Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

TOPICNYITÓ: (NO COMMENT)

MSN MEMO ZABÁLÁS CSÖKKENTÉSE+EXTRÁK!

-Leírás:
Lényegében ha MSN-zel, ill. aktív az ablakja, akkor a Processzor sok memot tulajdonít neki átlag 40.000-50.000kb memot, vagy többet, akkor is ha váltasz más ablakra pl. Játékra!
>EZZ..negatívum mivel nem MSN-zel épp, viszont a Játék lassú, akad mert a gép, továbbra is magas szinten nyomatja az MSN-t..
>>Ennek a Pluginnak hála, beállíthatjuk, hogy-ha nem aktív az MSN, akkor vigye-le a memo igényét! Pontos értéket nem tudok adni, de nekem 50.000ről 10.000re levitte Dio2 közbe..

EXTRÁK:
- mások avatar képeit lementheted vele
- a StuffPlug használatával lehetőséged nyílik csoportok letiltásához
- kicserélheted az eredeti hangulatjeleket más hangulatjelekre
- LED bekapcsolás teljes képernyős játéknál/egyéb programnál, ha új üzenet érkezik
- korlátozás kikapcsolása fájlok küldése esetén
- 5000 beírható karakter (karakterkorlátozás kikapcsolása)
- idő kijelzése a csevegőablakokban
- "... üzenetet gépel" kikapcsolása - mások nem látják, mikor üzenetet gépelsz be
- több messenger futtatásának engedélyezése
- új e-mailnél ikon rendszerikonok mellett

Verzió szám: 3.5.590
Megjelenés éve: 2008
Rendszerigény: P1 800MHZ + 64MB VideoCard + 128MB Ram

Firefox MEMO ZABÁLÁS CSÖKKENTÉSE DRASZTIKUSAN!

-Leírás:
Gondolom MINDEN ép-eszű ember, Firefoxot használ mivel:
-hyper gyors
-védelem a vírusos oldalak ellen
-sok kiegészítő + skins
-szép, és könnyű kezelés

Viszont..a hihetetlen gyors sebességnek ára van! ..mégpedig az, hogy több ablak megnyitása esetén, folyamatosan emelkedik a memória használata, méghozzá akár 200.000kb/ átlag 150.000kb memo használatig felszökik, egy átlag 1700MHZ-es processzor esetében..Ennyi memot általába csak a WoW zabál, vagy egyéb nagyon durva PC-Game, és így rettentően akad gépünk!
Vagy ha épp játék közbe böngészni akarunk, nem tudjuk a kettőt mert annyi memot zabál hogy azz kész.. IExplorer meg dög lassu, és az is 40.000kb körül ketyeg..nem épp kecsegtető..Opera detto..

DE, mit nyújt ez? Ez csupán 1 darab picike exe, ami a háttérben fut, nagyon pici memóriát használ csupán, s cserébe a Firefox memo zabálását NEM ENGEDI FELJEBB SZÖKNI 3000KB-nél!!
Sőt, amint 3000-re, esetleg picivel nagyobb értékre (de még mindig az ezres és nem száz-ezres szám-rendszerben!) nőne a memória zabálás, rögtön vissza-rántja 300-400KB-ra, szóval lényegében nagyon sok Processzor, és RAM munkát takaríthatunk meg vele!
Így már vígan használhatjuk a Firefoxot, anélkül, hogy sok-sok memória odaveszne! SŐT, így nem fagy meg a Firefox, ha sok ablak nyitva van! (alacsonyabb gépeken..nem kell a reklám a paksi gépedről..)

A mérete nagyon pici..alig használ vmi kis memot, viszont SOKAT SEGÍT! Én már közel 1.5éve használom, és vígan fut így a Firefos xP akinek ien meg olyan mama-bivaly gépe van, az is nyugodtan leszedheti.
-A Googleba ne próbáljátok leszedni, mert 97%-uk vírusos! Tudom mert volt olyan is! Lehet csak más kódokat tartalmaz a többi, de nem ajánlott ilyeneket keresgélni.
EZ A VERZIÓ NEM AZ! Ha egyéb amatőr virusölő annak találná, áldásom rá..

Verzió szám: 1.1
Megjelenés éve: 2006
Hivatalos honlap: http://www.google.hu
Rendszerigény: P1 800MHZ + 64MB VideoCard + 128MB Ram

MINDKETTŐT KIPRÓBÁLTAM ÉS TÉNYLEG BEVÁLT!!!

localhost: Hát nem borzasztó ???? :(

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) localhost válasza localhost (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha nem derült volna ki, a bemásolt szöveget nem én írtam, én csak ideillesztettem. Fogom ezt tenni minden alkalommal amikor egy neten talált szöveg átlépi az elég magasra tett ingerküszöbömet! (forrásmegjelölés nélkül hozom a förmedvényeket...)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Samus válasza localhost (#2) üzenetére


Samus
addikt

A végén: hivatalos oldal: Google...
A másik: ennyi memót csak a wow vagy más nagy gépigényű játék eszik. Nálam Left!Dead 500 körül evett, pedig nincs nagy gépigénye a Source motornak... Nem tudom, három megával mit akar Firefox alatt...annyi arra sem elég, hogy egy lap nyitva legyen. (Lehet csökkentetni a felhasznált memóriát, van róla leírás FF fórumokon, about:config-ban írnak át valamit, de az is 75-80 megára "csökkenti" a felhasználást, legalábbis a leírás alapján. Tényleg imádom az ilyen hihetetlen mértékben okos embereket. Bár, olvasás közben jókat mosolygok. Köszönjük, ha van még, jöhetnek az ilyen értékes netes tudományok :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) PuMbA válasza Samus (#3) üzenetére


PuMbA
titán

"A Googleba ne próbáljátok leszedni, mert 97%-uk vírusos!" és "hivatalos oldal: Google" :)) még saját magának is ellentmond

P1 800MHZ : tud tuningolni a gyerek

[ Szerkesztve ]

(#5) localhost válasza Samus (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sajnos, amerre én szörfölök, szinte mindennap belebotlok ilyenekbe, bár gyakorta átlépem, de van amikor már nekem is magas!
Nem kívánom szétboncolni lóbogár írását, mert elolvasni csak 3 perc - a cáfolatom meg lenne harminc! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) dabadab


dabadab
titán

Szerintem olvasd at ujra a bevezeto szoveget es javitsd ki a hibaiit, mert a vegen meg valami gonosz forumozo azt is bemasolja ide :)

DRM is theft

(#7) localhost válasza dabadab (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem igazán találok benne hibát, de ilyen formájában a lent idézettel egy lapon említeni csak szándákos rosszakarással lehet!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) lúzer válasza dabadab (#6) üzenetére


lúzer
veterán

például?
én nem látok benne csak azért (első ránézésre)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai napi lóbogár, akinek hibás a billentyűzete, beragad a shift és nem működik a vessző...

Azt hiszem mindenki ismeri a programot azomban ez egy portable nero-t tartalmaz és ezért nem kell telepíteni ha valami gond akadna irjátok nyugottam ja és jó letöltéseket !!!!

NEM ISO CSAK KI KELL CSOMAGOLNI ÉS UTÁNA RÁKATTINTASZ A NERO FÁJLRA ÉS UTÁN AZT HISZEM KICSOMAGOLJA NEKED EGY MAPPÁBA ÉS UTÁNA MEHET IS A PROGRAM !!!!

Szerintem ez nem magyarul van, hanem lóbogárul. (localhost)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) lúzer válasza localhost (#1) üzenetére


lúzer
veterán

háhá, ez jópofa:
Hivatalos honlap: http://www.google.hu

:DD :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#11) localhost


localhost
Közösségépítő

Mára egy rövid: )

"CC Cleaner 2.01 Lepucolja a "regedit" Rendszerleíró memóriát (Azthiszem) "

Ma : Free letölthető ez Version v2.21.940 (3,177KB

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) Samus válasza localhost (#11) üzenetére


Samus
addikt

Nos, remélem annak, aki ezt írta, le is pucolta a registy-t (meg a rendszerleíró memóriát, bár az fogalmam sincs micsoda lehet. Biztos az adatbázist átköltöztette egy RAM modulra, hogy újraindítás után törlődjön, így kevesebb helyet foglaljon. Na, ezt is be kellene tenni az ilyen híres írások közé :D)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai napi IQ-betyár :

"sziasztok szerintem mindenkit érdekel hogy lehetne windows 2000 be és xp be integrálni progit vagy telepiteni evel a Free progival te magad csinálsz program listát de vigyáz ehez érteni kell nagyon aki nem tud ijenhez érteni az ne tőltse le ez a progi magyar és nagyon jo akt érdekel szedje le

mi kel hozá

egy ép windows 2000 vagy xp egy szabadhely a vinyon progik vagy driverek

gépigény:p2 450Mhz 96Mb-Ram 4-12 video Card 20Mb szabadhely a vinyon eredeti link van de nem mondom meg mert akor onan le szednétek meg ugyis regelős honlap

telepiteni nem kell mert mán fell van telepitve anyit kell csinálnod ha megvan a menő meg a progik meg a kategoriák akor a nerovan a windows xp fáljait be másolod a hozáadásal meg csinálsz egy ojan mapát hogy WPI nagy betüvel és ki irod amit le szedtél WPI-IT ha baly van irj

enyi ja

crack patch serial nem kell a link REGISZTRÁLCIOS és ezért nem adom meg meg ugyis pénzes honlap fizetni kéne "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) localhost válasza localhost (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bocs, van tovább is!!!!

"de ez nem egy vacak progi szerintem meg ez nem ilegális mert nekem egyszer a ki irt hamis dvd lemezeket el veték és nem monták azt hogy ilegális szoftver hanem csak másol és én meg szivatam okét én csak legális szofikat tőltők fell ha kell na mek oké"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) csimav


csimav
senior tag

A cím miatt azt hittem, hogy önéletrajzot fogok itt olvasni(Szépség és szörnyeteg) :))

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#16) localhost válasza csimav (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Még néhány olyan duma, mint a #14-es és önéletrajzilag arról fogok értekezni, hogy miként döftem hasba magam egy karddal.

Lásd:
(kiemelés tőlem!)

Sötét hegyeken, sárguló réteken
tépett lován ő egyedül jön.
Hosszú haját, vöröses szakállát
lengeti, borzolja vad szél.

Büszkén ül nyergében, kardját nem emeli,
szép arcát most elfedte vér.
Szentföld lovagja, kardoknak bolondja
halálát érzi és nincs segítség.

Magas bérceken, lombos cserjéken
tépett lován ő egyedül jön.
Győzött csatákon, szerelmes párnákon,
arcát soha nem színezte pír.

Fény csillant, ahol ő megjelent,
fordultak utána az asszonyok.
Most egyedül, kínlódva lépeget,
egy sebesült harcos már senkinek nem kell.

Lent fekszik zizegő zöld fűben,
tető felette a borús ég.
Szemét lehunyja, előtte rohanva
megjelent nagyon sok, nagyon sok kép.

Győzött csatákon, szerelmes párnákon,
arcát soha nem színezte pír.
Most egyedül, kínlódva megremeg,
és szaracén kardjába lassan beledől.

továbbá...

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) csimav válasza localhost (#16) üzenetére


csimav
senior tag

Ne bántsad magad :( , én csak hülyéskedtem. :Y

Ne parázz. :N

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#18) localhost válasza localhost (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ádám

Én a #14-estől parázok!!! :W

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) localhost


localhost
Közösségépítő

Enyhe fokú igénytelenség

ismertetö:
Az alábbi .exe fájl 1.000.000 Serialt tartalmazz, Fizetös programokhoz.

Telepitést nem igényel. elég elinditani a programot kiválasztani egy betüt és már böngészhetsz is a külömbözö Serial és CD Kulcsok közül.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) localhost


localhost
Közösségépítő

Új találmányom a barombéka, aki Ámérikaiasan használja a nagy kezdőbetűket és helytelenül ír:

"Az Ajánlott Felbontás:1280x1024 Az Oldalt Internet Explorerel Ajánlott megtekinteni a Rendes Megjelenés Érdekében Kérlek ezt Használd!"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) localhost


localhost
Közösségépítő

Az igénytelenség ma e-mailben érkezett:

"Sziasztok mindenkit értesítünk hogy 2009-agusztus-20 diakán a szabad regisztrációt lezárjuk! ezért kérlek néz vissza és hívj meg barátaidat!"

Megszámolhatnám a hibákat, de nem teszem :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) localhost


localhost
Közösségépítő

Weboldalon, címoldalon olvastam:

"Már nemkell regisztrálni ahoz hogy megtekindzsd az oldal tartalmát"

Az ilyeneknek nincs semmi önkritikájuk ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) localhost


localhost
Közösségépítő

Ezt nem hiszem el!

"üdv Szeretnél meg biszható seed szervert és gyors ügyintézést????

akkor nincs más dolgod mint ide kattintani "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) localhost


localhost
Közösségépítő

Dupla lett, bocs!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) localhost


localhost
Közösségépítő

Újabb remek programleírás:

"Ez Egy Nem Hivatalos Program

Gepigeny: Windows Vista (Ultimate , Home Basic ...) Barmilyen Vistahoz Jo

Leiras:Ez egy remek megoldas azoknak akiknek bajuk van azzal hogy Trial(Hataridos)
Vistajuk van . En is tudom milyen rossz erzes tudni h 30 nap mulv aervenytelen a Windovs unk . Ezert Ez a Kis Progi Megoldja a Serial Kod Kerdeset : Szimplan Elinditjuk Kivalasztjuk az altalunk hasznalt Vistat s varunk 30 masodpercet majd kiirja: az on vistaja aktivalva van! es Nincs Tobb Baj"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) Psychonaut válasza localhost (#25) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az igénytelenség netovábbja...

(#27) ABE


ABE
őstag

Nem rosszakarásból mondom, de ha már a szépséges magyar nyelvet említed: a copy nem magyar szó, de legalábbis pont ehhez a bejegyzéshez nem illik. :)

(#28) Psychonaut válasza ABE (#27) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért írta dőlt betűvel. :U
Szerintem...

(#29) ABE válasza Psychonaut (#28) üzenetére


ABE
őstag

Óóóó, akkor elnézést kérek, ez esetben vissza is vonom a megjegyzést, az Opera Mini nem különböztette meg a dőlt betűket. :B

(#30) localhost válasza ABE (#27) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mégha úgy lenne is, ahogy gondolod, az legyen a legkisebb baj, ha elolvasod a válogatott idézeteimet, tán megérted. Copy akarom mondani peace!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#31) ABE válasza localhost (#30) üzenetére


ABE
őstag

Ohh, elreadeltem a hozzászólásokat, nálam ez viszi a prímet. :C

(#32) localhost


localhost
Közösségépítő

HAHA! :) Azt mondja magyar!
--------------------------------------

Magyar info:

Telepítési megjegyzések:
*******************

- Húzza internet telepítés során, és / vagy győződjön meg róla, hogy nem hagyja, hogy a prog
csatlakozzon az internethez (blokkolja a kéretlen kapcsolatok segítségével például egy tűzfal).

1. Ha telepítve van a Norton és lejárt, akkor [Uninstall] Norton és a
indítsa újra a számítógépet. Majd futtassa a OKJ-s és öblítés Norton. Illetve építheti be
Az OKJ-ban Windows Biztos Mód (F8) rendszergazdai fiókkal.

2. Install Norton. (Ha már telepítve van, és még nem járt le, majd ugorjon a 3. lépésre.)

3. Ha ön használ egy régi változat-OKJ-s, majd távolítsa el most.
[Eltávolítás] a régi OKJ-s (szükséges), a [Delete], és [Purge] a
Recycle Bin összes ismert Próba reset by BOX előtt ez a verzió.

4. Telepítse az OKJ-s, és kövesse az utasításokat.

5. Ha szeretné eltávolítani az OKJ-s, csak kattintson az Uninstall.
Győződjön meg róla, hogy távolítsa el az OKJ-s eltávolítása előtt Norton.

* Megjegyzés: OKJ-s = Norton TrialReset
B * Megjegyzés: Ezt az OKJ-s nem működik a legújabb frissítéseket.
* Megjegyzés: C: Ne hagyd, hogy bárki erő, hogy ezt a programot.

Ez a program a NIS2010 (17.0.0.136), NAV2010 (v17.0.0.136),
Norton360 és S / P (v3.5.2.11). Ez kiterjeszti a próbaidőszak, így kap
több időt, hogy értékelje a terméket.

Ez volt tesztelve Win7 x64).

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33) localhost


localhost
Közösségépítő

Csak egy mondat, de fáj:

"Sziasztok amit lássátok be üzemeltünk a ********e rádiót főoldalon megtalálod kat a winamp ikonra és már hallgathatod is!!!"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#34) tkazmer válasza localhost (#33) üzenetére


tkazmer
addikt

ez még annál is rövidebb, és nekem jobban fájt:
"Végre esik a hó!! Csak nehogy el ólvagyon!"

mod: nagy baj, ha én is idejövök néha "dühöngeni"?

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#35) localhost válasza tkazmer (#34) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyere csak! [vállonveregető-smiley]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#36) localhost


localhost
Közösségépítő

Ez nagyon felmérgelt:
Talán a Máuniká Shóuw-ban beszé'nek ígyen:

"Filmcim: 100 Milli evel I.E."

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#37) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai napi borzalom:

"Ez egy nagyon, sokkal hatekonyabb sokkal jobb antivirus mint a tobbi megszokot virusirto..Mivel minden virust ki szur amit eszre vesz ...
Víruskereső, amely egyaránt alkalmas a levelek (POP3, IMAP4, SMTP), P2P, Web Shield, valamint a háttértárolók teljes ellenőrzésére. Beállíthatjuk a keresés időpontját, az online adatbázis frissítését, az állandó védelmet és annak hatékonyságá.
Szerintem nagyon jo virusirto hasznaljatok batran...!!"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#38) localhost


localhost
Közösségépítő

gyöngyszem...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#39) localhost


localhost
Közösségépítő

És képzeljétek ez már a fejlődés utáni állapot!

"kedves felhasználó kérlek néz vissza!
Az oldal sokat fejlődőt és rengeteg torrentel bővültünk. ezért ne halazd el!"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) localhost


localhost
Közösségépítő

Sóhajtottam, mikor elolvastam:

"Nagy Múlatos Róma Album-Sukár szemek"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#41) localhost


localhost
Közösségépítő

Mit mondasz? NEM ÉRTEM! :N NEM! :(

"garancia csak a saját külön jelzéssel termékeimre van más hasonló termékre nem a kor sem ha nem ugy használják mint szintetizátor tehát csak a műszaki hibás esetén törésre még a vízállősagátra nincs ja és 220 sal " :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#42) localhost


localhost
Közösségépítő

Már megint egy spam, de milyen!

Tárgy: Néz vissza

üdv minden kedves felhasználónak !!

Néz vissza sok torrentel fejlőtűnk és sok mindent megtalálsz !

És egy segítő kész staff ott !!!

"

Szerintem ez megdönti a legrövidebb levélben szereplő legtöbb hiba rekordját!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) localhost válasza localhost (#42) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mai agymenés:

néz vissza minden szép és jó‏
Minden hiba megoldódott most vár mindenki be tud lépni aki eddig nem érte el az oldal !!
remélem jól fogod érezni magad az oldalon de a seed et ne feled el!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#44) localhost


localhost
Közösségépítő

Egy torrentfile-hoz user hozzászólása:

Karakterpontosan idézem:

"használóm !, az eredeti forrás származót ott vírusos volt a kelék tárra ez már teljesen az mentes smile
Hozzá Szollásban van a többi hozzá"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#45) moha21 válasza localhost (#1) üzenetére


moha21
addikt

Jó lehet a százezres számrendszer.> Fejből vágni annyi karaktert.D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#46) localhost


localhost
Közösségépítő

Nem itteni!
A fiam hirdeti telefonját, a hirdetésben szerepel, hogy független és 19.990 Ft + postaköltség az ára.

Hozzászóló :

Érdeklödnék h fügetlen a telefon?érdekelne postai költségel együt 20000-ért étfön mánm küldeném délelöt a lecsot! -

Én: :Y :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#47) Gergő_ válasza localhost (#46) üzenetére


Gergő_
őstag

:U :O :O :W :D

Ehhez nehéz hozzászólni.

(#48) localhost


localhost
Közösségépítő

Ezt olvastam, sírhatnékom lett.

Az.Allarc.DVDRip.Xvid.HunDub Leírása:Ál/Arc (Face/Off)

És leírja, [bamme] leírja, hogy Allarc. :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#49) localhost


localhost
Közösségépítő

FixTV üzenet Vendinek: (jjjjjjjaaaaaaajjjjj)

"szia eszt olvasd már be és segics van egy online film nézö t-gyuszi online tv töb tv csatorna nem megy rajta ha vaki tud jobat akor segicsen kösz vendi"

A feladó neve: Dzsulio Balogh

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#50) localhost


localhost
Közösségépítő

Gonosz vagyok, ha erre azt mondom: barom! ?

"Valaki tudna segíteni ebbe a panasonic skype-ban TV-n hogyan kell beállítani,viera connectet kéne megcsinálnom csak valamiért nem endegi pedig van beépített wifi benne és ha jelerősítőt dugok bele akkor sincs semmi azt írja hogy csatlakoztassa a TV-t a routerhez egy ethernet kábellel vagy 1 kompatibilis panasonic vezeték nélküli adapterrel van valami megoldás gondolom ha lan kábelt bedugnám TV-be egyböl működne a dolog csak erre nincs lehetőségem mert nem tudjuk felhozni lentröl a vezetékes internetet :( de gondolom van erre valami megoldás. "

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.