#30) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Jópofa rágcsáló, bár vezetékeset már nem vennék!
Nekem ez bevált.

(#31) deja vu


deja vu
addikt

Olyan csili vili gagyi hatású. Szerintem az egeres topicban sem fogják ajánlani, lehet az érzékelője sem tuti. Szerintem a HC gémerek jobban örülnének ha a G400s mondjuk minőségibb burkolatot kapna, harisnyázott kábelt, jobb görgőt stb.. Talán az a legjobb játékos egér a logitech kínálatában.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#32) Janby válasza tecsu (#26) üzenetére


Janby
tag

Már kezdtem reménykedni :( Na igen.Az a Func egérke nekem is izgatja a fantáziám.Gombelosztás,forma,méret szempomtjából számomra talán a legmegfelelőbb lenne.Neked ilyen van?Mik a tapasztalataid?Kapható már itthon?

I AM:D

(#33) allinterez


allinterez
csendes tag

Meglepődtem, hogy nem szálltak el az árral. Eddig nekem UP! :C

(#34) tecsu válasza Janby (#32) üzenetére


tecsu
addikt

Miben kezdtél reménykedni?
Nekem Logitech G500 van, amit lecserélnék.
A Func MS-3 R2-t (vagyis a 2. revíziót) néztem ki, meg a Mionix NAOS 8200-t ill. a Zowie márkájú egereket.
A neten található infók alapján, általános használatra és extremitás nélkül ezek a legjobbak. ;-)
Nekem még nincs velük tapasztalatom. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#35) #10691584 válasza tecsu (#34) üzenetére


#10691584
törölt tag

Zowie AM/FK :) (De amúgy ezek nem olyan méretesek)

[ Szerkesztve ]

(#36) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez is csak madzagos...

(#37) XZoli


XZoli
aktív tag

"az egyenként 20 millió kattintásra hitelesített, 11 darab mechanikus gomb" :R

na végre mindenhova ilyen mikrókapcsoló kerül, mert a G700s is csak a jobb és bal gombja alatt van normális mikrokapcsoló

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#38) Wyll válasza tecsu (#34) üzenetére


Wyll
őstag

Ezeket hol nézted ki? Csak neten, vagy kaphatóak is valahol itthon?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#39) Janby válasza tecsu (#34) üzenetére


Janby
tag

.Mint minden gémer egér hírnél,itt is abban reménykedtem,hogy valami hasonló gombkiosztással és formával rukkol elő valamelyik gyártó,mint a Func MS 3.De sajna nem...

tecsu (#34):Az MS-3 ha minden igaz,akkor nem kapható itthon.Legközelebb a cseheknél.Ahogy nézem a Mionix sem egyenlőre,A Zowie egereket egy bolt forgalmazza,ha igaz.Valahol az egeres topikban ott is van a link...

[ Szerkesztve ]

I AM:D

(#40) Janby válasza Wyll (#38) üzenetére


Janby
tag

Neked ment volna az előző,nem tecsu-nak... :B

I AM:D

(#41) tecsu válasza Wyll (#38) üzenetére


tecsu
addikt

Én Ángliában élek (sajnos), itt is csak netről lehet rendelni, mint mindent. Ilyen esetben meg már oly mindegy, hogy melyik országból rendeled...

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#42) XZoli


XZoli
aktív tag

Az új lgs 8.53.150 piszok stabil :O ne nagyon frissítsen rá senki :W

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#43) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Rohadt jól néz ki, szerintem lesz egy ilyenem :B
G9x legalább pihen egy kicsit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) Locutus


Locutus
veterán

Ez a 145 grammos súly honnan jött?
"Weight: 121 grams (mouse only)"

Ezzel ugye a nagyobbacska egerek között egyáltalán nem számít olyan súlyosnak. Az MS-3 is 127g.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Most vettem volna egy ilyen egeret, mivel az előző G9-em kezd tönkremenni. Egyre többször nem érzékeli a jobb illetve a bal kattintást. Levélben megkérdeztem a Logitech-et, ha már 4 év eltelte után egy felső kategóriás egér tönkremegy, én meg vennék egy szintén felső kategóriás egeret, adna-e pár % kedvezményt?

A válasz: "....az új egér vásárlására nem adhatunk kedvezményt."

No comment.

Így nem is veszek ilyet, keresek a konkurenciánál valamit... :N

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#46) Locutus válasza Bélaaaa (#45) üzenetére


Locutus
veterán

Mert melyik is az a gyártó, aki ad ilyen esetben kedvezményt? :F

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#47) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Valami hihetetlenül jól néz ki ez az egér :Y

(#48) nyunyu válasza Bélaaaa (#45) üzenetére


nyunyu
félisten

Meg jo, hogy 3 evet adnak a csucs egereikre.

Aztan ha bedoglik, akkor altalaban cserelik az eggyel ujabbra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49) Bélaaaa válasza Locutus (#46) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Azért valljuk be, ezen az egéren mi kerül 25.000 Ftba? Ha adott volna 10% kedvezményt, már meg is vettem volna.

Nem az a 2.500 Ft kedvezmény vág földhöz, csak a gesztus szép lett volna, ha már mindenem Logitech.

Így elestek ~22.500Ft-tól, én meg megyek a konkurenciához (egérért). :K

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#50) Locutus válasza Bélaaaa (#49) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt hívják kapitalizmusnak. Mindent annyiért adnak el, amennyiért még van vevő rá, és nem annyiért, amennyit "ér". Főleg amennyit user szerint :)
Ezt semelyik cég nem fogja neked megtenni, hogy online kéregetésre árat enged a webshopban... max a mediamarktban, vagy egyéb boltban a polcon lévő cuccra alkudhatsz, de ott is inkább kevesebb, mint több sikerrel.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.