Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) phanzetomox válasza hoffman_ (#50) üzenetére


phanzetomox
őstag

(#52) Kekmen


Kekmen
senior tag

Sziasztok!

Egy kedves barátom szeretne tetoválást nyerni magának, ehhez kellene egy kis plusz segítség. Aki úgy gondolja nyomjon egy lájkot, köszönöm: Itt a kép

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#53) DeFranco válasza phanzetomox (#51) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Harcos! Kiolvasható a kártyaszámod, a kártya lejárata és a neved...

Jól van ez így?
Igen / Nem

(#54) phanzetomox válasza DeFranco (#53) üzenetére


phanzetomox
őstag

Harcostárs ! Köszönöm jelzésed, nincs ezzel probléma :)

(#55) DeFranco válasza phanzetomox (#54) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem van, de nem az én bankkártyám ;]

(#56) phanzetomox válasza DeFranco (#55) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nyugi :D , ezt már nem használom, küldettem ki új kártyát/jelszót mert azt hittem elveszett.Meg lett, azóta csak azért van bent hogy legyen tartása a toknak (a képen látszik valamennyire), mert a fedele leszakadt és a bérleteket nem lehetett rendesen betenni.

(#57) DeFranco válasza phanzetomox (#56) üzenetére


DeFranco
nagyúr

LOL na erre nem gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58) phanzetomox válasza DeFranco (#57) üzenetére


phanzetomox
őstag

Ha gondoltál volna, akkor az összes mentalista bekaphatja :D

(#59) Christywolf


Christywolf
újonc

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni egy versennyel kapcsolatban. Suzi kutyusomat beneveztem egy versenyre, és a lájkokat kéne gyűjteni. Aki megteheti kérem lájkolja ezt a képet:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438100336208625&set=a.435538516464807.107149.270097749675552&type=1&theater
Előre is köszönöm! :) :R

(#60) Neil Watts válasza Christywolf (#59) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ment a "lályk" :DDD

(#61) GabN73


GabN73
addikt

Üdv!

Segítségeteket szeretném kérni, kérlek LÁJKOLJÁTOK ŐT! Nagyon fontos lenne :)

Köszönöm a segítséget, megosztani ér :))

(Jobb felső sarok, katt a Legyen Ő a ZUPPA arca melletti like-ra)

(#62) phanzetomox válasza GabN73 (#61) üzenetére


phanzetomox
őstag

Neked is meg Krisztinek is dobtam egy lájkot, ha tehetitek kérlek ti is lájkoljátok az enyémet (párral feljebb van link) :)

(#63) GabN73 válasza phanzetomox (#62) üzenetére


GabN73
addikt

Megvolt :) :K :R

Köszönöm, amint már mondtam megosztani ér :)

(#64) kenwood3


kenwood3
őstag

Ment a like mind a kettőtöknek :) phanzetomox neked még a múltkor ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#65) GabN73 válasza kenwood3 (#64) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi!

Így is tudjátok tetszikelni? :))

(#66) kenwood3 válasza GabN73 (#65) üzenetére


kenwood3
őstag

:K

Mi az az ekezet dragasag??

(#67) phanzetomox válasza GabN73 (#65) üzenetére


phanzetomox
őstag

Igen :)

(#69) kenwood3 válasza r3dsnake (#68) üzenetére


kenwood3
őstag

ment :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#70) viola21


viola21
újonc

Sziasztok!
Facebookon van egy verseny. Hófehérfog az oldal neve,először azt kell likeolni, majd jobb sarokban ott van, hogy mosolyverseny. Smile nevezetű képpel indult egy nagyon kedves barátnőm, barna a haja, és pezsgős üveget tart a kezében. Szeretnék tőletek kérni egy szavazatot rá, csak 2 perc az egész.
Köszönöm!
Viola

(#71) phanzetomox válasza viola21 (#70) üzenetére


phanzetomox
őstag

Szia ! Ilyenkor érdemes egy linkel segíteni az esetleges lájkolókat, mert ha nehéz megtalálni a képet ,akkor nem sokan kezdenek neki keresgélni ! :)

Snake: Ment a szavazat !

[ Szerkesztve ]

(#72) r3dsnake válasza kenwood3 (#69) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

köszi : )

(#73) r3dsnake válasza r3dsnake (#68) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

amúgy esetleg van ötletetek hol tudnék még szavazatokat gyűjteni?

köszi!

(#75) Legendd


Legendd
senior tag

Nagyon hálás lennék, ha párom képét lájkolnátok ITT!! Köszi :)

Alea iacta est!

(#76) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sziasztok,

Volt már olyan érzésetek, hogy igazán meg akartok nyerni valamit? Biztos ti is örültetek volna a bíztatásnak, lájkoknak, szóval arra kérlek titeket, hogy nézzetek bikinis fotókat, aztán ha a végére értetek, akkor szavazzatok Kántor Hajni-ra, had legyen egy jó napja.

A képe alatti piros szavazó gomb az érvényes, valamint lájkolni kell ezt az oldalt is

Ha nem is akarsz szavazni, akkor is legalább annyit tegyél, hogy megosztod Facebookon, lássa más is a bikinis csajokat ;)

Ne feledjétek, Kántor Hajnira kell szavazni ;)
Köszönöm szépen mindenkinek, aki szavaz/megosztja. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#77) kenwood3


kenwood3
őstag

Legendd, LadyLorien ment a like ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#78) eckoo1


eckoo1
újonc

Segítsetek megnyerni a pályázatot . A szemét gyűjtés szorgalmazásáért van. Kérlek szavazzatok az ide dobd című képre. Nagyon köszönöm a segítség! :))

http://www.bonycom.hu/fotopalyazat-szavazas

[ Szerkesztve ]

(#79) moonlight115 válasza eckoo1 (#78) üzenetére


moonlight115
tag

Szavaztam! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#80) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Ha van egy kis felesleges szabadidőtök és csak egy kis mértékben is szeretitek az elektronikus zenét szavazzatok rám itt, hogy játszhassak egy környékbeli zenei fesztiválon. Az oldal alján beírva a 13-as számot tudtok szavazni. Nagyon fontos lenne! :R

Köszönöm előre is annak aki szavaz rám! :)

ui.: aki esetleg meghallgatná a mixet, az ne várja meg mire betölt az oldal, itt a link

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#81) localhost


localhost
Közösségépítő

Fészbúkerek!

Van itt egy kép, ha sokan lájkolnátok az előnyös lenne.

A kép a fiam által készített fotó és ha nagyon tetszik nektek, (sok like) akkor kinyomtatják neki nagy méretben, kitenné a szobájuk falára.

Ha gondoljátok tovább oszthatjátok, de a képet kell lájkolni! :)

Köszönettel, a büszke apa.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#82) DeFranco válasza localhost (#81) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Da contant iz cureently unevelibre...

(#83) localhost válasza DeFranco (#82) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Áj donnó

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#84) zoo8800 válasza localhost (#83) üzenetére


zoo8800
veterán

Áj fink de profájl and ofkorsz de fotó iz prájvit, nát páblik :U

rip and tear, until it is done

(#85) localhost válasza zoo8800 (#84) üzenetére


localhost
Közösségépítő

mera' nyomdájé a link nem a fijamé

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#86) localhost


localhost
Közösségépítő

Lényegtelen, kérem ne vegyétek ma figyelembe amit írtam. - visszavontam.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#87) Dr.Byte


Dr.Byte
csendes tag

Mielőtt még valaki vérig sértődne, leszögezném, hogy nem kérek "adományt" vagy "ajándékot" senkitől!

Mint azt sokan már tudjátok, a StarKing (Apple Premium Reseller) egy videó pályázatot hirdetett meg a facebook-on. Én is neveztem egy videóval, ami legyetek szivesek megtekinteni, és amennyiben tetszik, akkor kérlek benneteket szavazzatok rá! Ha nem jön be, akkor keressetek egy hozzátok közelebb álló alkotást, mert sok jó videó van fenn. Összesen már 29.

Tehát, ajándék szavazat nem kell, köszönöm. Csak akkor ha tetszik videó(m). Sok munka volt vele megjegyzem. Köszönöm mindenkinek!

A videóm cime: Erutuf Elppa

De nézzétek meg a többit is, mielőtt szavasztok. Igy korrekt szerintem.
Már akkor le a kalappal előttetek ha végigolvastátok ezt az üzenetet!

Köszönöm! :R

(#88) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Sziasztok, továbbjutott az Új Akropolisz pályázatán az egyik írásom, és mindössze egy-egy lájkra volna szükségem (minden elérhető FB-fiókból :DDD) az alábbi listában a Harangszó című művemre! Még versenyben van a legjobbak közé jutásért is, de ezzel a közönségdíjat lehetne megszerezni - na meg egy kicsit felhívni rá a figyelmet.

Tehát katt a "Tetszikre" a cím mellett a listában, ennyi. Kösz előre is mindenkinek! :)

(#89) Fulmine


Fulmine
újonc

Sziasztok! Szakdolgozatot írok és szükségem lenne jó pár lelkes kitöltőre(név nélkül), szóval akinek van néhány perce és megtenné, hogy kitölti (a valóságnak megfelelő válaszokkal), az szuper lenne :) www.kerdoivem.hu/kerdoiv/590791892/ Előre is köszi!

(#90) ftc


ftc
nagyúr

1 jo dologert... egy magyar tortenelmi kapu felujjitasat fizetne egy bank

[link] kerek a PH-s emberektol 1 szavazatot...mindenkitol ha kerhetem

(#91) MagicNick


MagicNick
csendes tag

Sziasztok!
Egy facebook oldalnak is lehet lájkot kérni itt a topicban? :)

(#92) berryvangran


berryvangran
újonc

Jelentkeztem erre a versenyre BERRY VAN GRAND néven, kéremszépen szavazzatok!

https://www.facebook.com/snowattack/app_394080534016931

FONTOS! FONTOS! FONTOS! FONTOS! FONTOS! FONTOS!
Emailben meg kell erősíteni a szavazatot, ha nem kapod meg az emailt,akkor jelezz itt:
http://www.facebook.com/events/142526869236003/?fref=ts

Köszönettel, Berry

(#93) Panka96


Panka96
újonc

Sziasztok! Indultam egy szavazó versenyen...Léci szavazzatok minél többen rám!:D
https://www.facebook.com/poloskeiszorp?sk=app_111513815687915&app_data=eyJwYWdlIjoicGhvdG8iLCJpZCI6IjEwMDAwMDY2MzQwMDg4NzA0NTMifQ%3D%3D&state=01a080a3b2fdbb89a5d742974df230dd&code=AQB3jWFV8Z4v3Uwrfr6rm9JJaEj4OPMt76ttdEO_QS7ifBc5FmbDuPxPeIkSEOXieWZReuZzZ3jQrQwyMRXwT-Ql33lSt3mWFB9WSWbrzrh1hhdwom09qCBzUWTAxQJUYWM731YvnhWz9Hu0l80q2jaU1_aTj41A8pdjgvK5PA3EyZucB-88KDioPd2dLxcQzGJkhwk0sRhM1mnDh5_xcFMX&_=_

(#94) praniki


praniki
újonc

Sziasztok! A Kinder édesarc játékába neveztem JOEL nevű, 49-es sorszámú gyerkőcömet. Szeretném kérni,hogy szavazzatok rá ha ti is úgy látjátok,hogy édes arca van! az első 80-ban kellen egyelőre bent maradni,de csak most kérek segítséget idegenektől! Szivesen szavazok cserébe én is bármely tisztességes oldalon! :) Köszönöm!

(#95) praniki


praniki
újonc

Ja,a link: www.edesarc.hu Pikk-pakk regisztrálás után 1 szavazat jár-azt kérném JOEL-re, 49-es sorszám - illetve ha vesztek kindercsokit, 100gr-ost aminek a dobozán a játék logója van akkor az abban lévő kóddal 4 szavazat jár! Ez a kódfeltöltés aztán nektek is hozhaz szerencsét,nyerni lehet vele fényképezőgépet, miegymást! Nagyon köszönöm,írjatok hova szavazhatok helyette! Niki

[ Szerkesztve ]

(#96) zslloti


zslloti
újonc

Sziasztok!!! Megkérném a kedves fórumozókat,hogy minnél többen szavazzatok már rám és a páromra!! Köszönöm! http://www.stylemagazin.hu/foto/9997/top

(#97) Szancs22


Szancs22
újonc

Sziasztok!

Ha tetszik a képünk, kérlek dobjatok meg minket egy szavazattal! :$ :) Köszönjük szépen!!

https://www.facebook.com/www.szallas.hu?sk=app_377199569013419&app_data=pic_10934

(#98) vivienn1313


vivienn1313
újonc

Sziasztok!
Az alábbi linkre kattintva kérlek szavazzatok Vizi András Marcell és Farkas Vivien párosra! Nagyon fontos lenne, hogy erre a párra szavazzatok!!
[link]
www.westendszerelem.hu/szavazas
Köszi mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#99) Eysan23


Eysan23
újonc

Szziiaszztookk!!!! Nem tudom van e itt valaki és olvassa e majd, de segítséget szeretnék kérni!
Ha van itt valaki, aki segítene 1perc az egész, nagyon hálás lennék...ja és nyerni is lehet vele a szavazóknak is! INGYENES meg minden!

Egy valentin napi szavazat gyűjtős játék!
Like aztán fönt van hogy szavazás és ott kell görgetni lefelé, amig a miénkhez nem ér! Sajna csak kb 19van :(
A miénk : "Szeretlek, mint virslit a kutya :) :D "

https://apps.facebook.com/fesz-bok/?fb_source=bookmark_apps&ref=bookmarks&count=1&fb_bmpos=2_1

Annyiira nagyon hálás lennék, köszönöm előre is ha szavazna valaki.

(#100) localhost válasza ftc (#90) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Komáromnak böktem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#101) R1ch


R1ch
tag

Sziasztok!

A Csuriz FC női labdarúgócsapat csapatkapitányaként fordulok hozzátok.

Amiért írok Nektek: van Facebook-on egy szavazás, ahol felszerelést lehet nyerni. 20 középiskolás lánynak (a csapatomnak) lehetne ezzel segíteni.

Nagyon nagy szükségünk lenne a szavazataitokra. A sulink nem tud támogatni, így sokszor még a meccseinkre való utazás is
anyagi gondot jelent, a mezek, labdák stb. beszerzéséről nem is beszélve.
Minden egyes szavazat óriási segítséget jelentene!

[link]
Ezen az oldalon lehet szavazni, a Legnépszerűbbek fülnél: "Csuriz FC Baross".

Előre is nagyon szépen köszönöm, óriási segítség lenne ez nekünk.

Üdv, Viki

[ Szerkesztve ]

(#102) localhost


localhost
Közösségépítő

Lám... ide öröklődik át a folytatás...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.