Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #96302336


#96302336
törölt tag

Szokás szerint a balkezeseket ismét elhanyagolták :(((

(#2) jasohn


jasohn
tag

Ez aztán eléggé kis vásárlói rétegnek szól.
Biztos kényelmesebb, mint egy bill-el játszani vagy inkább praktikusabb, de például a Wow-ban ha valaki egy kisebb üzenetet akar küldeni játékostársainak azt, hogy fogja majd begépelni??
Pedig ma már lassan 40%-a a gyerekeknek balkezesnek születik.

[ Szerkesztve ]

(#3) bugger válasza jasohn (#2) üzenetére


bugger
tag

Úgy, hogy ez egy kiegészítő, nem pedig egy billentyűzet. Ez egy extra, a mellé.

(#4) 64b0r


64b0r
aktív tag

Fölöslegesnél is fölöslegesebb. Hogy még egy kütyü legyen az asztalon, arra jó. :W
Már a PC-t is elkezdték konzolosítani... :(

(#2) jasohn: Attól hogy valaki ilyet köt a gépére, a bill-t nem húzza ki. Ezért is nincs igazán jogosultsága szerintem.

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#5) G4ng3r


G4ng3r
tag

80$? Annyi egy G15 az amazon.com-on, és azon még van pár extra bill.ehhez képest :DDD
Biztos nagy sikere lesz így...

(#6) Eugene Roe válasza G4ng3r (#5) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A konkurensei is ilyen áron futnak, szóval...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) Kriza válasza Eugene Roe (#6) üzenetére


Kriza
őstag

Genius Ergomedia 500USB 6-7000HUF körül van idehaza. Azon ugyan nincs LCD kijelző, de szerintem felesleges is lenne.

Én elfogadnál a kicsikét.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) F e Z o válasza G4ng3r (#5) üzenetére


F e Z o
veterán

jah 80 us dollars ott, itthon meg a mediaban 25k HUF-ért láttam, amikor legutóbb körbenéztem a cuccokat.....esetleg használtan kapsz annyiért....
egyégként nekem tetszik ez a g13-as kütyü...

H2O über alles!

(#9) JoeYi válasza #96302336 (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

nemazért, de ez pont balkézre áll :) Amúgy én is balkezes vok, mégis jobbal használom az egeret

(#10) P00By


P00By
nagyúr

Jópofa, de nem kellene... :B

(#11) Mystic


Mystic
tag

Jól néz ki, biztos hamar hozzá lehet szokni. Esetleg lan-partyra villantani jól jönne. :DD

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#12) Grigorisz válasza jasohn (#2) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

nem születik egy darabbal sem több balkezes csak már nem erőszakolják ráa gyerekekre a jobbkezességet....

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#13) luw2win


luw2win
őstag

Jajj nekem, ez minimum olyan felesleges mint az a Laptopalávalónyavaja,
hc gamerek szvsz nem ilyenekkel játszanak... :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) KoPy89


KoPy89
tag

kávét főz?

(#15) mcsabee válasza KoPy89 (#14) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem, de idomithato. :))

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#16) Egzee válasza #96302336 (#1) üzenetére


Egzee
őstag

Pont, hogy bal kezes, mint azt előttem már mondták! :D

Nem értem ezek mire jók... Talán az ergonómiája jobb. Jobban illeszkedhet rá a csukló és jobban elérhetsz gombokat.

Ez szerintem nem konzolosítás... A konzolosítás az az amit a Microsoft csinál a Split Screen játékoknál, hogy a 2. player csak XBOX360 Controllerrel játszhat... Egyébként szerintem vannak játékok amik tényleg jobbak joypaddal... Gears of Wart már el sem toom képzelni billentyűzettel...

(#17) OutsideR válasza JoeYi (#9) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Igen, balkézre áll, és szerinted a bal kezesek nagy része mit fog bal kézzel?
Gyanítom az egeret. Ja hogy te nem, szerencsésnek mondtahtod magad.
Esetleg ha átszerelhetővé tennék az az analog kontrollert... De hát ez már csak ilyen.
Vesszenek a balkezesek (mellesleg én is az vagyok)

Szerk:
MX610 Left handed mouse rulz :D

[ Szerkesztve ]

(#18) Syde


Syde
tag

Szerintem igenis sokkal kényelmesebb egy külön kontroller mint a billentyűzet. Habár a Logitech ezen megoldása nem tetszik, és igen csak hajaz Belkina termékére. Ilyet használok Cyber Snipa

Mellesleg az, hogy "hácé-gémerek" mivel játszanak nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#19) kokyt


kokyt
senior tag

Így ránézésre simán el tudom képzelni, hogy a kis joy-t le lehet pattintani, és átrakni a másik oldalra :))
Elég gáz lenne, ha logitech kihagyná ezt a ziccert. A szimmetrikus kialakítás szinte könyörög érte :DDD

(#20) Chrys_ válasza G4ng3r (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem is az jutott az eszembe, hogy kb. ennyiért ott a G15, sokkal több gombbal. Tulajdonképpen ez a favágó-stílus: megbíztak egy balta-mérnököt, alakítsa ki az új design-t :) A kijelző is tök ugyanaz, mint a G15-ben. A különbség a joy és a változtatható szín.

(#21) Chrys_ válasza OutsideR (#17) üzenetére


Chrys_
addikt

Én is balkezes vagyok, de csak írásnál és a kanállal. Anyám máig nem tanulta meg, hogy a kést-villát ne cserélje fel, mert én is a hagyományos elrendezésben használom :) Az egeret meg jobb kézzel használom. Viszont jobbal írni csak nagyon lassan tudok.

MOD: egy moderátor áttehetné ezt az előzőbe... sry

[ Szerkesztve ]

(#22) OutsideR válasza kokyt (#19) üzenetére


OutsideR
aktív tag

A kis joy körüli gombok elhelyezése miatt nem hinném hogy átrakható. máshova kerülnek a gombok ha átrakod, de 1 kis minimális áttervezéssel szerintem megoldható lenne

(#23) syC


syC
addikt

Egy újabb értelmetlen termék :)

(#24) BemAnyó válasza syC (#23) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Én 7k ért vettem használtan egy régi nagy kijelzőst, nagyon elégedett vagyok vele, csak a magas gomb profil a zavaró, erősen gondolkodtam rajta hogy lecserélem egy vékonyka Razer Lycosa -ra, de a kis LCD "megvett" magának, egyfolytában megy rajta az everest meg a fraps, nagyon sokat segít a tuning nál, már egészen hozzám nőt, pedig eleinte fölösleges kacatként tekintettem rá..

[ Szerkesztve ]

(#25) #56573440


#56573440
törölt tag

én csak a makrók miatt vennék ilyet ha vennék. nem mintha sokat játszanék, sőt egyáltalán nem, de néhány progihoz el tudnám képzelni segítségként. az ára meg annyi amennyi. logi soha nem volt olcsó, most megint olyat hoztak ki ami nem volt, lcd, variálható viágítás, el is kérik az árát. majd jön a G18 a színes graf kijelzővel, nah annak az árára leszek kíváncsi :(

(#26) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

"Az FPS stílust kedvelő játékosok körében...
A Logitech új vezérlője a World of Warcraft, a Lord of the Rings Online ...."

Nah akkor mivan? WoW fps-ben, vagy csak ravagtak a g15 makroit? :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#27) sanzi89


sanzi89
addikt

Azt ugye mindenki tuda, hogy csak az az igazi gamer akinek vagy 3-4 féle ilyen ketyere van az asztalán?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#28) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Bizony, amugy el nem tudnam kepzelni hogy amelyik fun gamer ezt megveszi az mit tudna rá bindelni. Én max zenéket...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#29) KO.zmahov


KO.zmahov
tag

Nekem ilyen kell!!!! Hasonlóval nyomom a BF2-t. Szerintem FPS-hő nagyon jó! Minőségre kialakításra szerintem a Saitek Cyborg Command Unit a legjobb de csak ha nem használunk sok gombot :( . De most hogy a Logitek is csinált ilyesmit sok gombal, minőség + praktika, szerintem fasza cumó. Ahogy lehet kapni meg is veszem.
Osz lelüvök mindenkit a interneten! :DDD

(#30) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sose próbáltam ilyesmit, egyszer szívesen kipróbálnám. Nade 80 dollár... :D Ez még viccnek is rossz. Vegyél bill.-t 10-15K-ért, majd veygél mellé +10 billentyűt 15-20K-ért. Nagy okosság. Legalább magukkal szemben lehetnének következetesek, hogy nem a G15 árában adják...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#31) KO.zmahov válasza TazLeacher (#30) üzenetére


KO.zmahov
tag

Sajna ezeket nem a billentyűk számának függvényében mérik! Nem tudom próbáltál-e játszani úgy hogy kell egér meg neki felület meg joystick meg billentyűzet? Hát biz ez nem kis terület! Ekkorán már három csöves is össze tud veszni, egy jó paraszt meg learat rajta 100 négyszögöl kukoricát :)) ! Egyébként sokkal kényelmesebb, mint a gépelésre ergonomizált billentyüzet!

(#32) TazLeacher válasza KO.zmahov (#31) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elhiszem, de akkor fölösleges a G11 és 15. Ha ez sokkal jobb... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33) KO.zmahov válasza TazLeacher (#32) üzenetére


KO.zmahov
tag

Ebben igazad van! De szerintem az ilyen kütyük inkább csak FPS-hő jók! Az a gond az FPS-eknél, ill leginkább azoknál ahol nem csak menni és lőni kell, hogy sokszor nagyon hirtelen lehet szükség, bizonyos feladatokra összetettebben reagálni, és ezért számít az ilyen a szimmetrikus ill ergonomikusabb billentyűzet elrendezés. Reflexeink szempontjából ezt szerintem könnyebben tároljuk és a játék hevében és pontosabban kivitelezzük. Természetesen a sima billentyűzetet is meg lehet szokni, de ez jobb végeredménnyel!

(#34) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Van valaki, aki már használja egy ideje ezt a billentyűzetet?
Én egy Cyber Snipa-t használok, de már eléggé a végét járja, az analóg joy meg eléggé csábítóan hat. Már ha a modernebb játékoknál be lehet úgy állítani, hogy a mozgás ne csak megy/nem megy legyen, hanem lassabb/gyorsabb is.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok srácok! Van valakinek G13 keypad-ja? Ugye van hozzá kis mini joystick.Az lenne a kérdésem,hogy ezzel a kis joystick-al lehet irányítani a karaktert,pl. call of duty-ban megfordulni. Gondoltam joystick-al fordulok meg, és nem az egeret rángatom,mert low érzékenységen játszok,és eléggé rángatom,mozgatom az egeret.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.